Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Genialnie... Moja fura stoi w warsztacie z wymienionym rozrządem, nie zdążyłem odebrać ;/ Warsztat zamkniety...
  2. Chyba mamy wspólnych znajomych. Cholera, w tym kraju nie można spać spokojnie...
  3. Chętnie zobaczyłbym coś takiego Aczkolwiek na tym etapie mi się nie podoba... Jeśli mechanik się uwinie i wymieni rozrząd to w środę nareszcie będę
  4. Miałem ten sam problem, w ASO chcą 100zł. Ja trafiłem na mechanika który zaproponował rozliczenie się w samochodzie, a nie w biurze :> 40zł zapłaciłem
  5. Zaraz po nabyciu samochodu w Niemczech kupiłem właśnie taką kasetę z jackiem do Mp3 i powiem szczerze, ze jakość odtwarzania była fatalna. Straszne szumy i inne brzydkie dźwięki W domu czekał na mnie transmiter, chińszczyzna z allegro 24 PLN bodajże. Jakość bez porównania! Jakbym słuchał muzyki z płytki. Za to u kolegi w identycznym urządzeniu gra gorzej. Także z tymi transmiterami to loteria A magiczne kasety? Nigdy więcej. Ale jak ktoś chce spróbować to mogę odsprzedać oryginalna belkina
  6. Yeah! Dzisiaj odebrałem zaświadczenie o zniżkach, ubezpieczyłem furkę i załatwiłem resztę formalności, także na najbliższym spocie się melduję. Musiałem się pochwalić A jutro do południa postaram się gdzieś pojechać i foty porobić, cobyście zobaczyli moją sunię.
  7. Mam okazję kupić (w promocyjnej cenie) od znajomej olej Castrol EDGE spełniający normę 505.01, towar pewny, po prostu kupiła nie taki olej jaki trzeba Mam tylko pytanko, chcę/muszę zmienić olej w moim Audi, ale wg pierwszego posta do mojego silnika przeznaczony jest 505.00. Czytam czytam i czytam ale nie mogę znaleźć jasnej odpowiedzi czy mogę zalać silnik tym EDGE'm. W wielu wątkach, stornach i innych piszą, że tak, inni że nie... Moglibyście rozwiać wątpliwości?
  8. Moja obecność niepewna. Miał przyjść dzisiaj polecony z zaświadczeniem o zniżkach na OC, ale poczta się obija, więc samochód czeka w garażu na ubezpieczenie...
  9. Ja obstawiam turbinę. Identyczny silnik mam w skodzie octavii. 3 miesiące temu był ten sam problem, podjechałem do ASO podpięli pod komputer i okazało się, że turbina niedomaga. Przeczyszczenie i mała regeneracja pomogła.
  10. Jeśli do środy uda mi się załatwić wszystkie formalności związane z autkiem to i ja się pojawię na spocie Będzie debiut.
  11. Co tu dużo mówić. Mistrzostwo!
  12. Witam! Mam na imę Darek, mam 19 lat, studiuję zarządzanie. Od zawsze interesowałem się smaochodami marki AUDI. Właśnie kupiłem swoje pierwsze Audi A4 (B5 z 1996r). Postanowiłem zarejestrować się na forum, żeby dowiedzieć się cyegoś więcej na temat tego modelu, w rayie problemów uzyskać pomoc i w miarę możliwości pomóc innym. Kupione dzisiaj Audi to mój pierwszy samochód, mam nadzieję, że będzie się dobrye sprawował. Teraz trochę o moim egzemplarzu: A4 B5 Avant 08/1996 1.9 TDI 110KM(Chip 131KM) Zielona butelka Klimatyzacja automatzczna Tempomat 4x Airbag el. szyby przednie el lusterka Kupiony z pierwszej ręki w Niemczech, przebieg 200.000KM

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.