Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Dzisiaj na Shellu na grunwaldzkim widziane R8 na toruńskich blachach Któryś się nie pochwalił na forum??
  2. Właśnie sobie uświadomiłem, że od 18:20 mam zajęcia, więc raczej odpadam. Najwcześniej na 20 się wyrobię...
  3. Artur jedź na najbliższy skup złomu Tam mają takie fajne wagi że zważą Ciebie samochód i co tam będziesz chciał jeszcze. Na Podmiejskiej w Bydgoszczy jest przykładowo taki skup ale podejrzewam, że większość skupów trochę większych niż "U Zenka za winklem" ma taką wagę. Dokładnie. Skupy złomu, składy węgla... Na flisackiej koło przejazdu kolejowego jest skład z kamieniami itp, tam też wagę mają... [br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 13:44_________________________________________________ Mi wstępnie też odpowiada... na dobry numer wysłałem sms'a? Nic nie dostałem...
  4. Artur jedź na najbliższy skup złomu Tam mają takie fajne wagi że zważą Ciebie samochód i co tam będziesz chciał jeszcze. Na Podmiejskiej w Bydgoszczy jest przykładowo taki skup ale podejrzewam, że większość skupów trochę większych niż "U Zenka za winklem" ma taką wagę. Dokładnie. Skupy złomu, składy węgla... Na flisackiej koło przejazdu kolejowego jest skład z kamieniami itp, tam też wagę mają... [br]Dopisany: 23 Listopad 2011, 13:44_________________________________________________ Mi wstępnie też odpowiada...
  5. prawdopodobnie będę, ale najwcześniej 21:30
  6. a co to jest? to może jakiś spontan w tygodniu wieczorem? Ja jestem za...
  7. Spot jakiś dziś??
  8. Od skody to chyba silniczki...
  9. Bartek - spóźnione, najlepsze życzenia!
  10. Czuję, że będzie miażdżący :gwizdanie: Póki co d*py nie urywa... Dopiero czwarta misja w kampanii, 20 minut online i jedna gra w przetrwanie. Zobaczymy, może się rozwinie. Jeśłi chodzi o kampanię to mam wrażenie, że misje są wyjątkowo krótkie
  11. Choruję na te felgi
  12. Ale zaległości na forum... ;/ Nie wiem czy jutro będę, jak to w pewnej reklamie mówili: Nie wyraźnie dziś wyglądam. Za dwie godziny do roboty jadę, to się może źle skończyć. BTW. Wczoraj spotkałem Felipe, mówiłem, żeby na spota przyjechał... :gwizdanie: Mówił, że postara się wpaść w najbliższym czasie Bula, chyba zawinę ci te felgi
  13. No stary, gratuluję ;P To samo mnie naszło
  14. Faktycznie pisałeś o instalacji Nie wiem czemu myślałem o ściąganiu...
  15. Próbowałem instalować już kilka razy, za każdym razem z marnym skutkiem... Sama ELSA to pikuś, ale nigdy mi te bazy danych nie działały. Jak uda ci się ogarnąć daj znać Witam po przerwie małej Trochę zabiegany byłem, od dzisiaj luźniej :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: BTW: Dropsone, jak nie zależy ci na czasie i nie chce ci się ściągać to mam bazy danych Audi 06.2010 na dysku, może u ciebie zadziała...
  16. Neta mi wywaliło Dzięki za małe ściganie PS. Sprzedam czinkłeczento
  17. Ok to lista na dzisiaj godz 21:00 PABLO insane_Infinity moicz Norbas manny
  18. Artur, weźmiesz kabel ze sobą?? "Nareszcie" inspekcja dała o sobie znać ;P
  19. A no dawno nic się nie działo... Odpaliłem ostatnio GT5, chciałem dokończyć wszystkie nierozegrane zawody i d*pa, błąd pliku, wszystko od początku... ;/
  20. SPOT BYDGOSZCZ godzina 17:00 HSW Łuczniczka Lista: 1. Bula 2. ArturB6 3. Daras 4.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.