Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wczoraj była carbonara na lunch
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=DEhJgRveaV8
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Run flaty są super twarde i mało komfortowe, znajomy kupił A6 C6 na nich i było kiepsko, a jak zmienił na zwykłe to komfort bajka (mowa o 18 calach). A starym oponom po prostu nie wierzę - chyba że je zjedziesz w dwa sezony a kosztują połowę ceny.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam dwa razy nie Slo
-
System operacyjny Android
SGS2 forever
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Karol -> po Megsie była super matowa, ale jak nałożyłem odżywkę to znów się wyświeciła... chociaż i tak jest lepiej niż przed
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dodam tylko, że ja jestem osobiście średnio zadowolony z usług lakiernika Darka -> zderzak tył -> wydawało się si jak odbierałem, a później po kilku myciach wyszło jakieś białe "halo", jakiś odprysk mały i dwie konkretne rysy do podkładu...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witka z wieczora
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zawsze na Słupcy skoro w Ślesinie jesteś można zorganizować nie mówie nie, ale to raczej w środku tygodnia, bo weekend mam plan nie rozsawać się z browarem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja niestety jutro na Ślesin uderzam i zostaje na przyszłej niedzieli (któtki urlopik ) także nie będzie mnie w niedziele...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Arek, kiera do bani
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wojtuś... czy mnie stać na RS4 B8. Proszę Cię... Mnie nie stać na rs4 b5 nawet, więc spoko Ale niebieski avant rs4 b7 byłby ok dla Ciebie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pitu, pitu, tralalala...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Czyli dzisiaj decyzja już bedzie podjęta?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak mowa o rs4 b6/b7 to niebieski, jak b8 to czerwony
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja po basenie i znów mokry w mieszkaniu...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
byłem akurat w Przeźmierowie na rowerze jakiś czas temu jak to kręcili chyba bo była kumulacja za***istych fur na Orlenie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A to spoko, normalnie bym tam nie wyprzedzał, ale chciałem zobaczyć czy to Ty- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Michał, ale oburzony troche byłeś jak Cię smignalem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Przegrali 1:1...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
są też takie blendy gładkie które w ogóle nie są przygotowane pod tablice rejestracyjne ja jak zmieniłem grill na czarny to blende tez wymianialem na czarna, koszt w ASO ok. 200 PLN jeśli dobrze pamietam Ale teraz w dobie plastidipa to chyba bym pomalowal grafitowa- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja Ciebie też, jakoś się mijamy teraz w Waie siedzę, w weekend wesele pod Tomaszowem Mazowieckim i tak jakoś mało mnie w Poznaniu ostatnio...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzisiaj jest, jutro nie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co z tym fantem zrobiłeś? tartak był? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00