Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co to za numerek ten 510?
-
System operacyjny Android
też mam tak jak u KOval81 -> przy SGS 2. To już jest chyba wina softa (androida ogólnie), bo na Nokii E6 z tego co pamiętam szedł dźwięk dzwonka przez głośniki... Ale też mi to zbytnio nie przeszkadza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- System operacyjny Android
Ja właśnie ściągam z tego drugiego linka od Pabla i idzie w końcu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja dzisiaj znów nie mogę, lecę do znajomych na kawę...- System operacyjny Android
podrzuć Pablo na PW jakiegos linka, bo coś mi nie działają "ściągane" nie z google play Automapy... do falsh playera też poproszę- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam full roboty...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podeślij kiedyś przy okazji Michał wzór takiego pisemka- System operacyjny Android
mamy- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tez nie dam rady sie pojawić...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to parking czy Fantasy Park o tej 18:00?- System operacyjny Android
yo, znacie jakąś apkę do zmiany paska notyfikacji (tego na samej górzę na pulpicie)? wkurza mnie jego kolor w andku 4.1.2, bo mam wszysko zrobione na czarno o tu taki sraczkowaty szary pasek... ---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 18:26 ---------- kila z google play przetestowałem, ale są do kitu...- System operacyjny Android
Właśnie zaktualizowalem SGS2 do JB przez OTA- Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
za późno, nie powstrzymałem się i kupiłem mi akurat nie zależy na modemie w Ipadzie, mam przenośne Wifi zawsze ze sobą praktycznie- Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
z napisami wszystko pięknie? bo jest fajne promo na Grouponie i się zastanwiam nad iPadem 3... ---------- Post dopisany at 18:27 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ---------- iPad 3 Wi-Fi 16 lub 32 GB widzicie jakieś kruczki (oprócz 21 dni realizacji)? Bo jak nie to zamawiam chyba- System operacyjny Android
PDA: LQB PHONE: LQ6 CSC: LQB Build info: 17.07.2012- Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Siemka Appleboy'e jak wygląda sprawa z oglądaniem filmów na ipadzie? Są jakieś duże ograniczenia co do rodzajów plików / odczytywania napisów?- System operacyjny Android
wg info od Samsunga moja wersja (XXLQB) jeszcze nie otrzymała JB... a już się cieszyłem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panie Bartku Madbarze - tel proszę odbierać- System operacyjny Android
ile zeszło czasu przy tym?- System operacyjny Android
ciekawe jak z danymi, czy usuwa czy jest spoko raczej... co polecicie do zbackupowania danych dla telefonu bez roota?- System operacyjny Android
rzuć jakimś źródłem tylko KIES czy OTA też?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ale "Smoluch". Jak kominiarz. Wojtus, ja zmieniłem na Q5, jak znajdę stara, to jest Twoja. I nie musisz zdejmowac. czekam na info w takim razie z niecierpliwością- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wycieraczka wygląda na sprawną, faktycznie...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bylebyś sprzężyny nie upitolił - System operacyjny Android