Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Ja też nie ;P Trzeba uskutecznić zakup, bo nie ma się czym bawić ;D
  2. :oklaski: :oklaski: :oklaski: Niestety avanta B5 nie można nigdzie znaleźć ;( Swego czasu w Realu widziałem Na allegro też bywały, ale teraz nie widzę...
  3. Albo jest zarobiony :gwizdanie:
  4. To nie był spot A4 klubu Raczej spot A4 Avant klubu Jeszcze inaczej. A4 Avant 1.9 TDI Power Klubu
  5. Na opakowaniu jest napisane, że odpowiada normom 505.00/505.01 i jeszcze jakiejś ;P
  6. Pierwszy mod za mną Nic wielkiego ale cieszy, doszedł podłokietnik wraz z tunelem i już jest w autku.
  7. Foty: 230 zł wyszło
  8. O to samo chciałem zapytać Właśnie stałem się właścicielem podłokietnika przedniego wraz z tunelem. Stan wręcz idealny Może na następny spot będzie założony
  9. Trochę szkoda 120zł Urządzenie bardzo ciekawe, ale zupełnie zbędne
  10. Wpadliśmy na pomysł podjechania pod łuczniczkę, ale pogoda szyki pokrzyżowała ;(
  11. No niestety, co zrobić... U nas spoty na poziomie, pełna kulturka
  12. Na spocik chętny jestem A w sobotę niestety nie mogę, impreza rodzinna...
  13. Do kiedy zapisy? Ja jeszcze nie wiem, a jutro śmigam do stolicy na kilka dni więc raczej będę nieobecny na forum...
  14. Dzisiaj podłączałem CB pod akumulator, tyle, że u mnie nie było gumowego trójkąta, a jedynie trójkątna dziura Musiałem przeciągnąć najpierw drut, bo wszystko było zasłonięte materiałem/watą wygłuszającą... Jakoś sobie poradziłem, poradnik się przydał, dzięki
  15. Udany spot Maska wymiata.
  16. spóźnię się pewnie, ale będę... Jedrek rodziców też odbierasz? Może pojedziemy razem
  17. W tesco byłoby najlepiej
  18. Czort wie czy otwarte czy nie, ale wydaje mi się, że część zadaszonego parkingu nie jest ogrodzona. Pewny nie jestem... Jak nie to może pod multikinem? Tam cały czas otwarte z tego co wiem. Z resztą wszystko zależy od pogody, jak nie będzie padać to jak dla mnie może być wszędzie Cieplejsza kurtka, buty i będzie OK.
  19. To co z jutrem? Gdzie i o której? Zapraszam do głosowania w listopadowym konkursie Szyykuje się mała rywalizacja z Nowkiem. Powodzenia
  20. Nie wiem jak cenowo, ale możesz zadzwonić do Jaan na Jagiellońskiej, oprócz tego coś jest naprzeciwko Galerii Pomorskiej... Nigdy szyb w samochodzie nie wymieniałem, więc inaczej nie pomogę. Wiem tylko, że te 2 punkty są na pewno. BTW. od czego pękła? Tak po prostu? Czy miałeś jakiś odprysk i poszło? Edit. Jeszcze jakaś "Corwetta" jest na gołębiej...
  21. Znowu nowek Proponuję założyć nowy temat na forum "Wątek filipiński"
  22. Maciek (BlackA4) szukał bodajże. Ale dawno go na forum chyba nie było
  23. |Spoko Temat spalania zakończony.
  24. Ja również za

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.