Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kuna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uginając sie pod milionami próśb i maili przedstawiam moją Kune

Specyfikacja:

Silnik - 17TD Isuzu stworzony do pracy na oleju napędowym i (od niedawna) oleju do smazenia

Moc - 81ps

Napęd - FWD

Nadwozie - Coupe 4-drzwiowe

Przebieg - 247.000 (dociera sie)

dsc00078ww.jpg

dsc00079wq.jpg

dsc00080hylb.jpg

dsc00081k.jpg

dsc00082vk.jpg

dsc00083tt.jpg

dsc00084oa.jpg

dsc00085oo.jpg

dsc00086tu.jpg

dsc00087rk.jpg

Opublikowano

Ale machina :kox:

Opublikowano

Jak nóffffka! :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

moskal kumpel ma ten silnik tez w astrze, ale pomodzone, centralny icek, cos tak ble ble i powiem ze smiga nawet nawet, biorąc pod uwage ze ten silnik nie ma kompa :D

Opublikowano

Jak stoisz koło auto to słyszysz jak rdza robi swoje :naughty: :naughty: ??

Opublikowano
:kox:
Opublikowano
  • Autor

moskal kumpel ma ten silnik tez w astrze, ale pomodzone, centralny icek, cos tak ble ble i powiem ze smiga nawet nawet, biorąc pod uwage ze ten silnik nie ma kompa :D

Ty , no ja to kupiłem zeby jezdzić po budowie (budowa ma 27km długości) , zamierzenie było takie zeby mało palił i sie nie psuł. na razie wywiazuje sie z powierzonych zadań wyśmienicie , mieści sie w 5l/100 on/napęd/słonecznik.

Do modzenia to ja mam eske :decayed:

Jak stoisz koło auto to słyszysz jak rdza robi swoje :naughty: :naughty: ??

za głośno sielnik chodzi i rdzy nie słychać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 15:40_________________________________________________

:kox:

Robi robote , co ??? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

moskal kumpel ma ten silnik tez w astrze, ale pomodzone, centralny icek, cos tak ble ble i powiem ze smiga nawet nawet, biorąc pod uwage ze ten silnik nie ma kompa :D

Ty , no ja to kupiłem zeby jezdzić po budowie (budowa ma 27km długości) , zamierzenie było takie zeby mało palił i sie nie psuł. na razie wywiazuje sie z powierzonych zadań wyśmienicie , mieści sie w 5l/100 on/napęd/słonecznik.

Do modzenia to ja mam eske :decayed:

Jak stoisz koło auto to słyszysz jak rdza robi swoje :naughty: :naughty: ??

za głośno sielnik chodzi i rdzy nie słychać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2011, 15:40_________________________________________________

:kox:

Robi robote , co ??? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Robi na budowie to musi robić robotę :kox:

Opublikowano

Moskal pienkna sztuka :good: :good: ale gdzie klubowe ramki? :bicz3:

Opublikowano

Robi robote , co ??? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Jak ch*** :decayed:

Opublikowano

a co z esą w takim razie ? :kox:

Opublikowano

na glebę z nim! :decayed::naughty:

Opublikowano
  • Autor

a co z esą w takim razie ? :kox:

esa to weekendowe auto :wink4:

przez cały tydzień stoi sobie grzecznie przed blokiem i czeka aż panicz w sobote da jej po piździe :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Mały przebieg jak na auto na budowę zasilane produktami roślinnymi.

A tak swoją drogą..., to były sprzęty...

Opublikowano

to były sprzęty...

jakie były?? są i będą jeszcze długo :kox:
Opublikowano

a co z esą w takim razie ? :kox:

esa to weekendowe auto :wink4:

przez cały tydzień stoi sobie grzecznie przed blokiem i czeka aż panicz w sobote da jej po piździe :kox: :kox: :kox:

ehh.. kuźwa... ona to ma życie ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

:polew:

Opublikowano

Ty , no ja to kupiłem zeby jezdzić po budowie (budowa ma 27km długości) ,

to Ty nim jeździsz w służbowych sprawach? :blink: nie dali Ci służbowego? :wallbash: paranoja :wallbash:

A swoją drogą konkretna sztuka z tej "Kuny" :decayed: męskich nie było? :polew::tongue4:

Opublikowano

pomarańczowe kierunki, szeroka stal

zapowiada się gruby projekt :bag:

:decayed: :decayed: :decayed:

na codziennego zapierdalacza styknie :good:

Opublikowano

Tylko nie stawaj tym czymś za blisko eSki, bo Ci zaraza przeskoczy...

Opublikowano

a ten licznik taki poobdzierany od cofania ? :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.