Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. ja dzisiaj mam bal absolutoryjny, także też nie dotrę
  2. Tego się właśnie obawiałem... cóż pozostaje mi tylko "się przyzwyczaić" bo 500 pln nie mam zamiaru w to auto ładować ... auto szyba w PZU (np.) wiatrówka albo mały młoteczek i masz nówkę szybę za 50 PLN
  3. jest tylko jeden - wymiana
  4. ale w becie to działa inaczej z tego co wiem, bo tam jak stoisz to żeby skręcić na maksa koła to robisz bodajże 3/4 obrotu kierą, a w audi po prostu lżej chodzi kiera, ale przełożenia się nie zmieniają...
  5. to te x-clean'y są jednak lepsze? w przypadku 504/507 też? EDIT x-clean 5W30 nie spełnia norm VW...
  6. piękny sedan gałka może i ori, ale nie pasuje do wnętrza w ogóle...
  7. sprawdziłem kody zawiechy, mam niby UA1 na tyle (sport) i G35 przód (komfort)... dziwne, ale prawdziwe... :gwizdanie:
  8. co ze spotem?
  9. mordka się cieszy
  10. ok, już zagaduje do kolesia o tamtą siatkę i jak wszystko si dzisiaj robimy deal
  11. na ja za jakąś godzinę się wybieram do więc podjadę na mc flurry
  12. ja na 80% jestem w Poz, więc mogę podjechać
  13. a tak BTW będziesz sprzedawał oddzielnie fele jak fura pójdzie do żyda?
  14. pozdro dla Musashiego wyprzedzanego w moich rewirach dzisiaj koło 11
  15. z decyzją czy dostawą? w poniedziałek może już nie być tej co ja chce kupić, a wtedy nie sprzedaje, bo jakąś siatkę muszę mieć także im szybciej tym lepiej, bo z dwie siatki z kolei też nie potrzebne
  16. kupie A7 to będzie za 50 zł może, co... to co z tą siatką Pany, serio nikt nie chce? bo mi się nie chce bawić w wysyłkę... :gwizdanie:
  17. w serwisie pincet, oni są nienormalni ale w sumie tyle co halogen

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.