Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To może zacznę listę spotową: 1) Piechol 2) ...
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
adaptacje kanał 131 Podziękował a tak w ogóle warto się tym bawić?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Panowie, pytanko: w którym miejscu koduje się czułość mikrofonu bluetooth? trochę muszę głos podnosić jak jadę i chce poeksperymentować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też może być
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a może jakiś mały spot w niedziele? to by się odebrało od Pepina płytkę i od Gwertego kalendarz za jednym razem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja jutro po południu się zgłosze na 99%
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mi wystarczy ta z Polską
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak mi wuja do soboty nie nagra to się zgłosze weekend, ok?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
też właśnie zobaczyłem, że poszły dlatego się przypominam ---------- Post dopisany at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany at 20:53 ---------- a tak BTW to co z autem kombinuje?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Gwerty -> daj znać jak będą kalendarze- System operacyjny Android
pewnie wyjdą razem albo mój chwilę wcześniej- System operacyjny Android
Jelly Bean dla SGS 2 już niedługo -> Samsung Galaxy S II Jelly Bean update detailed - Pocket-lint- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mnie ostatnio boli łeb od rana jak wypije powiedzmy dwie setki lychy wieczór wcześniej... I w sumie ograniczyłem jej spożycie w ostatnim czasie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobre whiskey pije się bez lodu...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
u mnie jak walczyliśmy z BT to miałem E6 i łapała u Ciebie w aucie bez problemu - także coś z softem nie tak musi być...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ten dzień mógłby nie istnieć...- System operacyjny Android
u mnie na SGS2 też jest normalnie sygnał oczekiwania przez głośniki, ale np. jak już do mnie ktoś dzwoni to jest jakiś tam standardowy dzwonek (ring ring ) przez głośniki, a nie ten co mam ustawiony ale to już pierdoły, najważniejsze, że funkcjonalność jest- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja się tu chciałem ładnie wykecić od porządkó przeprowadzkowych, a tu lipa...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyli dzisiaj nic nie ma?- System operacyjny Android
dzięki za info co do zrywania to u mnie też czasami się straci sygnał na 10-20 sekund, ale niezależnie od tego czy gadam czy nie, trochę wkurza, ale da się żyć...- System operacyjny Android
podpowie ktos jak wspólpracuje JB z ori blutem?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
plan jest taki, że jednen będzie faktycznie awaryjną noclegownią i garażem na rowery na wiosne- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale z kawalerki na 3 pokoje, także zmiana odczuwalna - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00