Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. To może zacznę listę spotową: 1) Piechol 2) ...
  2. adaptacje kanał 131 Podziękował a tak w ogóle warto się tym bawić?
  3. Panowie, pytanko: w którym miejscu koduje się czułość mikrofonu bluetooth? trochę muszę głos podnosić jak jadę i chce poeksperymentować
  4. też może być
  5. a może jakiś mały spot w niedziele? to by się odebrało od Pepina płytkę i od Gwertego kalendarz za jednym razem
  6. ja jutro po południu się zgłosze na 99%
  7. mi wystarczy ta z Polską
  8. Jak mi wuja do soboty nie nagra to się zgłosze weekend, ok?
  9. też właśnie zobaczyłem, że poszły dlatego się przypominam ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- a tak BTW to co z autem kombinuje?
  10. Gwerty -> daj znać jak będą kalendarze
  11. pewnie wyjdą razem albo mój chwilę wcześniej
  12. Jelly Bean dla SGS 2 już niedługo -> Samsung Galaxy S II Jelly Bean update detailed - Pocket-lint
  13. Mnie ostatnio boli łeb od rana jak wypije powiedzmy dwie setki lychy wieczór wcześniej... I w sumie ograniczyłem jej spożycie w ostatnim czasie
  14. dobre whiskey pije się bez lodu...
  15. u mnie jak walczyliśmy z BT to miałem E6 i łapała u Ciebie w aucie bez problemu - także coś z softem nie tak musi być...
  16. ten dzień mógłby nie istnieć...
  17. u mnie na SGS2 też jest normalnie sygnał oczekiwania przez głośniki, ale np. jak już do mnie ktoś dzwoni to jest jakiś tam standardowy dzwonek (ring ring ) przez głośniki, a nie ten co mam ustawiony ale to już pierdoły, najważniejsze, że funkcjonalność jest
  18. ja się tu chciałem ładnie wykecić od porządkó przeprowadzkowych, a tu lipa...
  19. czyli dzisiaj nic nie ma?
  20. dzięki za info co do zrywania to u mnie też czasami się straci sygnał na 10-20 sekund, ale niezależnie od tego czy gadam czy nie, trochę wkurza, ale da się żyć...
  21. podpowie ktos jak wspólpracuje JB z ori blutem?
  22. plan jest taki, że jednen będzie faktycznie awaryjną noclegownią i garażem na rowery na wiosne
  23. ale z kawalerki na 3 pokoje, także zmiana odczuwalna

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.