Treść opublikowana przez Piechol
-
[ALL B6] Które felgi 16' na zimę? Pomóżcie
3, też mam takie u siebie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
właśnie wróciłem ale po 5 tygodniach szkolenia (czytaj chlania i obżarstwa ) to była męczarnia...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale z doopy pogoda :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jeszcze bez tragedii
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ile taka przyjemność do ciężarówki? [br]Dopisany: 06 Październik 2011, 15:20_________________________________________________ bardzo bry zamoczyłeś z rana?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista
dopiszcie i mnie Piechol 1.9 TDI BLS- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
miłego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
900 PLN jak się załapie na grupowe jeszcze co do DPFa to dopóki się nie zapcha to nie robię z nim nic :gwizdanie: jeżdże dużo w trasie i jeszcze nigdy nie miałem kontrolki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja miałem CB, ale nikt nie jechał z naprzeciwka i byłem pierwszym szczęśliwcem no i to była niedziela 10.00...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nic mi nie mów, w niedziele przyjąłem 100 zł i 4 pkt. 89/50 także i tak nie najgorzej...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba jade do Patroxa jednak :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja zapraszam do Ślesina- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 20:57_________________________________________________ mi teraz nie kopci podobno prawie wcale, ale to zasługa DPFa w dużej mierze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dokładnie, ale trzeba też sie piąć w góre trochę odpoczniesz, to może wróci do normy wszystko [br]Dopisany: 30 Wrzesień 2011, 20:21_________________________________________________ hyhy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to nie za dobrze kurde... trza się szanować i jak się da to opierniczać ja po 5 tygodniach szkoleń nie wiem jak sie zbiorę do normalnej roboty- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko loko, wróciłem z Wawy niedawno... a co w Germani słychać?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zacząłem się zastanawiać nad cipkiem, bo wiem, że pojeżdże tym autem jeszcze pewnie ze 3 lata :gwizdanie: sprzęgło jest nówka i dlatego nie wiem czy mam się obawiać czy nie... wiadomo, że nie chce pałować na 1 i 2 czy tam strzelać ze sprzęgła na światłach, ale na 3 czasami lubie ciągnąć pod czerwone pole chodzi o elastyczność na trasie a to faktycznie głównie 4 i 5 mam rebusa- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiem mniej więcej jak to działa ale dzięki u mnie w BLS na bank jest 228mm tak? ale chyba masz racje to chyba odpuszcze kutwa...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
napisałem do Patroxa, zobaczymy co wyjdzie :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tylko, żę ja mam seryjnie 250 Nm, a po wirusie wychodzi ok 320 Nm z mojej obserwacji ... to sprzęgło jak już załączysz to da radę problemy/zużycie pojawić się może gdy: 1. będziesz strzelał - np.3kRPM i potraktujesz sprzęgło 0-1 (wduszone-puszczone) 2. jazda na półsprzęgle w różnych okolicznościach, ale przede wszystkim jak masz duże obroty, jakieś niezdecydowane akcje ze zmianą biegów nie na tak raczej nie robie i nie zamierzam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jak już to też się zdecyduje na ECU w Wro, tylko czytam i czytam i piszą, że sprzęgło może sie szybko rozlecieć jak się zrob i ok. 320 nm ja mam praktycznie nowe i szkoda by było- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a napiszesz czy warto oddać auto w jego ręce? :gwizdanie: bo się zacząłem mocno zastanawiać nad cipkiem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale daje radę ten Wojtek? właśnie zobaczyłem jak z bliźniaczego silnika do mojego wyciągnął +40KM i +90NM... o ponad 30% jedno i drugie lepiej... - [ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject nowa lista