Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale w tej Malcie będzie sajgon z zaparkowaniem trochę...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też bym na godzinkę wpadł chętnie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ło kutwa... na dobre forum wlazłem... graty Nikuś- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pisze PW- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale dyskusje wywołałem ja chyba postawie na jedną z tych: 1) Logitech VX nano -> nie podoba mi się ułożenie klawiszy na lewym przycisku 2) Logitech Anywhere Mouse MX™ -> wszystko ładnie pięknie, tylko jest na dwie AA i może być ciężkawa... ale ja jestem qwa wybredny...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja od 4 lat używam w chacie G5 i jest nie do zajechania ale teraz potrzebuje do roboty bezprzewodową (chociaż jestem sceptycznie nastawiony ) patrzyłęm właśnie na nią i na tą: http://www.logitech.com/pl-pl/for-business/products/mice-presentation-devices/devices/4900 ta fajniejsza, bo czarna, ale tamta ma lepiej przyciski rozstawione a jak z baterią przy używaniu z 10 godzin dziennie?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dopiero się rozglądam właśnie, ale to jest dobry pomysł a jakiś konkretny model ktoś używa?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka poleci ktoś jakąś w miarę spoko mysz bezprzewodową? nie musi być super mała (nawet lepiej jakby była normalnych rozmiarów ), ważne żeby bateria trochę trzymała i żeby się "nie gubiła" :gwizdanie:- [B7 BKN] MOJA AUDICZKA 3.0 tdi S-line ABT
ja dorzuce jeszcze progi i lotkę z tyłu ale potencjał jest- [ALL B7] AUDI A4 2.0 TDI WNETRZE RS4
Ciekawy projekt widać, że środek rezany z "golasa" bo nawet fis czerwony nie podoba mi się pionowy chrom w grillu...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka http://www.youtube.com/watch?v=xMuiUWRcUQU&feature=player_embedded#!- Ceny paliwa marzec 2026
Poznański Shell ON - 4.62- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie dość, że mam ośkę, ESP, nie narzekam, to na trasie mało kto mnie wyprzedza mnie też, a mam 100 kuni- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja, ale na Pirelli.... http://jaramsie.pl/2jq01ho_33dr7y ze dwa zdjęcia tylko ładne- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyli nikt nie reflektuje na kalendarz?- B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
ile razy można to samo wałkować, raz propozycje i do 10 pierwszych, potem ankieta, teraz znowu coś nowego... :gwizdanie: takie sranie troche- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bierze ktoś kalendarz klubowy w końcu? czekam do jutra wieczora, jakby ktoś chciał się do paczki podłączyć- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Również wszystkiego najlepszego dziewczyny i chłopaki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
b7 crew- Moja fotografia - zdjęcia ładnych dziewczyn ;-)
super dodałem do obserwowanych- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja się jeszcze waham- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gdzieś na forum http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=176608.0;highlight=kalendarz+klubowy- B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
obserwuje fajne A3 B7 - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00