Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Ogarnęliśmy Majki, Nowek, Rafi wpadł na chwilę, no i kolega Artur swoją B6, bardzo ładną zresztą Nowek fotki wrzuć jak będziesz miał czas
  2. Może jednak uda się, żeby kolega Kukoc B6 przyjechał?
  3. Też jestem za 18.
  4. Zapraszamy A może jutro jakiś spocik? Kto jest za?
  5. http://blogs.nvidia.com/ntersect/2010/01/how-silicon-valley-innovations-improve-driving-safety.html
  6. Ciekawe kiedy moje osiedle doczeka się odśnieżenia... Gdybym tylko dał radę do Nakielskiej zjechać to byłoby OK. A przez okno mam istne kino, co chwilę ktoś się zakopuje ;D Zastanawiam się nad zrobieniem małego interesu ;P
  7. Ja też Jednak nie ma to jak : Budzę się, patrzę przez okno zakopał się pod domem jakiś busik. Walczy chyba godzinę żeby wyjechać. No i niespodziewanie przyjechało wybawienie: Audi A6 3.0 TDI Quattro
  8. Ja dzisiaj nie miałem jak od siebie z ulicy wyjechać, bo inteligentni sąsiedzi zamiast wrzucać śnieg pod płot, albo na kawałki zieleni wszystko spychają na środek drogi ;/ Nie ma co, są dość rozgarnięci...
  9. Klubowy kulig? Majki przyjedź do Bydgoszczy i nas pociągniesz swoimi kucami
  10. Jest fun Najciekawsze, że cały cza sypie. I jeszcze ten wiatr. Dzisiaj jak poszedłem do garażu to na drzwiach się prawie metrowa zaspa usypała... Strach pomyśleć co będzie rano!
  11. Mistrzowski mod Nowek
  12. To cię w pracy odwiedzimy Dzisiaj wieczorem może ogarnąłbym spota, jutro na 100% odpada.
  13. Chyba jednak też jestem za środą... Jutro jedne urodziny, w niedzielę siostra, także nie ogarnę spotu weekendowego raczej.
  14. Jak zwał, tak zwał. Ważne, że błyszczy
  15. Majki pożycz koleżankę
  16. No właśnie kombinowałem z tym progiem i boczkami, ale ostatecznie się nie powiodło. Jutro jeszcze spróbuję, dzisiaj z grubsza wyszlifowałem, jutro podjadę po jakiś drobny papier ścierny i do końca wyszlifuję. Później polerka
  17. No niestety u mnie fajki doszczętnie wyżarte ;P żeby śladów nie było to chyba musiałbym obciąć 2-3 cm fajek... Chyba, że zeszlifuje je do grubości kartki [br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 16:11_________________________________________________btw... Reniu, jak ściągnąłeś zderzak? Wyczytałem, że w bagażniku są jakieś 4 śruby z podkładkami, ja widzę tylko 2... ;/
  18. Idę do garażu
  19. Pewnie do twoich nie będą się umywać, masz mistrza w polerce Norman wpadaj w środę Generalnie śledź wątek, wtedy będziesz na bieżąco ze spotami
  20. Korzystając z dnia wolnego: POLERKA FAJEK - in progress
  21. Ktoś będzie?
  22. Jestem za browarem i bilardem A czy będę na spocie nie wiem, zależy jak się z robotą wyrobię. Mam nadzieję, że uda mi się zawitać, chociaż na chwile. Rafi, masz jeszcze te programy na myjnie?
  23. Ależ mnie zdziwienie ogarnęło... Wchodzę rano na forum a tu 5 stron postów nieprzeczytanych od wczoraj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.