Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. witka co tam słychać w mieście seksu i biznesu?
  2. przesada ja właśnie negosjuje z kolesiem i chyba wezme SGS II nówkę niebrendowaną za 1 300 + wysyłka używka w super stanie z pokrowcem drugą baterią itp. to ok. 1 100 PLN na allegro (było kilka takich w ostatnim czasie)
  3. nie dzwoniłem Piotrek jeszcze... mam zajeb ostatnio... od poniedziałku urlop to zacznę myśleć...
  4. u nas zawsze wszystko na czasie
  5. ja miałem kiedyś nie dokręconą lampkę i mi zaśniedziały styki, teraz już 3 lata spokój
  6. jestem pod wrażeniem, bo u kumpla SGS II potrafi przez noc z powyłączanym wszystkim zeżreć ok 25% baterii... czyli czekam na pebble blue
  7. a jak bateria?
  8. ja dopiero planuje zakupić coś chyba poczekam na tego prawie czarnego S III, bo jak oglądam youtube to S II mi się przestaje podobać
  9. Ok, dzięki za info a masz bezpośrednie porównanie S II vs. S III? warto dopłacać?
  10. Wczoraj oglądałem w Sferisie, ale mieli tylko białe, koleś coś mówił, że niebieskie miały jakąś wadę klapki tylnej i są wycofane do poprawek. Swoją drogę szkoda, że nie ma czarnych
  11. i jak tam: gdzie kupiłeś Pablo? Też się przymieram i się zastanawiam czy warto dokładać te 700-800 PLN z SGS II do III
  12. na wlepce z kodami w bagażniku
  13. hej koledzy ja mam taki sam problem co bartek mianowicie podlaczylem BT do RNSE wedlug schematu domina i wszystko pieknie ale tylko na ok 10 min i nagle rozlancza mi telefon i juz zaden telefon nie widzi tego BT VCDS za karzdym razem sie laczy i tylko w BT pokazalo mi blad 00466-(Moduł sterujący dla Elektroniki kolumnie kierownicy w J527) sprawdzilem juz ze 3 moduly i kazdy robi tak samo zmienilem juz ze 2 wiazki i nic dodam ze auto posiada system bose moze on cos miesza bo u kolegi podlaczylem tez a4-B6 bez bose i takie samo kodowanie i wszystko dziala bez zarzutu dodam ze w a3 8p tez prubowalem z systemem bose i to samo co umnie dziala tylko przez 10 ok 10 min i nagle rozlancza i juz za cholere zaden telefon nie widzi BT wielkie dzieki za jakomkolwiek pomoc pozdrawiam ROBERT Pacjentem jest moje auto, także mogę Ci tylko powiedzieć, że po kilku zmianach kodowania i restercie z poziomu RNS-E bluetooth w końcu sie obudził.
  14. mam, dzięki
  15. podaj jakieś namiary jak możesz Piotrek, badam rynek na razie
  16. ktoś kojarzy tę firmę? warto? Samochód: Serwis Klimatyzacji z Uzupełnieniem Czynnika i Przegląd Auta
  17. trasa jest ok, można w 3 godziny zrobić faktycznie nie wiem tylko jak z ruchem, ale myśle, że tragedii na trasie nie powinno być.
  18. a tak to yachting (siedzisz na łódce przy keji i sączysz whiskey)
  19. ten tydzień jeżdże do roboty w okolicę M1 prze śródkę ok. 8.40 i jest luuuzik
  20. jak katowicka to spoko, z ratajami nie ma tragedii jeszcze
  21. u mnie sprawa jest bardziej złożona, bo nie planuje siedzieć w Poznaniu jakoś szczególnie długo, tylko wrócić na stare śmieci nad jeziorko a tu mieć coś fajnego co się szybko sprzeda lub wynajmie (czytaj: dwa pokoje przy pestce ).
  22. dużo zależy od tego z której strony Poznania ta miejscowość

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.