Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Genialnie... Moja fura stoi w warsztacie z wymienionym rozrządem, nie zdążyłem odebrać ;/ Warsztat zamkniety...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Chyba mamy wspólnych znajomych. Cholera, w tym kraju nie można spać spokojnie...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Chętnie zobaczyłbym coś takiego Aczkolwiek na tym etapie mi się nie podoba... Jeśli mechanik się uwinie i wymieni rozrząd to w środę nareszcie będę
-
[ALL B5] Wyrwana kartka z kodem radia
Miałem ten sam problem, w ASO chcą 100zł. Ja trafiłem na mechanika który zaproponował rozliczenie się w samochodzie, a nie w biurze :> 40zł zapłaciłem
-
[ALL] Transmitery FM MP3
Zaraz po nabyciu samochodu w Niemczech kupiłem właśnie taką kasetę z jackiem do Mp3 i powiem szczerze, ze jakość odtwarzania była fatalna. Straszne szumy i inne brzydkie dźwięki W domu czekał na mnie transmiter, chińszczyzna z allegro 24 PLN bodajże. Jakość bez porównania! Jakbym słuchał muzyki z płytki. Za to u kolegi w identycznym urządzeniu gra gorzej. Także z tymi transmiterami to loteria A magiczne kasety? Nigdy więcej. Ale jak ktoś chce spróbować to mogę odsprzedać oryginalna belkina
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Yeah! Dzisiaj odebrałem zaświadczenie o zniżkach, ubezpieczyłem furkę i załatwiłem resztę formalności, także na najbliższym spocie się melduję. Musiałem się pochwalić A jutro do południa postaram się gdzieś pojechać i foty porobić, cobyście zobaczyli moją sunię.
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
AFN 1.9 TDI
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Mam okazję kupić (w promocyjnej cenie) od znajomej olej Castrol EDGE spełniający normę 505.01, towar pewny, po prostu kupiła nie taki olej jaki trzeba Mam tylko pytanko, chcę/muszę zmienić olej w moim Audi, ale wg pierwszego posta do mojego silnika przeznaczony jest 505.00. Czytam czytam i czytam ale nie mogę znaleźć jasnej odpowiedzi czy mogę zalać silnik tym EDGE'm. W wielu wątkach, stornach i innych piszą, że tak, inni że nie... Moglibyście rozwiać wątpliwości?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Moja obecność niepewna. Miał przyjść dzisiaj polecony z zaświadczeniem o zniżkach na OC, ale poczta się obija, więc samochód czeka w garażu na ubezpieczenie...
-
[B5 AFN] Brak mocy przy prędkości powyżej 140 km/h
Ja obstawiam turbinę. Identyczny silnik mam w skodzie octavii. 3 miesiące temu był ten sam problem, podjechałem do ASO podpięli pod komputer i okazało się, że turbina niedomaga. Przeczyszczenie i mała regeneracja pomogła.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jeśli do środy uda mi się załatwić wszystkie formalności związane z autkiem to i ja się pojawię na spocie Będzie debiut.
-
[ALL B7] CB w popielniczce FOTO
Co tu dużo mówić. Mistrzostwo!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam! Mam na imę Darek, mam 19 lat, studiuję zarządzanie. Od zawsze interesowałem się smaochodami marki AUDI. Właśnie kupiłem swoje pierwsze Audi A4 (B5 z 1996r). Postanowiłem zarejestrować się na forum, żeby dowiedzieć się cyegoś więcej na temat tego modelu, w rayie problemów uzyskać pomoc i w miarę możliwości pomóc innym. Kupione dzisiaj Audi to mój pierwszy samochód, mam nadzieję, że będzie się dobrye sprawował. Teraz trochę o moim egzemplarzu: A4 B5 Avant 08/1996 1.9 TDI 110KM(Chip 131KM) Zielona butelka Klimatyzacja automatzczna Tempomat 4x Airbag el. szyby przednie el lusterka Kupiony z pierwszej ręki w Niemczech, przebieg 200.000KM