Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. akurat wszystko przed sezonem zakupione, ale fajnie wiedzieć jakieś rabaciki przewidujesz?
  2. Wojtuś, Bart-S szuka 18 ale S-linów and nie S4. S-line 9 ramienny( szprychowy ). podesłałem mu żeby mi kupił...
  3. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=200765.0 :gwizdanie:
  4. to teraz już nie ma się co psuć, tylko się cieszyć
  5. bywa... ja też jestem teraz trochę ogołocony z kasy, ale wróciła przyjemność z jazdy w końcu
  6. ja mogę polecić tych co mi robili niedawno Ziomki od Karola, tylko mają kawałek za Poznaniem siedzibę...
  7. joł zaraz ruszam na święta do chaty
  8. Piechol odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    zobacz ile ma świeżych odważników na jednej stronie... takie rzeczy tylko w podróbach raczej występują, no chyba, że są po przejściach... niech koleś zrobi zdjęcie wnętrza felgi i wszystko będzie jasne
  9. Piechol odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    nic nie widać... :gwizdanie:
  10. 1) ogrzebałeś 3 letniego kotleta 2) odpowiedź o zmianę spalania w AFN z 15 na 17 masz dwa posty nad swoim... :gwizdanie: 3) u mnie pali tyle samo w zimę na 16" co latem na 17", czyli różnica gdzieś 0,5 l wychodzi na oko przy takich samych warunkach pogodowych...
  11. co szarpało? a nie wiem ... to co Ci się tam działo ? sprzęgło się robiło miękkie po szybszej jeździe, był przyjarany docisk trochę jak się okazało... no i dwumas walił jak pojeb... :gwizdanie:
  12. co szarpało? czy szarpało to nie wiem .. ale po kieszeni to kolegę szarpnęło myślałem, że będzie gorzej, no ale trochę poszło jeszcze muszę szybe z przodu wymienić, wyprać tapicerkę i jakąś polerkę domową zasadzić i będzie git
  13. co szarpało?
  14. jak z salonu "2" mi kiepsko wchodziła na zimnym silniku, a teraz jest duuużo lepiej no i sinik w końcu chodzi równiutko (jak na 1.9 tdi )
  15. :gwizdanie:
  16. fura odebrana :kox:
  17. 5,19 Shell ON Poznań :gwizdanie:
  18. dzięki Kałol
  19. powiedzcie mi jedną rzecz: trzeba się jakoś specjalnie obchodzić z nowym sprzęgłem i hamulcami? gdzieś czytałem, że jeśli chodzi o hamulce to dobrze przyhamować w miarę możliwości kilkanaście razy równomiernie, żeby się ułożyły. A co ze sprzęgłem? głownie chodzi mi o to czy mogę bez stresu zmieniać biegi na wysokich obrotach (ruszać będę grzecznie )
  20. tak mi się wydawało, że znajoma morda się looka na auto

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.