Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Dawno mnie tu nie było...
  2. Czyli spota nie było?
  3. Jedrek, jesli mozesz to daj mi tez znac na kom, moze uda mi sie wyrwac z pracy na spot...
  4. Pod wieczór spoko
  5. Również dziękuję wszystkim
  6. Bedę u siebie w Kruszynie, zwolnienie lekarskie do końca tygodnia... ......... Pany macie kogoś sprawdzonego od systemów alarmowych i rolet antywłamaniowych? Wczoraj niestety spotkała nas przykra niespodzianka w domu... Chłopaki z Błonia uważajcie, grasuje tu szajka z tego co się wczoraj dowiedziałem. w bloku chyba nic mi nie grozi Zdziwiłbyś się... Sąsiadka z góry mówiła, że 2 tygodnie temu włamali się do jej babci, właśnie w bloku...
  7. Bedę u siebie w Kruszynie, zwolnienie lekarskie do końca tygodnia... ......... Pany macie kogoś sprawdzonego od systemów alarmowych i rolet antywłamaniowych? Wczoraj niestety spotkała nas przykra niespodzianka w domu... Chłopaki z Błonia uważajcie, grasuje tu szajka z tego co się wczoraj dowiedziałem.
  8. Dziękuję za życzenia wszystkim i każdemu z osobna
  9. Jak chcesz bez pompki otworzyć wlew to po prostu dmuchasz w wężyk który wychodzi z pompki Przerabiałem to w B5 jak mi się zimne luty w pompce porobiły PS Conajmniej głupio to wyglądało, zajeżdżam na stację, wlew zamknięty. Otwieram bagażnik z kluczyka, rozbieram obudowę pompki, wyciągam wężyk i dmucham Ludzie głupio się patrzyli
  10. Spoko spoko, cieszę się że mogłem pomóc Mam nadzieję, że się wszystko uda.
  11. Tesco, 16:30-17:00.
  12. luczniczka odpada. jakis mecz jest i parking odgrodzony.
  13. Koncze zajęcia wcześniej, także pewnie też sie zjawie jednak ;-)
  14. Ją odpadam w ten weekend. Darek, pompke mam już przy sobie. Jakos do wieczora bede w miescie takze wal smialo.
  15. Newman, mam w garażu jakąś pompkę centralnego. Nie mam pojęcia od czego jest i czy podejdzie (jest logo VW, może być od Passata, bo kiedyś mieliśmy). Jak chcesz to moge ci dać, może akurat podejdzie wiatraczek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.