Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Dzięki wszystkim obecnym za spota Świeckie historie
  2. Ja wlasnie w solcu siedze, jak swoja mloda udobrucham kinem to tez sie pisze. Q17:00?
  3. Spoko, nie spieszy mi się. Może przy okazji jakiegoś spota
  4. Najlepszego w nowym roku! Marcin twoja furka widziana w piątek na Hetmańskiej
  5. Jeszcze wczoraj pisałem do karolussa, czekam na odpowiedź
  6. Co tu dużo mówić... R8 Gratuluję zakupu!
  7. Również dzięki Pany kuzyn szuka A4 B7 Avant , jakbyście coś godnego uwagi mieli to dajcie znać
  8. No może też bym wpadł dzisiaj... Wczoraj było małe rezanko. Wpadły światła do jazdy dziennej Philipsa. Może szałowo to nie wygląda, ale w tym wypadku ma być przede wszystkim praktycznie i oszczędnie (szkoda żarników na wieczne włączanie i wyłączanie). No i komfort większy, tymbardziej w połączeniu z włącznikiem auto, wsiadam i jadę bez włączania żadnych świateł Najlepsze byłyby reflektory mlodego, ale nie za te pieniądze
  9. U mnie tak jak mówiłem - umyta na spot, zajechałem do domu i cała w błocie Uroki życia poza miastem.
  10. Również dzięki za spota
  11. Artur jakie masz ledy w postojówkach? Możesz coś polecić? Szukam czegoś żeby do zenona 4300k pasowało i nie wywalało błędu na FISie
  12. Również dzięki Artur dzięki za wyścig Trzeba gokatry większą grupą ogarnąć kiedyś
  13. 1. jedrekx 2. WIŚNIA 80% 3. Manny (najwcześniej 17:00)
  14. Ja jestem chętny, jednak nie wcześniej niż o 17:00
  15. B6 śmiga jak ta lala Problem prosty jak budowa cepa, wypadło mocowanie klapy gaszącej i cały czas była opuszczona Przy diagnozie niestety ułamał się prowadnik bagnetu delikatnie, ale jutro będzie ogarnięte Dropson PW
  16. ok, jutro jak będę w bydgosczy to sprawdzę
  17. Ja chyba mam gdzies w garażu...
  18. Wczoraj zamontowałem silniczek który kupiłem od kolegi z forum. Przed założeniem otworzyłem, w środku malina, jak nówka, żadnego "błota". Złożyłem bez oringów, podłączyłem i cieknie... Dzisiaj oringi już założone i jest suchutko Polecam nawet profilaktycznie zrobić coś takiego, koszt niezauważalny a na przyszłość można dużo oszczędzić

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.