Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jedźmy już do Maca, pojdziemy szybciej na kawe najwyżej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiatr dość chłodny, ale damy rdę na zewnątrz myśle [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 10:54_________________________________________________byłem jeszcze raz na zewnątrz i w sumie to trochę piździ... ale Franowo zostaje?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to się jutro sprawdzi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chce, chce a spitoli mi się spolszczenie navi?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja będę w ogóle to znalazłem w szafie jakieś części dla Madbara :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siatkę już mam, znalazłem na allegro ale ja szukałem do bagażnika, a nie tej bocznej co jest w linku
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kope lat :gwizdanie: no kopę, kopę :gwizdanie: wpadnij w niedziele mendo
-
[ALL B7] 4x18 zoll
1) 5x100 no i opony jak do A1, a nie A4 2) standardowy standard, będą pasować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Ceny paliwa marzec 2026
Orlen zwykły ON (Ślesin) - 5,07- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja biorę komplet przód i tył (tarcze + klocki) TRW i mnie to wynosi niecałe 800 PLN, więc nie ma tragedii- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
joł madafaki [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 18:55_________________________________________________kto od nas ma srebrnego avanta B6 na 18" S-line? widziany dzisiaj w centrum koło Alibi- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzięki vario, biorę TRW w takim razie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja to zwykłe do mojego strucla założe jak coś ale kurde na tarcze tył trzeba czekać dwa tyg... a TRW jest na miejscu...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
noo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co sądzicie o tarczach i klockach zimmermann? koleś z tego sklepu poleca, mówi, że jakość jak TRW, a nawet tańsze trochę są... i że najmniej podróbek niby- [ALL B7] 4x18 zoll
felgi ciekawe ale 8,5 cala szerokości + ET29 to nie bardzo do B7- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzwoniłem parę minut po 18 i mnie odrzucił ale mam jeszcze zagadkę z dobraniem tarcz i klocków... są dwa rodzaje przy moim silniku i nie wiem na 100% co zamówić- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie dodzwoniłem się oczywiście, ale przejrzałem allegro i ceny faktycznie ma super koleś http://allegro.pl/kolo-dwumasowe-sprzeglo-touran-golf-v-a3-1-9-105km-i1518907086.html chyba biorę od niego- [2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
czytaj temat dokładnie :bicz3:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
yo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
LuK a kojarzysz Bartas co oprócz tarczy, docisku, łożyska i dwumasu muszę mieć? :gwizdanie: czytałem o nowych śrubach do sprzęgła i dwumasu, ale coś nie mogę ich zlokalizować w Etce... dryndnę jutro- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przymierzam się do zrobienia porządku z moim sprzęgłem w końcu... co kupić: Sachsa czy LUKa? z wyczytanego info skłaniam się do LUKa jak na razie...- [B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]
wygląda nieźle, ale czernidło na opony koniecznie musisz nakładać co drugi dzień żeby był - Ceny paliwa marzec 2026