Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. A jeszcze odnośnie zdjęć to mogę spróbować załatwić u babki fotografującą dla Gali i kilku innych ogólnopolskich magazynów Niestety odpłatnie, więc chyba odpada. I ciężko z czasem. Na najbliższy spot wezmę swoje lustro, może jakieś fajne fotki wyjdą ;P
  2. Kiełbasę znam z gimnazjum. Zdjęcia robi dobre, fakt.
  3. Felipe! Trochę za wcześnie na przebudzenie ze snu zimowego Ale chwali się ;P Jedrek, chodzi o K.Wolskiego? Osobiście nie znam, ale podziwiam jego fotki na digarcie i stronce ;P
  4. Chętny na spot. Jak zawsze
  5. To dzisiaj pijemy zdrowie Petary Najlepszego!
  6. Hondziarze jak zwykle zjechali się wokół nas Musiałeś się spóźnić dosłownie chwilę, bo ja wyjeżdżałem chwilę po 20, a Rafi i Dropsone jeszcze lampy sprawdzali ;P
  7. Genialne
  8. Jak zwykle spoko Zdjęć niestety nie będzie, bo wyłączyli światło i komórki nie domagały ;P
  9. Raczej będę
  10. Jeszcze trochę, najpierw sesja :gwizdanie: Mam nadzieję, że nie będzie większych problemów z rezaniem ;/
  11. No to pierwszy konkretny mod przede mną Dzięki jeszcze raz.
  12. No to jeszcze silniczki wtyczki i komplet żarówek Myślałem o philips blue vision albo osram cool blue xenon effect
  13. No to genialnie A można wiedzieć za ile?
  14. Dzięki Reniu No to zaliczyć sesję i będą polifty na niuni http://www.allegro.pl/show_item.php?item=885593037 Tu masz link do aukcji. Po komentarzach myślę, że powinno być ok.
  15. Mam takie pytanko: Co o tym sądzicie? Podobno nówki Depo, widać to na zdjęciu pierwszym, 450zł komplet (z wysyłką, bez silniczków i żarówek ) Pytam, bo cena wydaje się być bardzo niska, a nie chcę kupić jakiegoś szajsu. Kupić?
  16. Górska kręta droga, wujek wracał z pracy i na jednym z zakrętów pojawiła się niemiła niespodzianka w postaci innego autka na jego pasie, nie wiem jakiego. W każdym razie X5 przekoziołkowało, wujek chodził jakiś czas w kołnierzu, a 5 osób z tego drugiego pojazdu zginęło na miejscu.
  17. Przypadkowo znalazłem zdjęcia z, a raczej po wypadku wujka i pomyślałem, że się podzielę:
  18. No to przełóżmy spoty na niedzielę Ostatnio spontany niedzielne powychodziły to może tak na stałe?
  19. manny90 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Genialne siedziska
  20. No właśnie
  21. Wiem wiem Ale na żywo nie są już tak wypasione. Jak będzie cieplej zabieg będę powtarzał, żeby było idealnie
  22. Coś źle z moimi fajkami?
  23. No to czekam, aż śniegu nie będzie Może jakieś zakłady urządzimy?
  24. Przy fajach Renia moje są matowe
  25. Nowek jeździ praktycznie bez płynu Nowek: odnośnie tej części w bagażniku etka nic nie wykazała... "BRAK W KATALOGU CZĘŚCI PODSTAWOWYCH". Nie wiem o co chodzi, pierwszy raz mi się takie coś zdarza. Na niemieckim forum A4 też nikt nie wie ;P Może zadzwoń do konara to ci powiedzą co to...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.