Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja też nie ;P Trzeba uskutecznić zakup, bo nie ma się czym bawić ;D
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:oklaski: :oklaski: :oklaski: Niestety avanta B5 nie można nigdzie znaleźć ;( Swego czasu w Realu widziałem Na allegro też bywały, ale teraz nie widzę...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Albo jest zarobiony :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To nie był spot A4 klubu Raczej spot A4 Avant klubu Jeszcze inaczej. A4 Avant 1.9 TDI Power Klubu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Będę
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Na opakowaniu jest napisane, że odpowiada normom 505.00/505.01 i jeszcze jakiejś ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pierwszy mod za mną Nic wielkiego ale cieszy, doszedł podłokietnik wraz z tunelem i już jest w autku.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Foty: 230 zł wyszło
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
O to samo chciałem zapytać Właśnie stałem się właścicielem podłokietnika przedniego wraz z tunelem. Stan wręcz idealny Może na następny spot będzie założony
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Trochę szkoda 120zł Urządzenie bardzo ciekawe, ale zupełnie zbędne
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wpadliśmy na pomysł podjechania pod łuczniczkę, ale pogoda szyki pokrzyżowała ;(
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No niestety, co zrobić... U nas spoty na poziomie, pełna kulturka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Na spocik chętny jestem A w sobotę niestety nie mogę, impreza rodzinna...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Do kiedy zapisy? Ja jeszcze nie wiem, a jutro śmigam do stolicy na kilka dni więc raczej będę nieobecny na forum...
-
[ALL B5] Przeciągnięcie kabla do kabiny + montaż CB radia
Dzisiaj podłączałem CB pod akumulator, tyle, że u mnie nie było gumowego trójkąta, a jedynie trójkątna dziura Musiałem przeciągnąć najpierw drut, bo wszystko było zasłonięte materiałem/watą wygłuszającą... Jakoś sobie poradziłem, poradnik się przydał, dzięki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Udany spot Maska wymiata.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
spóźnię się pewnie, ale będę... Jedrek rodziców też odbierasz? Może pojedziemy razem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
W tesco byłoby najlepiej
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Czort wie czy otwarte czy nie, ale wydaje mi się, że część zadaszonego parkingu nie jest ogrodzona. Pewny nie jestem... Jak nie to może pod multikinem? Tam cały czas otwarte z tego co wiem. Z resztą wszystko zależy od pogody, jak nie będzie padać to jak dla mnie może być wszędzie Cieplejsza kurtka, buty i będzie OK.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
To co z jutrem? Gdzie i o której? Zapraszam do głosowania w listopadowym konkursie Szyykuje się mała rywalizacja z Nowkiem. Powodzenia
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie wiem jak cenowo, ale możesz zadzwonić do Jaan na Jagiellońskiej, oprócz tego coś jest naprzeciwko Galerii Pomorskiej... Nigdy szyb w samochodzie nie wymieniałem, więc inaczej nie pomogę. Wiem tylko, że te 2 punkty są na pewno. BTW. od czego pękła? Tak po prostu? Czy miałeś jakiś odprysk i poszło? Edit. Jeszcze jakaś "Corwetta" jest na gołębiej...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Znowu nowek Proponuję założyć nowy temat na forum "Wątek filipiński"
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Maciek (BlackA4) szukał bodajże. Ale dawno go na forum chyba nie było
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
|Spoko Temat spalania zakończony.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja również za