Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
joł
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Aż tak źle nie jest, ale zauroczony nie jestem...
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Przecież już wiadomo ze tak bedzie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Siemanko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie nadaje sie za kółko niestety jeszcze po wczorajszym...
-
System operacyjny Android
jak dla mnie to może być i imitacja, ważne żeby się nie przecierało za szybko i było mniej tandetne niż obecne "plecki"
-
System operacyjny Android
ciekawe jak z jakością tej skóry, ale wygląda to nie najgorzej...
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
ja dam nawet 8-9 / 10
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w Wawie pizga jak w kileckim...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tam?
-
Apple, Mac Os X, iPhone, iPad, iPod, Apple TV, aplikacje
Pytanie do znawców - czy jest jakiś prosty manager aplikacji (pamięci RAM) który jednym kliknieciem zwolnilby pamięć? Chodzi konkretnie o Ipada 4, czasami przycinaja mi sie jakieś gry, a problem znika po reboocie urządzenia, ale to rozwiazanie jest uciążliwe...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
2.0 fsi jest średnim silnikiem... Bez szału a spalanie konkret...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no wybacz zadzwonie i podam hasło: "Audi A4 Klub Polska" na bank bedzie pamiętał...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tajemniczo piszesz Trzebaby zadzwonić, koleś był kumaty, u mnie sie wszystko ładnie trzyma cały czas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Yo, a ci było z szybkami?
-
System operacyjny Android
A ja czekam ciagle na godnego zastępcę sgs2, w końcu jest coś na horyzoncie Sony Honami mini: smartfon z 4,3" ekranem i procesorem Snapdragon 800
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
melduję powrót z morza, z Wladka praktycznie 6 godzin jazdy... A gdyby nie cb to byłoby z 8 pewnie (10 km korka na A1 w Nowej Wsi ) Grzesiek daj znać jak jutro z czasem stoisk to podrzuce kółko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
uważajcie z tymi życzeniami, bo mi się w godzinę zrealizowało wszystko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
O jak szybko gdzie i o której sie mogę pojawić?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie chciałby ktoś mi pożyczyć kola zapasowego / dojazdowki na długi weekend? Zostawiłem swoją w Slesinie i i nie po drodze teraz kurde...- System operacyjny Android
Ma ktoś albo bawił sie htc one mini? Jest sens czy od razu htc one (rozmiary mnie trochę odstraszają)- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pany, nie dotre na spota... Zmiana planów...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Ja tez po koncercie właśnie, ale chyba wywietrze sie do popołudnia A o której spot? Pepin wpadniesz?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja jestem za i miejscowka obojętna - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00