Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Ostatnio 915 zrobiłem Cały czas po mieście, pierwsze tankowanie w kraju.
  2. Jak wróciłem furą z Niemiec to na liczniku miałem jakieś 900km (przed wyjazdem zzatankowałem do pełna). Później jeszcze niecałe 400 w Bydgoszczy robiłem. Czyli spalanie około 4,4l Ale wiadomo trasa, niemieckie paliwo... Swoją drogą znajomy opowiadał, że jak jechał do Belgii to zatankował przed granicą do pełna i dojechał do Holandii, kiedy wracał zatankował do pełna w Belgii i dojechał pod polsko-niemiecką granicę . Nieźle widać różnicę w jakości paliwa
  3. Nie wiem, co masz na mysli mowiac najlepszy, ale w moim mniemaniu, to ja mam najlepszy wynik No dobra wygrałeś
  4. Wiem. Dlatego średnio wierzę w te 3,8 Ale te poostałe wyniki to nie tylko komputer
  5. W domowej flocie mam jeszcze Skodę Octavie 1.9TDI 130KM i tam nie miałem nigdy powyżej 6l w mieście. A w trasie kolo 5 litrów Kiedyś jak wracałem z Kruszyna do domu, jakieś 15km, komputer pokazywał 3,8
  6. Ja nie widziałem Dobry kawałek.
  7. Też jestem Statystyka trochę jeszcze naciągnięta, dzisiaj tankowałem 2 raz, za 2 tygodnie się skoryguje. Jak na razie 3 najlepszy wynik spalania w klubie ^^
  8. Ja dziś odpadam. Dopiero z pracy wróciłem i padam. A w podsumowaniu aktywności nie tak źle ze mną Myślałem, że będę gdzieś na końcu...
  9. Nie jedna okazja będzie A ramki zaraz po powrocie z uczelni wylądowały na samochodzie
  10. Nie dziękuję Zostanę przy swoich. W ogóle to wysłałem jedno zdjęcie na konkurs listopadowy. Liczę na głosy
  11. Jeszcze szukam jakiejś ksywki dla furki, wtedy to już bedzie full wypas z mojej storny
  12. http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_afn_moje_a4_avant_19tdi_131km_1996r-t101383.0.html;msg1163845#msg1163845 W końcu założyłem temat o mojej A4 Zapraszam.
  13. W końcu porobiłem kilka zdjęć mojej A4. Kupiona już z programem na 131KM, co ciekawe program ABT ..::WYPOSAŻENIE::.. -klimatronik -el. szyby przód -el. lusterka -ABS -2x Airbag -wspomaganie -centralny zamek -tempomat -kubełki -alu Audi 16" -1BE ..::PLANY::.. -obszycie kierownicy, lewarka, ręcznego w skórą -obszycie pewnych elementów foteli i kanapy skórą -lampy poliftowe tył -podszybie poliftowe -konsola poliftowa -proste końcówki wydechu -decory w carbon ..::TROCHĘ ODLEGLEJSZE PLANY::.. -spryski reflektorów -Xenon -kolektor AWX + turbo AWX -felga 17" lub 18" (AVUS lub S-line) -jeśli będzie mega koza na 1BE przy nowych felach to gwint ..::ZROBIONE::.. -pełen FIS + kontrola przepalonych żarówek :good: -przedmuchana turbina i notlauf poszedł się ebac. -lakiernik -pakiet oświetlenie - oświetlenie nóg wewnątrz, w drzwiach, oraz lampki ostrzegawcze (również w klapie bagażnika) -lampki zespolone po II lifcie -ściągnięte oznaczenie silnika -pomalowane zaciski hamulców -lampy do jazdy dziennej Hella, dedykowane -CB radio w półce pod kierownicą, pochowane wszystkie przewody. -naprawione oświetlenie wewnętrzne -oryginalny podłokietnik + tunel przód -polerka fajek -zmienione radyjko Gamma na Concert I Plus -BOSE -katalizator wyleciał -silikonowe przewody podciśnienia -silikonowe łączniki dolotu
  14. Reniu gratuluję ;P Nowek, chyba było grubo
  15. Swoją drogą ile Majki miałeś? Ostatnio nabili ten fordoński słup ;P
  16. Podziękował Fotki super.
  17. Do 3 razy sztuka, w końcu dotarłem. Zdjęcia prosimy
  18. Z fordonu panowie to musielibyście być już w drodze dawno ;P Właśnie wszedłem do domu, jechałem z Kaliskiego 1:30 minut...
  19. Na mandaty? Ja będę
  20. Będę po raz pierwszy (Mówię to trzeci raz). Liczę na wyrozumiałość i ciepłe przyjęcie
  21. No ni zaskoczył. Stało się tak jak przewidywałem, aczkolwiek nie sądziłem, że Gołota tak długo będzie się trzymać
  22. Pod uczelnią na początku twojej A3 nie poznałem przez zimowy felunek
  23. Zdjęcia świetne!
  24. Nieszczęsne wykłady z mikroekonomii i korek na kamiennej... I nie zdążyłem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.