Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Genialne Nie ma to jak Nareszcie doprowadziłem sprawę wtyczek i pinów do końca ;D Nie szło tych pinów poupychać, 4 wlazły, reszta nie. Zirytowany pojechałem do konara, żeby mi to zrobili, spojrzeli jak na debila. Ale jak gościu zaczął się męczyć, i sprawdzać piny i kostkę, to się okazało, że kostki mają wady ;/ W otworach na piny były resztki tworzywa po odlaniu najprawdopodobniej, haczyło i nie chciało przejść. Wymienili na nowe i gładko poszło, tak jak powinno... Jeszcze silniczki nie przyszły, a już bym montował...
  2. Odpukać się nie zakopałem od tych największych śniegów Dzisiaj kumpel pod uczelnią się swoim świeżym nabytkiem zakopał - Audi 80 Na szczęście wypchalim i pojechalim do domu Newman, masz jednak jeszcze te kalendarze? Dzisiaj znowu próbowałem zaprosić gościa na forum, ostatnio często to się zdarza, a tak z kalendarzykami to przyjemniej wygląda
  3. Kiedyś już to widziałem Troszkę niemiła niespodzianka dla nowego właściciela
  4. Ja też porozsyłałem wszystkim znajomym i nieznajomym też. Facebook, wszystkie adresy mailowe, gg. Generalnie wszystko co się dało
  5. Już jest foto. Wczoraj coś się zesra... zepsuło ;P
  6. Jest obiecana fotka, wczoraj niby była ale coś się chyba skopało, bo ani tu ani w moim watku nie było widać... Efekt:
  7. Kolejny mod zrobiony. Światła do jazdy dziennej Hella A w garażu czekają już reflektory zespolone DEPO. Silniczki i cała reszta w drodze. Zbliża się rezanko ;D
  8. Ogłaszam, że kolejny mod zakończony! Światełka do jazdy dziennej: DONE! Ostatecznie zrobiłem tak jak instrukcja mówi. Światełka załączają się automatycznie z włączeniem zapłonu. Kiedy włączam światła mijania, do jazdy dziennej gasną Zaraz będą fotki.
  9. dokladnie, wiazka kabli z przekaznikiem i bezpiecznikiem. kable do akku, 2x do lamp i 2 do kabiny. O jakim ori przycisku mówisz?
  10. Przejrzałem dokładnie instrukcję montażu, spróbujemy ;P Jutro odbieram w ASO wtyczki i piny. Silniczki w drodze. Żarówki... Reniu masz komplet BlueVision? mijania, drogowe, postojowe? Bo to też spory wydatek widzę... Chyba na razie zdecyduje się na zwykłe H7
  11. Dropsone, czemu? właśnie oglądam instrukcje montażu i chyba ogarnę Ale chyba wiesz coś czega ja nie wiem? Coś w tym nie tak?
  12. No dobra, jeszcze tylko żarówki i będzie kox
  13. tu są od punto: http://moto.allegro.pl/item890637341_silniczek_regulacji_reflektora_punto_2_grande_punt.html podejdą? Trochę przeraża mnie cena pinów w ASO... 14zł sztuka. 7 sztuk - 98zł...
  14. Lampki właśnie doszły I jedne i drugie. Teraz cała reszta. wtyczki w drodze. Reniu, gdfzie kupiles piny i silniczki? I Jakie silniczki, szukam od Punto II, fabii, Golfa IV i widzę kilka różnych rodzajów ;/ Takie? http://moto.allegro.pl/item895677262_seat_toledo_ii_leon_golf_4_silniczek_regulacji.html czy takie http://moto.allegro.pl/item884211302_vw_passat_b5_fabia_bora_golf_4_silniczek_regulacji.html może jeszcze inne?
  15. Żaróweczki, silniczki, piny, wtyczki, coś jeszcze potrzeba? Dropsone'owi pól godziny, czyli zwykłemu śmiertelnikowi półtorej ^^ Zobaczymy. Wielki ukłon w stronę Dropsone'a - mogę liczyć na pomoc jakby co?
  16. Dużo jest z tą elektryką roboty? Wtyczki piny itp...?
  17. Zobaczymy kiedy znajdę czas na rezanko, jakiś czas pewnie wszystko w domu poleży. No i czy w ogóle ogarnę to wszystko pod względem elektryki, bo z tym dla mnie największy problem będzie... EDIT: Nowek. Zdrówko! Ja też piję. Jakoś mi nauka bez browara nie wchodzi
  18. Prześledźcie wątek wstecz. Nowek swego czasu o różnych, dziwnych porach pisał różne, dziwne rzeczy Później reszta główkuje nad tym o co Nowkowi chodziło EDIT: Petara był pierwszy BTW! Właśnie kupiłem lampki zespolone Depo, do tego jeszcze światła do jazdy dziennej Hella Identyczne jak ma Dropsone
  19. Dawno nie było nowkowego quizu
  20. Jak dla mnie 1700 jest ok. Na spokojnie, po obiadku Nie za późno...
  21. Ja gadałem z gościem z mojej okolicy, Srebrny Avant B5, polift. Niestety gościu jakiś taki nieprzekonany...
  22. Cholera, mróz nie sprzyja. Nie uda mi się zdjęć obrobić, RAW-y uszkodzone. Ale bez obróbki fotki są:
  23. Też powinienem zakuwać, a się pokazałem Zaraz będą foty.
  24. Shit. Nieciekawie. Na której stacji dokładnie się spotykamy? Tej przy zjeździe na Ostromecko, czy kawałek dalej, po prawej stronie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.