Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Musisz wszystko pociągnąć z przodu, w tym roczniku nie zrobisz tyłu osobno zapalanego. Chyba, że wymienisz krańcówki na te po pierwszym lifcie, wtedy możesz coś takiego uzyskać...
  2. Również jestem za spotem jutro
  3. MRC WIDEBODY S4 - THE SEQUEL 204.4MPH MRC WIDEBODY S4
  4. Najlepszego Artur!
  5. na tym zdjęciu stwierdzam, że mój przedni zderzak jest okropny byle do wiosny a na tym, że te chromy są fe heh nie przesadzaj... to taki efekt jest zmniejszenia fotek [br]Dopisany: 16 Październik 2011, 23:03_________________________________________________ Toć my dopiero żeśmy wrócili Jędruś sorka ale nie miałem jak zadzwonić ani Ci odpisać potem nie było miejsca w tyj waszej naleśnikarni :naughty: a my się już baliśmy, że Wam coś zaszkodziło , ale na zdjęciach ze spotu Jesteście Toć my dopiero żeśmy wrócili Jędruś sorka ale nie miałem jak zadzwonić ani Ci odpisać potem nie było miejsca w tyj waszej naleśnikarni :naughty: a my się już baliśmy, że Wam coś zaszkodziło , ale na zdjęciach ze spotu Jesteście żle zaparkowali dlatego Parking jest do 2 godzin tylko. Limit czasu przekroczyli
  6. no dobra, zgrałem miniaturki
  7. Dość znacznie oryginały 4288x2848 pikseli, trochę ważą...
  8. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=125484.msg2684272#msg2684272
  9. Dzięki za spota Dopiero wróciłem :gwizdanie: Jak pojechałem po Anię na starówkę to spotkałem znajomych i się w Toruniu zasiedzieliśmy Damian dzięki za pomoc! Przy najbliższej okazji stawiam browara ;P Fotki zaraz będę zgrywał.
  10. Ja będę w Toruniu. Damian poszło PW. Dzięki
  11. Coś się ruszyło w wątku, dawno tyle czytania nie miałem Spot Niedziela 16.10.2011, 15:00, P&P: 1. Bula87 2. jedrekx 3. Damian 4. Daras 5. ------- Przy okazji pytanie: ktoś byłby w stanie podjechać ze mną jutro odebrać aparat w Toruniu? Zapewne jakoś przed spotem, wieczorem będę dokładniej wiedział gdzie i o której. Znalazłem gościa na allegro i wolałbym mieć jakąś asekurację podczas transakcji, najlepiej, żebym wrócił z aparatem i bez kasy niż bez aparatu i bez kasy
  12. Reniu jeżeli nie masz auta na niedzielę, to mogę cię wziąć Tylko nie wiem czy nie będę troszeczkę wcześniej jechał bo w niedzielę w Toruniu odbiór nowego sprzętu foto , mam tylko nadzieję, jutro dostawę będzie facet miał
  13. Widzę Reniu, że się dobrze bawisz wieczorami ostatnio Piątek na spokojnie...
  14. Ktoś chętny na mycie?
  15. zaczyna się
  16. Jakiś spontan dzisiaj??
  17. Dropsone najlepszego!
  18. Pomyślimy...
  19. dokładnie, o pół maski, ale jednak Artur wygrał.. trzeba to powtórzyć koniecznie jednak 100 kg więcej u mnie daje troszkę różnicy Różnicę jaką robi waga było widać jak ustawiałem się z kolegą z A6... W jedną stronę on z pasażerem - moja wygrana, w drugą stronę ja z tym samym pasażerem - przegrana ;P Jeszcze trzebaby porównać wagę A4 B5 i A6 C5...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.