Treść opublikowana przez Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ładnie się zapowiada - zobaczymy ilu faktycznie się zjedzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do:bry:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Nudy w robocie trochę, ale już niedługo fajrant
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bartek -> ścigaj ziomka... Zderzak Audi A4 B6 S-Line PDC (3901186716) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pamiętaj też o płytce dla mnie musimy się też na czyszczenie lasera zgadać...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Lista obecności: 1. Bart-S 2. Gwerty 3. Miedzik 4. slo 5. MADAS 6. niestandardowy 7. emil899 8. Maciej 6001 9. rosool88(tak na 90 %) 10. Piechol
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pogadamy jutro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Będę jechać na 100% w niedziele także z godzinami pracy d*pa... A zielona należy sie niby dislom z pierwsza rejestracja od 1.1.2006 i spełniającym normę euro 4 wiec sie łapie na styk prawie ---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- Niby znalazłem serwis otwarty 24h - potwierdze jak wrócę czy to prawda TBumacz Google
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
każdy co innego pisze przed chwilą gadałem ze znajomą, która mieszka w Berlinie od kilku miesięcy i mówi, że jej kumpel jeździ pół roku bez naklejki i spokój... Jak będzie stacja w miarę po drodze i koszt ok 5-10 EUR to wole kupić, ale jak mam się babrać teraz za połowe ceny ewentualnego mandatu to mi się nie chce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja faktycznie ostatnio wypalalem z 7 lat temu na stacjonarce za czasów B6, ale nigdy nie było problemów...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bez zakupów - tylko łazenie + browarki A jak jest z tym wjazdem do miasta? Da sie tylko z zielona naklejką czy w ogóle sie nie da?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mapy do RNS-D można łatwo ściągnąć i nagrać clonem na CD - nie ma takich jaj jak w przypadku map do RNS-e ---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- Pany - chce sie przejechać na jeden dzień do Berlina w niedziele żeby połazić. Macie jakiś sprawdzony parking jak najbliżej centrum? Albo gdzieś przy metrze?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ok, pomyślimy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wpadnij wieczorem an style to sprawdzimy nowe mapy Akurat na wieczór mam już plany Musimy sie zgadzać kiedy indziej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja wziąłem jeszcze te dwa dni urlopu i teraz sie nudze w chacie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam szampan na kaca wchodzi jak nigdy
-
System operacyjny Android
AutoMapa w ori navi = jestem za
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zależy gdzie ucho przystawic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Yo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Ode mnie także wszystkiego dobrego - nie tylko na święta Bracia Figo Fagot - pastorałka - Wykop.pl
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Czekam na rozwiniecie opinii, bo jesteś pierwszy który tak kiepsko ocenił ten film
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:Zdrowa niewiasta ---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------
-
System operacyjny Android
Ja mam S4, ale przesiadalem sie z S2 i oglądałem Z1 dość dokładnie w salonie - sporo większy od s4 + blady wyświetlacz = dyskwalifikacja na starcie
-
System operacyjny Android
Zapomniałeś o wyświetlaczu, w Z1 jest po prostu tragiczny w porównaniu S4...