Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Bry zapomnijcie o dobrym B6 za 20tys zł . Mogę podać swój przykład sprzedaży B6 : poszła za 25.500 golas bez niczego z ori przebiegiem 232tys tyle że 178hp miała Za części które wyciągnąłem wziąłem coś ok. 6-7tys Oglądający sugerowali się innymi B6 z allegro właśnie za 20-22 tys zł a takich od razu odsyłałem na allegro w szukaniu ulepa. No właśnie cena podejrzanie niska w tym wypadku, generalnie skupiam się na trochę droższych. Oglądałem kilka w bydgoskich komisach, ale ciężko znaleźć coś godnego uwagi. Zdaję sobie sprawę, że ze swoim budżetem idealnej B6 nie znajdę...
  2. Szkoda gadać... Nawet telefonu nie było. Teraz znowu auto niewystawione, bo znowu awaria. Auto pali 7l/100km ON i 5l/100 płynu chłodniczego... Wymieniona pompa wody, krucieć, i zbiorniczek, kilka dni było dobrze i znowu to samo Oferta - Audi A4 - Witam!Mam do zaoferowania sliczna Audi A4 z roku 2002 Irej 2003 o poj.sil 1.9TDI o mocy 130km.Auto pod wzgledem wizualnym i technicznym Co myślicie? Prawdopodobnie pod koniec tygodnia będę w tamtych okolicach i planuje je obejrzeć... Mam tylko wrażenie, że przód coś kolorem odbiega, zobaczymy na żywo...
  3. Dawno mnie tu nie było... trzeba nadrobić zaległości
  4. Zainstaluj sobie program VirtualBox - działa na zasadzie wirtualnego komputera, instalujesz tam jaki chcesz system, dokładnie tak samo jak na fizycznym kompie. Ja mam u siebie zainstalowany z XP. VAG i ETKA działają bez problemu... Dawno mnie tu nie było...
  5. http://otomoto.pl/show?id=C23697342&fb_source=message Się gościu rozpisał
  6. Słyszeliście może o Lyoness? Ciekawa sprawa, program polega na planowaniu swoich zakupów i przywiązaniu do konkretnych marek w zamian za co dostajemy zwrot pewnego % wydanych pieniędzy. Dodatkowo dla osób bardziej zainteresowanych programem ciekawa możliwość zarobienie dodatkowych pieniędzy. Muszę przyznać, że miałem pewne wątpliwości co do wejścia do programu, ale po pierwszych zakupach (np tankowaniu ) widzę, że dobrze zrobiłem, parę złotych już wróciło do portfela... Nic nie trzeba tu sprzedawać czy kombinować, po prostu jak zawsze robimy zakupy. http://www.youtube.com/watch?v=ENrkJ4FR18w BTW, w programie między innymi Polo Market, Orlen, Carrefour, Alma, OtoSushi, C&A, Vistula, Kruk, Lellek Group, więc można zyskać dodatkowy rabat na CCCO Docelowo będzie to działać jak PAYBACK, z tymże zamiast punktów dostajemy pieniążki Dajcie znać jakbyście byli zainteresowani
  7. Jędras jak letni set-up? Jest jakieś foto??
  8. Reniu PW poszło... nareszcie
  9. Dramat...
  10. przekozackie...
  11. Reniu fotki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.