Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. przewiezienie to pikuś, bo się przeprowadzam dwa bloki dalej, ale żeby ogarnąć to wszystko w nowym mieszkaniu to masakra -> ile browarów pójdzie to już się boje
  2. ja też raczej odpadam, bo muszę się przeprowadzić przez weekend... nienawidze tego
  3. tak mi się skojarzyło:
  4. co za inwigilacja...
  5. a ja jeżdżę od jednej rodziny do drugiej, przyszłych teściów odwiedzam i nie wypiłem ani grama... jutro w końcu dziabne chyba
  6. Wszystkiego dobrego na święta I mały "mikołaj": do oddania podwójne zaproszenie na przedpremierowy pokaz "Hobbita" w CH Plaza w Poznaniu na 27 grudnia o godz. 19.00. Trzeba zdecydować się do dziś (24.12.2012r.), bo muszę podać nazwisko osoby, która odbierze zaproszenia w kinie. Może się komuś przyda (kto pierwszy ten lepszy - ogłoszenie poszło też przez fejsa )
  7. Ja bez zderzaka jestem i trochę wstyd mi jeździć także odpadam
  8. Pepin, a Ty co taki niebieski?
  9. pracujemy...
  10. czyli jeśli Cie dobrze zrozumiałem to dopłacamy po 2 zł za sztukę do Jarka (8 zł dopłaty jest potrzebne, a będą dodatkowo 4 sztuki) Ty będziesz wtedy poszkodowany, ale dostaniesz jakiegos cheese'a od każdego i będzie git
  11. a jak z kalendarzami miszczu?
  12. halo Gwerty, widzimy, że jesteś na forum
  13. Pany, to rozbijamy przesyłkę za kalendarze czterech? Jak to fizycznie robimy? Gwerty dopłacisz za przesyłkę Jarko, my do Jarka za sam kalendarz i do Ciebie część przesyłki?
  14. Mnie jutro nie będzie... Przypominam i kalendarzach ---------- Post dopisany 09-12-2012 at 08:42 ---------- Poprzedni post napisany 08-12-2012 at 21:33 ----------
  15. No właśnie, ustalmy ze jutro do wieczora musi być decyzja, bo jak nie będzie to zamawiam sam
  16. Idzie miś i zajączek na imprezę. Zajączek mówi do misia: - Słuchaj, ile razy jesteśmy na imprezie i ty się nawalisz to potem mnie bijesz. Obiecaj że dzisiaj nie będziesz. Miś: - Ok, nie ma sprawy. Rano zając budzi się cały posiniaczony, we krwi i bez dwóch zębów. Wkurzony biegnie do misia i mówi: - Kurw@! Obiecałeś że nie będziesz mnie bić! A miś na to: - Słuchaj zając, poszliśmy na imprezę, ty się nawaliłeś i zacząłeś szaleć, najpierw zacząłeś mnie bluzgać że jestem grubym cieciem i debilem. Już miałem ci z@jebać ale myślę ok obiecałem... Potem zacząłeś jechać moją dziewczynę, że to kurw@ i pruje się z każdym w całym lesie. Ledwo co wytrzymałem, ale ok myślę jesteś nawalony i w ogóle... Potem doczepiłeś się do mojej matki... Ledwo co mnie ludzie utrzymali, ale nic ci nie zrobiłem... Ale jak wróciliśmy do domu a ty nasrałeś mi do łóżka, włożyłeś w to gówno 3 kredki i powiedziałeś: - Jeżyk śpi dzisiaj z nami - to nie wytrzymałem.
  17. My też weźmiemy 2 także mnie też na liste poprosze wpisać 1. Piechol x 1 2. Lele x 2 Zamówisz Lele do siebie? bo ja jestem w trakcie szukania mieszkania i nie wiem czy będę mieszkał gdzie mieszakam tydzień, dwa czy do końca miesiąca
  18. bierze ktoś kalendarz z Poznania? robimy jedną wysyłke?
  19. a coś o SGS II słychać jeśli chodzi o JB?
  20. nie do końca, auto przeżyło już ze mną 4 zimy, a po tej szyba zmieniła się nie do poznania... więc chyba teraz będę jechał na odmrażaczu i plastiku...
  21. mam taką i wracam do plastiku bo szyba wyglada tragicznie po niej niestety...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.