Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Świetne auto! Również podpisuję się pod opiniami kolegów z kuj-pom. Jeszcze dochodzę do siebie po przejażdżce
  2. Dzięki wszystkim za spota Oby tak dalej S4...
  3. Może też uda mi się wpaść na spot... Dzisiaj w nocy jak do domu wracałem to szlag trafił pompę wspomagania, wyje jak cholera... Chyba wszystkich sąsiadów pobudziłem
  4. Bry Reniu spóźnione najlepszego!
  5. Nie mogę dojść po co ta zmiana
  6. Cześć! Od przejścia na nowy silnik forum miałem zablokowane konto... ;/
  7. Witam po przeprowadzce... IMO dramatyczne to nowe forum.
  8. Jeżdżę na nich 2 lata i nie zauważyłem nic niepokojącego...
  9. Jeżdżę na nich 2 lata i nie zauważyłem nic niepokojącego...
  10. Jeżdżę na nich 2 lata i nie zauważyłem nic niepokojącego...
  11. Stety niestety autko cały czas u mnie... BO w internecie jeszcze nigdzie nie było ;P Drugie studia trochę mi czasu zabierają i nie mogę znaleźć czasu na umycie auta i zrobienie zdjęć ;P zachciało się być ambitnym i jechać 2 kierunki to tak jest kalendarz odbierz w końcu Zaraz ten kalendarz mi się nie przyda Ciekawe tylko jak długo pociągnę ten drugi kierunek, niestety, ale to już nie wydział gier i zabaw na utp
  12. Stety niestety autko cały czas u mnie... BO w internecie jeszcze nigdzie nie było ;P Drugie studia trochę mi czasu zabierają i nie mogę znaleźć czasu na umycie auta i zrobienie zdjęć ;P zachciało się być ambitnym i jechać 2 kierunki to tak jest kalendarz odbierz w końcu Zaraz ten kalendarz mi się nie przyda Ciekawe tylko jak długo pociągnę ten drugi kierunek, niestety, ale to już nie wydział gier i zabaw na utp
  13. Stety niestety autko cały czas u mnie... BO w internecie jeszcze nigdzie nie było ;P Drugie studia trochę mi czasu zabierają i nie mogę znaleźć czasu na umycie auta i zrobienie zdjęć ;P zachciało się być ambitnym i jechać 2 kierunki to tak jest kalendarz odbierz w końcu Zaraz ten kalendarz mi się nie przyda Ciekawe tylko jak długo pociągnę ten drugi kierunek, niestety, ale to już nie wydział gier i zabaw na utp
  14. BO w internecie jeszcze nigdzie nie było ;P Drugie studia trochę mi czasu zabierają i nie mogę znaleźć czasu na umycie auta i zrobienie zdjęć ;P
  15. Siemanko dzisiaj facet oglądał auto, wyglądał na konkretnie zazainteresowanego. Wieczorem ma dzwonić z decyzją
  16. No to będzie na wiosnę :gwizdanie:
  17. No proszę Pozdrawiam
  18. ciepły garaż chyba tylko.... Wiosna już niedługo
  19. Miałem wizję zdobycia wózka widłowego i zbudowania ze śniegu magazynu U-kształtnego. Niestety wózka nie zdobyłem, a śnieg się nie lepił. No cóż... dzisiaj też jest noc i mała impreza
  20. Ja odpadam z ewentualnego spota dziś - %, tak jak Jędrek napisał jutro egzamin no i jeszcze dzisiaj powtórka z rozrywki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.