Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A jeszcze odnośnie zdjęć to mogę spróbować załatwić u babki fotografującą dla Gali i kilku innych ogólnopolskich magazynów Niestety odpłatnie, więc chyba odpada. I ciężko z czasem. Na najbliższy spot wezmę swoje lustro, może jakieś fajne fotki wyjdą ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kiełbasę znam z gimnazjum. Zdjęcia robi dobre, fakt.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Felipe! Trochę za wcześnie na przebudzenie ze snu zimowego Ale chwali się ;P Jedrek, chodzi o K.Wolskiego? Osobiście nie znam, ale podziwiam jego fotki na digarcie i stronce ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Chętny na spot. Jak zawsze
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To dzisiaj pijemy zdrowie Petary Najlepszego!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hondziarze jak zwykle zjechali się wokół nas Musiałeś się spóźnić dosłownie chwilę, bo ja wyjeżdżałem chwilę po 20, a Rafi i Dropsone jeszcze lampy sprawdzali ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Genialne
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak zwykle spoko Zdjęć niestety nie będzie, bo wyłączyli światło i komórki nie domagały ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Raczej będę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jeszcze trochę, najpierw sesja :gwizdanie: Mam nadzieję, że nie będzie większych problemów z rezaniem ;/
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No to pierwszy konkretny mod przede mną Dzięki jeszcze raz.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No to jeszcze silniczki wtyczki i komplet żarówek Myślałem o philips blue vision albo osram cool blue xenon effect
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No to genialnie A można wiedzieć za ile?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki Reniu No to zaliczyć sesję i będą polifty na niuni http://www.allegro.pl/show_item.php?item=885593037 Tu masz link do aukcji. Po komentarzach myślę, że powinno być ok.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mam takie pytanko: Co o tym sądzicie? Podobno nówki Depo, widać to na zdjęciu pierwszym, 450zł komplet (z wysyłką, bez silniczków i żarówek ) Pytam, bo cena wydaje się być bardzo niska, a nie chcę kupić jakiegoś szajsu. Kupić?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Górska kręta droga, wujek wracał z pracy i na jednym z zakrętów pojawiła się niemiła niespodzianka w postaci innego autka na jego pasie, nie wiem jakiego. W każdym razie X5 przekoziołkowało, wujek chodził jakiś czas w kołnierzu, a 5 osób z tego drugiego pojazdu zginęło na miejscu.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Przypadkowo znalazłem zdjęcia z, a raczej po wypadku wujka i pomyślałem, że się podzielę:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No to przełóżmy spoty na niedzielę Ostatnio spontany niedzielne powychodziły to może tak na stałe?
-
[B5 AKN] mała czarna
Genialne siedziska
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No właśnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wiem wiem Ale na żywo nie są już tak wypasione. Jak będzie cieplej zabieg będę powtarzał, żeby było idealnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Coś źle z moimi fajkami?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No to czekam, aż śniegu nie będzie Może jakieś zakłady urządzimy?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Przy fajach Renia moje są matowe
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowek jeździ praktycznie bez płynu Nowek: odnośnie tej części w bagażniku etka nic nie wykazała... "BRAK W KATALOGU CZĘŚCI PODSTAWOWYCH". Nie wiem o co chodzi, pierwszy raz mi się takie coś zdarza. Na niemieckim forum A4 też nikt nie wie ;P Może zadzwoń do konara to ci powiedzą co to...