Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. to jedźmy już do Maca, pojdziemy szybciej na kawe najwyżej
  2. wiatr dość chłodny, ale damy rdę na zewnątrz myśle [br]Dopisany: 10 Kwiecień 2011, 10:54_________________________________________________byłem jeszcze raz na zewnątrz i w sumie to trochę piździ... ale Franowo zostaje?
  3. to się jutro sprawdzi
  4. chce, chce a spitoli mi się spolszczenie navi?
  5. ja będę w ogóle to znalazłem w szafie jakieś części dla Madbara :gwizdanie:
  6. siatkę już mam, znalazłem na allegro ale ja szukałem do bagażnika, a nie tej bocznej co jest w linku
  7. kope lat :gwizdanie: no kopę, kopę :gwizdanie: wpadnij w niedziele mendo
  8. 1) 5x100 no i opony jak do A1, a nie A4 2) standardowy standard, będą pasować
  9. Orlen zwykły ON (Ślesin) - 5,07
  10. ja biorę komplet przód i tył (tarcze + klocki) TRW i mnie to wynosi niecałe 800 PLN, więc nie ma tragedii
  11. joł madafaki [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2011, 18:55_________________________________________________kto od nas ma srebrnego avanta B6 na 18" S-line? widziany dzisiaj w centrum koło Alibi
  12. dzięki vario, biorę TRW w takim razie
  13. ja to zwykłe do mojego strucla założe jak coś ale kurde na tarcze tył trzeba czekać dwa tyg... a TRW jest na miejscu...
  14. co sądzicie o tarczach i klockach zimmermann? koleś z tego sklepu poleca, mówi, że jakość jak TRW, a nawet tańsze trochę są... i że najmniej podróbek niby
  15. felgi ciekawe ale 8,5 cala szerokości + ET29 to nie bardzo do B7
  16. dzwoniłem parę minut po 18 i mnie odrzucił ale mam jeszcze zagadkę z dobraniem tarcz i klocków... są dwa rodzaje przy moim silniku i nie wiem na 100% co zamówić
  17. nie dodzwoniłem się oczywiście, ale przejrzałem allegro i ceny faktycznie ma super koleś http://allegro.pl/kolo-dwumasowe-sprzeglo-touran-golf-v-a3-1-9-105km-i1518907086.html chyba biorę od niego
  18. czytaj temat dokładnie :bicz3:
  19. LuK a kojarzysz Bartas co oprócz tarczy, docisku, łożyska i dwumasu muszę mieć? :gwizdanie: czytałem o nowych śrubach do sprzęgła i dwumasu, ale coś nie mogę ich zlokalizować w Etce... dryndnę jutro
  20. przymierzam się do zrobienia porządku z moim sprzęgłem w końcu... co kupić: Sachsa czy LUKa? z wyczytanego info skłaniam się do LUKa jak na razie...
  21. wygląda nieźle, ale czernidło na opony koniecznie musisz nakładać co drugi dzień żeby był

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.