Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witka co tam słychać w mieście seksu i biznesu?
-
System operacyjny Android
przesada ja właśnie negosjuje z kolesiem i chyba wezme SGS II nówkę niebrendowaną za 1 300 + wysyłka używka w super stanie z pokrowcem drugą baterią itp. to ok. 1 100 PLN na allegro (było kilka takich w ostatnim czasie)
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie dzwoniłem Piotrek jeszcze... mam zajeb ostatnio... od poniedziałku urlop to zacznę myśleć...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u nas zawsze wszystko na czasie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja miałem kiedyś nie dokręconą lampkę i mi zaśniedziały styki, teraz już 3 lata spokój- System operacyjny Android
jestem pod wrażeniem, bo u kumpla SGS II potrafi przez noc z powyłączanym wszystkim zeżreć ok 25% baterii... czyli czekam na pebble blue- System operacyjny Android
a jak bateria?- System operacyjny Android
ja dopiero planuje zakupić coś chyba poczekam na tego prawie czarnego S III, bo jak oglądam youtube to S II mi się przestaje podobać- System operacyjny Android
Ok, dzięki za info a masz bezpośrednie porównanie S II vs. S III? warto dopłacać?- System operacyjny Android
Wczoraj oglądałem w Sferisie, ale mieli tylko białe, koleś coś mówił, że niebieskie miały jakąś wadę klapki tylnej i są wycofane do poprawek. Swoją drogę szkoda, że nie ma czarnych- System operacyjny Android
i jak tam: gdzie kupiłeś Pablo? Też się przymieram i się zastanawiam czy warto dokładać te 700-800 PLN z SGS II do III- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na wlepce z kodami w bagażniku- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
yo- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
hej koledzy ja mam taki sam problem co bartek mianowicie podlaczylem BT do RNSE wedlug schematu domina i wszystko pieknie ale tylko na ok 10 min i nagle rozlancza mi telefon i juz zaden telefon nie widzi tego BT VCDS za karzdym razem sie laczy i tylko w BT pokazalo mi blad 00466-(Moduł sterujący dla Elektroniki kolumnie kierownicy w J527) sprawdzilem juz ze 3 moduly i kazdy robi tak samo zmienilem juz ze 2 wiazki i nic dodam ze auto posiada system bose moze on cos miesza bo u kolegi podlaczylem tez a4-B6 bez bose i takie samo kodowanie i wszystko dziala bez zarzutu dodam ze w a3 8p tez prubowalem z systemem bose i to samo co umnie dziala tylko przez 10 ok 10 min i nagle rozlancza i juz za cholere zaden telefon nie widzi BT wielkie dzieki za jakomkolwiek pomoc pozdrawiam ROBERT Pacjentem jest moje auto, także mogę Ci tylko powiedzieć, że po kilku zmianach kodowania i restercie z poziomu RNS-E bluetooth w końcu sie obudził.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mam, dzięki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podaj jakieś namiary jak możesz Piotrek, badam rynek na razie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ktoś kojarzy tę firmę? warto? Samochód: Serwis Klimatyzacji z Uzupełnieniem Czynnika i Przegląd Auta- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trasa jest ok, można w 3 godziny zrobić faktycznie nie wiem tylko jak z ruchem, ale myśle, że tragedii na trasie nie powinno być.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a tak to yachting (siedzisz na łódce przy keji i sączysz whiskey)- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ten tydzień jeżdże do roboty w okolicę M1 prze śródkę ok. 8.40 i jest luuuzik- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak katowicka to spoko, z ratajami nie ma tragedii jeszcze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u mnie sprawa jest bardziej złożona, bo nie planuje siedzieć w Poznaniu jakoś szczególnie długo, tylko wrócić na stare śmieci nad jeziorko a tu mieć coś fajnego co się szybko sprzeda lub wynajmie (czytaj: dwa pokoje przy pestce ).- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dużo zależy od tego z której strony Poznania ta miejscowość - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00