Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

bazzz

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez bazzz

  1. Witam 23.01.2010 miałem kolizję drogową, kobieta wymusiła pierwszeństwo, jej ubezpieczyciel PZU orzekł szkodę całkowitą wycenili mi auto na 12600 zł z wyposażenia jest tam chyba wszystko bez skór, podgrzewane siedzenia, regulowana wysokość siedzenia pasażera i kierowcy, climatronik, automatyczna skrzynia biegów, el. szyby, el. lusterka, radio i nagłośnienie 6+1 nie wiem czy mogę się zgodzić na taką wycenę czy odwoływać się ... jeśli posiada ktoś może w jakiś sposób dostęp do EuroTaxu to prosiłbym o pomoc auto po wypadku wygląda tak ...
  2. bazzz odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    a jest ktoś w stanie podpowiedzieć mi jak się z tym uporać ?? Proszę
  3. bazzz odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    dobra może ja nie kumam wszystkiego do końca ... ale przy kodzie 1C wychodzi mi wartość 8.5 ale nie jestem pewien czy to jest to o czym piszecie ... PLISS pomocy
  4. czy jeśli czarny dym pokazuje się w momencie gdy mocno dodaję gazu to również jest oznaka że mam nieszczelny dolot?
  5. witajcie ... zastanawiałem się ile czasu zejdzie mi na wymianę uszczelki pod chłodnicą oleju bo w warsztacie krzyknęli 100zł więc się uparłem, przejrzałem ETKE i stwierdziłem ze poradzę sobie chyba sam ... nie myliłem się ... koszt uszczelki to 22zł w ASO potrzebne narzędzia to: - śrubokręt krzyżakowy - klucz nasadowy 27 - klucz do odkręcania filtra oleju a oto krótkie fotostory w pierwszej kolejności odkręcamy zbiorniczek wyrównawczy płynu chłodniczego, u mnie był przykręcony na 3 wkręty krzyżykowe (to w celu ułatwienia sobie dostępu do filtra oleju) następnie należy odczepić kabelek żeby łatwiej można było odchylić zbiorniczek i uzyskać lepszy dostęp do filtra uzyskujemy w ten sposób idealne dojście do chłodnicy oleju którą widać na zdjęciu poniżej ... następnie bierzemy klucz 27 i odkręcamy nakrętkę która znajduje się na śrubie do przykręcania filtra, śruba schodzi bardzo łatwo a tak właśnie wygląda uszczelka na chłodnicy całość ze złożeniem tego do kupy zajęła mi jakoś chyba ze 40 minut P.S. : do silników 90KW jest inna uszczelka, o'ring o odpowiednich wymiarach dostępny w każdym niemal sklepie sposób jest taki sam pozdrawiam i życzę miłej dłubaniny
  6. mam 110 w automacie i powiem szczerze że dobrze to jeździ polecam
  7. bazzz odpowiedział(a) na bazzz temat w 1.9TDI
    z tego co mi wiadomo to Borygo powoduje przyspieszenie utleniania części aluminiowych .... wiec raczej nie bardzo to pasuje
  8. bazzz odpowiedział(a) na bazzz temat w 1.9TDI
    dzięki serdeczne za odpowiedz
  9. bazzz odpowiedział(a) na bazzz temat w 1.9TDI
    sorki jestem laikiem jeśli chodzi o auta i raczej na forum poszukuje jakiejś pomocy a nie szydery ... dziekje za podpowiedz ale w takim układzie jaki lać plyn do takiej chłodnicy?
  10. bazzz opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witajcie stoje przed dylematem kupiłem A4 i nie jestem pewien co było zalane do chłodnicy czy woda czy może jakiś inny płyn. wiem że do chłodnic aluminiowych nie powinno się zalewać BORYGO ale nie mam pojęcia czy ta chłodnica jest z aluminium proszę o podpowiedź ....
  11. witajcie serdecznie właśnie stałem się nowym użytkownikiem A4 i mam nadzieje że wiele ciekawych żeczy dowiem się na tym forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.