Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzisiaj na Shellu na grunwaldzkim widziane R8 na toruńskich blachach Któryś się nie pochwalił na forum??- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Właśnie sobie uświadomiłem, że od 18:20 mam zajęcia, więc raczej odpadam. Najwcześniej na 20 się wyrobię...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Artur jedź na najbliższy skup złomu Tam mają takie fajne wagi że zważą Ciebie samochód i co tam będziesz chciał jeszcze. Na Podmiejskiej w Bydgoszczy jest przykładowo taki skup ale podejrzewam, że większość skupów trochę większych niż "U Zenka za winklem" ma taką wagę. Dokładnie. Skupy złomu, składy węgla... Na flisackiej koło przejazdu kolejowego jest skład z kamieniami itp, tam też wagę mają... [br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 13:44_________________________________________________ Mi wstępnie też odpowiada... na dobry numer wysłałem sms'a? Nic nie dostałem...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Artur jedź na najbliższy skup złomu Tam mają takie fajne wagi że zważą Ciebie samochód i co tam będziesz chciał jeszcze. Na Podmiejskiej w Bydgoszczy jest przykładowo taki skup ale podejrzewam, że większość skupów trochę większych niż "U Zenka za winklem" ma taką wagę. Dokładnie. Skupy złomu, składy węgla... Na flisackiej koło przejazdu kolejowego jest skład z kamieniami itp, tam też wagę mają... [br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 13:44_________________________________________________ Mi wstępnie też odpowiada...- Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
prawdopodobnie będę, ale najwcześniej 21:30- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
a co to jest? to może jakiś spontan w tygodniu wieczorem? Ja jestem za...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Spot jakiś dziś??- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Od skody to chyba silniczki...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bartek - spóźnione, najlepsze życzenia!- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Czuję, że będzie miażdżący :gwizdanie: Póki co d*py nie urywa... Dopiero czwarta misja w kampanii, 20 minut online i jedna gra w przetrwanie. Zobaczymy, może się rozwinie. Jeśłi chodzi o kampanię to mam wrażenie, że misje są wyjątkowo krótkie- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Dokładnie! Również polecam!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Choruję na te felgi- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ale zaległości na forum... ;/ Nie wiem czy jutro będę, jak to w pewnej reklamie mówili: Nie wyraźnie dziś wyglądam. Za dwie godziny do roboty jadę, to się może źle skończyć. BTW. Wczoraj spotkałem Felipe, mówiłem, żeby na spota przyjechał... :gwizdanie: Mówił, że postara się wpaść w najbliższym czasie Bula, chyba zawinę ci te felgi- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Popieram- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No stary, gratuluję ;P To samo mnie naszło- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Faktycznie pisałeś o instalacji Nie wiem czemu myślałem o ściąganiu...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Próbowałem instalować już kilka razy, za każdym razem z marnym skutkiem... Sama ELSA to pikuś, ale nigdy mi te bazy danych nie działały. Jak uda ci się ogarnąć daj znać Witam po przerwie małej Trochę zabiegany byłem, od dzisiaj luźniej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: BTW: Dropsone, jak nie zależy ci na czasie i nie chce ci się ściągać to mam bazy danych Audi 06.2010 na dysku, może u ciebie zadziała...- Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
Neta mi wywaliło Dzięki za małe ściganie PS. Sprzedam czinkłeczento- Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
Ok to lista na dzisiaj godz 21:00 PABLO insane_Infinity moicz Norbas manny- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wezmę- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Artur, weźmiesz kabel ze sobą?? "Nareszcie" inspekcja dała o sobie znać ;P- Gran Turismo 5 Czyli to co najlepsze - Gramy ON-LINE
A no dawno nic się nie działo... Odpaliłem ostatnio GT5, chciałem dokończyć wszystkie nierozegrane zawody i d*pa, błąd pliku, wszystko od początku... ;/- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
SPOT BYDGOSZCZ godzina 17:00 HSW Łuczniczka Lista: 1. Bula 2. ArturB6 3. Daras 4. - Meetingi Kujawsko-Pomorskie