Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też bym może wpadł w niedziele
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak do mnie to pytanie o olej to Motul Specific 5w30, podobno ten x-clean jest trochę gorszy, ale nie zaglebialem tematu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u TOMa77 olej po 170 PLN jakby co, brałem w tym tygodniu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
mi się podobał "Układ zamknięty"
-
System operacyjny Android
Jeśli case mate to tylko seria barely there -> inne są do kitu, przymierzałem chyba wszystkie do SII swego czasu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niet...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też mam od nich właśnie lance, bo karcherowa się rozsypała i jest super
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to ją przetestuje, dzięki za pomoc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jeszcze raz się dopytam nie chce tej plastikowej karchera, bo mysle, że się może rozszczelnić szybko... :eusathink:wybrałem coś takiego: Pianownica Lanca Piany Myjka DO KARCHER typ K 3-7 (3128803502) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. będzie git?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co nie tak z tą pianownicą? chciałbym coś sensownego zakupić a piana mówisz marak własna all4auto? nie opłaca się dołożyć do czegoś bardziej renomowanego? chodzi mi o minimalny wpływ na wosk...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pany pytanie co do pianownic i pian aktywnych: warte to zachodu? Czy do myjki Karcher styknie taki zestaw na początek do nauki: 1) Pianownica KARCHER do K 2.400 5.2012 5.700 7.700 (3129305954) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. 2) Autobrite Super Snow Foam with Wax 1L - Piany aktywne, mycie wstępne Chodzi też o to jak takie niby "neutralne" piany działają na wosk - dużo szybciej się wykończy?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie Wojtku... +1 ufff... ---------- Post dopisany at 21:19 ---------- Poprzedni post napisany at 21:18 ---------- Ja nie wiem czy będę o 10 czy 11, zobaczymy jak się wieczór dziś rozwinie Spotkamy się w środku w razie czego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fajnie wyszło Ja tylko nie rozumiem co jest fajnego w tych pomarańczowych obramowkach z przodu, ale może tylko ja tak mam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To ja chyba tez od rana wpadne jutro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja może jutro tez bym się przeszedł na targi, dajcie znać czy robimy jakieś spotkanie forumowe...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
joł
-
System operacyjny Android
Ja mam w HD2:kox: ło kutwa
-
System operacyjny Android
Czujka zblizeniowa, jak przylozysz tel do ucha wtedy to wybierze numer z wiadomości / kontaktu
-
System operacyjny Android
Te kolory straszna lipa... Jak można zrobić coś takiego w high-endowym sprzęcie?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Zimowo-zlotowo
-
System operacyjny Android
dla mnie też lipa... HTC One jest fajny, tylko sense do d*py troche...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
5x100 to np. A3 8L, stara TT i takie tam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja to bardziej czakam na to żeby połatali największe dziury... - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00