Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak nie masz uchwytów? w swoim Ekskluziwie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A po wiela łyna? dałem za nią 150 z przesyłką... naciągnięta może za dwa razy to za 120 z dowozem na spota albo gdzieś tam puszcze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie chce ktoś siatki do bagażnika? chyba do TT-ki z tego co pamiętam, ale pasuje bez problemu do A4 u mnie są trochę inne mocowania a znalazłem taką przystosowaną do 8P...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już wstanę, niech Ci będzie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hella nówka = ori używka mniej więcej ale pewnie poszukam ori i tak
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
myłem przed chwilą furę i zobaczyłem, że zbiłem wczoraj w nocy halogen szukać konieczeni ori czy hella też będzie ok?
- Kuna
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze będzie czas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi też nie pasuje, bo mam regaty w Ślesinie
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
po wycince dpfa wystarczy 505.01 :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja siorbie zimnego browarka to swoją drogą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
looozik drukuje MGRa w końcu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
joł
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
weekend w końcu
-
Nowicjusz - wątek powitalny
"sąsiad"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [ALL B7] Jak poprawnie jeździć aby nie było problemów z filtrem DPF - PORADNIK
chodziło mi o to, że z 800 km, które robię na baku, góra 200 km jest robiona w mieście :gwizdanie:- [ALL B7] Jak poprawnie jeździć aby nie było problemów z filtrem DPF - PORADNIK
u mnie 146 tys. przebiegu w 1.9 (kod BLS) i od 35 tys. które ja zrobiłem spokój ale zawdzięczam to jeździe autostradowej lub pseudo autostradowej zawsze z co najmniej 70-80% baku... do tego skrzynia piątka i obroty 2500-3000 są prawie non stop- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
latka lecą- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2011, 23:56_________________________________________________wróciłem właśnie z Kac Vegas II miazga jak w pierwszej części- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taniej niż na Skąpcu czy gdzieś tam to będzie Ci ciężko znaleźć...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
był Młodzik z Tetis, ale podziękowali sobie za spota poza forum- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mają randewu w Maku - [ALL B7] Jak poprawnie jeździć aby nie było problemów z filtrem DPF - PORADNIK