Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. ja tez bym sie pojawił na spocie może...
  2. miało być 1.8T a będzie 1.9tdi + multi? co do dokładki, to w 2004 były już w kolorze także jest si...
  3. Jak 2 to trochę kiepski wyświetlacz, jak 3 lub 4 to spoko
  4. Slo - napisałem, że silnik to jedyna fajna rzecz, w środku golas, zewnątrz golas, kolor jak dla mnie też do kitu...
  5. no, wszystko do wymiany oprócz silnika ja bym nawet pomalował...
  6. na razie w sumie mi nic nie brakuje... ewentualnie coś do chromów dla ojca...
  7. glinka, jakiś podkład megsem i Colli 476
  8. polubcie jakby Wam się chciało https://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=465608810202797&set=a.465440643552947.1073741855.330248160405530&type=1&theater
  9. a i tego samego producenta ma w oryginale z tyłu ... wiem, wiem, mówił mi koleś jak byłem mu pokazać "pająka" co sie z szybą stało? Mam pajaka od 2-3 lat + jest już zmęczona i chce ja zrobić z AC przed końcem ubezpieczenia
  10. a i tego samego producenta ma w oryginale z tyłu ... wiem, wiem, mówił mi koleś jak byłem mu pokazać "pająka"
  11. ok, dzieki za info
  12. Karol: 1) kiedy wpadniesz po szampon? 2) odpowiedz na PW na fejsie
  13. :hi:ja też po weekendzie piewrszy raz w robocie... miazga...
  14. Tam gdzie najtaniej sprzedają nowe opony, czyli max 1 rok od daty wyprodukowania (moje kryterium ) znajdź w necie to co Cię interesuje i dzwon do sklepów z pytaniem o datę produkcji...
  15. Wypadek na A2, trasa do Poznania zablokowana
  16. Dam sobie radę, tylko chce wiedzieć jak najwiecej przed rozpoczęciem działania
  17. Jestem w Slesinie teraz, to pojadę na spokojnie kiedyś jak będę w Poznaniu. Do końca sierpnia czas
  18. Kutwa, odechcialo mi sie już...
  19. Dzieki za info Karol Czyli naklejke muszę załatwić wcześniej w urzędzie? Długo sie czeka?
  20. Bartek - co do szybki to interesuje mnie: 1) czy jak mam "naprawianego" pajaka na wysokości oczu kierowcy to szyba na bank kwalifikuje sie do wymiany czy mam jej pomoc 2) potrzebne są oględziny agenta, jakieś zdjęcia i protokoly? 3) czy PZU samo wybiera warsztat gdzie to jest robione? Ale pewnie tak... 4) co wtedy z dostepnoscia szyb? Kto to to sprawdza? Ja czy oni? (Mam czujnik deszczu i światła) 5) co z naklejka rejestracyjna na szybę, załatwiają od ręki w urzędzie? () ---------- Post dopisany at 10:12 ---------- Poprzedni post napisany at 09:51 ---------- Zna ktoś może ten serwis: Serwis samochodowy ? maja dość fajny groupon na klima i sie zastanawiam czy jest sens
  21. Dobry Wymieniał ktoś szybę za pośrednictwem PZU? Mam kilka pytań
  22. Temat już nie istnieje na forum pewnie ze 3 lata, a co tak chcecie od mojej Małej?
  23. nie ma czegoś takiego
  24. Ale Gocha sie odzywa czy nie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.