Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Piechol

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Piechol

  1. ładnie się zapowiada - zobaczymy ilu faktycznie się zjedzie
  2. :hi:Nudy w robocie trochę, ale już niedługo fajrant
  3. Bartek -> ścigaj ziomka... Zderzak Audi A4 B6 S-Line PDC (3901186716) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  4. pamiętaj też o płytce dla mnie musimy się też na czyszczenie lasera zgadać...
  5. :hi:Lista obecności: 1. Bart-S 2. Gwerty 3. Miedzik 4. slo 5. MADAS 6. niestandardowy 7. emil899 8. Maciej 6001 9. rosool88(tak na 90 %) 10. Piechol
  6. pogadamy jutro
  7. Będę jechać na 100% w niedziele także z godzinami pracy d*pa... A zielona należy sie niby dislom z pierwsza rejestracja od 1.1.2006 i spełniającym normę euro 4 wiec sie łapie na styk prawie ---------- Post dopisany at 20:00 ---------- Poprzedni post napisany at 19:17 ---------- Niby znalazłem serwis otwarty 24h - potwierdze jak wrócę czy to prawda TBumacz Google
  8. każdy co innego pisze przed chwilą gadałem ze znajomą, która mieszka w Berlinie od kilku miesięcy i mówi, że jej kumpel jeździ pół roku bez naklejki i spokój... Jak będzie stacja w miarę po drodze i koszt ok 5-10 EUR to wole kupić, ale jak mam się babrać teraz za połowe ceny ewentualnego mandatu to mi się nie chce
  9. Ja faktycznie ostatnio wypalalem z 7 lat temu na stacjonarce za czasów B6, ale nigdy nie było problemów...
  10. Bez zakupów - tylko łazenie + browarki A jak jest z tym wjazdem do miasta? Da sie tylko z zielona naklejką czy w ogóle sie nie da?
  11. Mapy do RNS-D można łatwo ściągnąć i nagrać clonem na CD - nie ma takich jaj jak w przypadku map do RNS-e ---------- Post dopisany at 20:13 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- Pany - chce sie przejechać na jeden dzień do Berlina w niedziele żeby połazić. Macie jakiś sprawdzony parking jak najbliżej centrum? Albo gdzieś przy metrze?
  12. Ok, pomyślimy
  13. wpadnij wieczorem an style to sprawdzimy nowe mapy Akurat na wieczór mam już plany Musimy sie zgadzać kiedy indziej
  14. ja wziąłem jeszcze te dwa dni urlopu i teraz sie nudze w chacie...
  15. Witam szampan na kaca wchodzi jak nigdy
  16. AutoMapa w ori navi = jestem za
  17. Zależy gdzie ucho przystawic
  18. :hi:Ode mnie także wszystkiego dobrego - nie tylko na święta Bracia Figo Fagot - pastorałka - Wykop.pl
  19. Czekam na rozwiniecie opinii, bo jesteś pierwszy który tak kiepsko ocenił ten film
  20. :hi:Zdrowa niewiasta ---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:46 ----------
  21. Ja mam S4, ale przesiadalem sie z S2 i oglądałem Z1 dość dokładnie w salonie - sporo większy od s4 + blady wyświetlacz = dyskwalifikacja na starcie
  22. Zapomniałeś o wyświetlaczu, w Z1 jest po prostu tragiczny w porównaniu S4...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.