Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kuna

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Uginając sie pod milionami próśb i maili przedstawiam moją Kune

Specyfikacja:

Silnik - 17TD Isuzu stworzony do pracy na oleju napędowym i (od niedawna) oleju do smazenia

Moc - 81ps

Napęd - FWD

Nadwozie - Coupe 4-drzwiowe

Przebieg - 247.000 (dociera sie)

dsc00078ww.jpg

dsc00079wq.jpg

dsc00080hylb.jpg

dsc00081k.jpg

dsc00082vk.jpg

dsc00083tt.jpg

dsc00084oa.jpg

dsc00085oo.jpg

dsc00086tu.jpg

dsc00087rk.jpg

jest pieukny its bjuryful :slina::giveheart: :giveheart: :buhaha:

Opublikowano
  • Autor

jest pieukny its bjuryful :slina::giveheart: :giveheart: :buhaha:

dziekuje :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

szykuje sie mod :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Wypas jak choooj :good:

oprócz klimy , skóry i duzej navi ma wszystko :good:

Opublikowano

fmic? :D

Opublikowano

szykuje sie mod :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Wypas jak choooj :good:

oprócz klimy , skóry i duzej navi ma wszystko :good:

nawet felgi ma tylko szkoda, że nie alu :decayed:

Opublikowano
  • Autor

fmic? :D

nie , reperaturka nadkoli :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

fmic? :D

nie , reperaturka nadkoli :kox: :kox: :kox: :kox:

czyli choroba postepuje :kox:
Opublikowano

fmic? :D

nie , reperaturka nadkoli :kox: :kox: :kox: :kox:

czyli choroba postepuje :kox:

Taa, lekko robak wpi...la :kox: :kox: :polew:

Opublikowano
  • Autor

czyli choroba postepuje :kox:

w zastraszającym tempie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

jakie mody? :kox: :kox: :kox:

widzę że u Ciebie tak jak u mnie powoli odchodzi Ci nadruk z zegarów :decayed: u mnie działa do 30km/h i dopiero przy ok. 90km/h wskazówka przeskakuje i jest mega przyspieszenie :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

widzę że u Ciebie tak jak u mnie powoli odchodzi Ci nadruk z zegarów

chóje cofali przebieg kombinerkami :thumbdown:

Opublikowano

ale padło :polew:

kumplowi w tym wynalazku Isuzu głowica padła a koszty kosmiczne :kox:

Opublikowano
  • Autor

kumplowi w tym wynalazku Isuzu głowica padła a koszty kosmiczne :kox:

no faktycznie koszty za***iste :facepalm:

kompletny silnik za 600-700pln http://moto.allegro.pl/opel-astra-i-f-1-7-td-isuzu-silnk-gwarancja-i1635007602.html

głowica 400 wzwyż http://moto.allegro.pl/glowica-opel-astra-1-7-td-isuzu-tanio-i1660284375.html

To auto zarabia mi miesiecznie półtora koła na czysto nic w niego nie wkładając wiec nawet teraz moze mi sie głowica wysrać , sikam na to.

BTW kumpel musiał miec jakiś trefny bo te silniki są nie do zajebania , jedyna dobra rzecz jaka włożyli do opla od początku istnienia firmy :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

kiedy rezasz pakiet oświetlenia ? i dywaniki alu ? :polew: można też jakiś bixenon walnąć :tongue4:

Opublikowano

kumplowi w tym wynalazku Isuzu głowica padła a koszty kosmiczne :kox:

no faktycznie koszty za***iste :facepalm:

kompletny silnik za 600-700pln http://moto.allegro.pl/opel-astra-i-f-1-7-td-isuzu-silnk-gwarancja-i1635007602.html

głowica 400 wzwyż http://moto.allegro.pl/glowica-opel-astra-1-7-td-isuzu-tanio-i1660284375.html

on za samą uszczelka dał ok 400zł :blink: chyba że go w rogi uwalili :decayed:

może w DIGIFAN-cie rezał :D

Opublikowano
  • Autor

on za samą uszczelka dał ok 400zł :blink: chyba że go w rogi uwalili :decayed:

no nie wiem , allegro nie kłamie chyba :rolleyes:

Opublikowano

ojciec miał kiedyś w Vectrze A silnik 1.7 z isuzu... mieliśmy go 2 miesiące z czego 1,5 miesiąca stał u mechaniora :polew: tyle, że to 1994 rok chyba..

Opublikowano
  • Autor

ojciec miał kiedyś w Vectrze A silnik 1.7 z isuzu...

w tej budzie to musiał być muł jak c**j :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.