Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ostatnio 915 zrobiłem Cały czas po mieście, pierwsze tankowanie w kraju.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak wróciłem furą z Niemiec to na liczniku miałem jakieś 900km (przed wyjazdem zzatankowałem do pełna). Później jeszcze niecałe 400 w Bydgoszczy robiłem. Czyli spalanie około 4,4l Ale wiadomo trasa, niemieckie paliwo... Swoją drogą znajomy opowiadał, że jak jechał do Belgii to zatankował przed granicą do pełna i dojechał do Holandii, kiedy wracał zatankował do pełna w Belgii i dojechał pod polsko-niemiecką granicę . Nieźle widać różnicę w jakości paliwa
-
Motostat.pl - konto klubowe
Nie wiem, co masz na mysli mowiac najlepszy, ale w moim mniemaniu, to ja mam najlepszy wynik No dobra wygrałeś
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wiem. Dlatego średnio wierzę w te 3,8 Ale te poostałe wyniki to nie tylko komputer
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
W domowej flocie mam jeszcze Skodę Octavie 1.9TDI 130KM i tam nie miałem nigdy powyżej 6l w mieście. A w trasie kolo 5 litrów Kiedyś jak wracałem z Kruszyna do domu, jakieś 15km, komputer pokazywał 3,8
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja nie widziałem Dobry kawałek.
-
Motostat.pl - konto klubowe
Też jestem Statystyka trochę jeszcze naciągnięta, dzisiaj tankowałem 2 raz, za 2 tygodnie się skoryguje. Jak na razie 3 najlepszy wynik spalania w klubie ^^
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja dziś odpadam. Dopiero z pracy wróciłem i padam. A w podsumowaniu aktywności nie tak źle ze mną Myślałem, że będę gdzieś na końcu...
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Nie jedna okazja będzie A ramki zaraz po powrocie z uczelni wylądowały na samochodzie
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
Nie dziękuję Zostanę przy swoich. W ogóle to wysłałem jedno zdjęcie na konkurs listopadowy. Liczę na głosy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jeszcze szukam jakiejś ksywki dla furki, wtedy to już bedzie full wypas z mojej storny
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_afn_moje_a4_avant_19tdi_131km_1996r-t101383.0.html;msg1163845#msg1163845 W końcu założyłem temat o mojej A4 Zapraszam.
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
W końcu porobiłem kilka zdjęć mojej A4. Kupiona już z programem na 131KM, co ciekawe program ABT ..::WYPOSAŻENIE::.. -klimatronik -el. szyby przód -el. lusterka -ABS -2x Airbag -wspomaganie -centralny zamek -tempomat -kubełki -alu Audi 16" -1BE ..::PLANY::.. -obszycie kierownicy, lewarka, ręcznego w skórą -obszycie pewnych elementów foteli i kanapy skórą -lampy poliftowe tył -podszybie poliftowe -konsola poliftowa -proste końcówki wydechu -decory w carbon ..::TROCHĘ ODLEGLEJSZE PLANY::.. -spryski reflektorów -Xenon -kolektor AWX + turbo AWX -felga 17" lub 18" (AVUS lub S-line) -jeśli będzie mega koza na 1BE przy nowych felach to gwint ..::ZROBIONE::.. -pełen FIS + kontrola przepalonych żarówek :good: -przedmuchana turbina i notlauf poszedł się ebac. -lakiernik -pakiet oświetlenie - oświetlenie nóg wewnątrz, w drzwiach, oraz lampki ostrzegawcze (również w klapie bagażnika) -lampki zespolone po II lifcie -ściągnięte oznaczenie silnika -pomalowane zaciski hamulców -lampy do jazdy dziennej Hella, dedykowane -CB radio w półce pod kierownicą, pochowane wszystkie przewody. -naprawione oświetlenie wewnętrzne -oryginalny podłokietnik + tunel przód -polerka fajek -zmienione radyjko Gamma na Concert I Plus -BOSE -katalizator wyleciał -silikonowe przewody podciśnienia -silikonowe łączniki dolotu
-
[B5 AEB] Granatowa perla avant By Boniu Najnowsze Foty STR.1
Fura fachura Gratuluję.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu gratuluję ;P Nowek, chyba było grubo
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Swoją drogą ile Majki miałeś? Ostatnio nabili ten fordoński słup ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Podziękował Fotki super.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Do 3 razy sztuka, w końcu dotarłem. Zdjęcia prosimy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Z fordonu panowie to musielibyście być już w drodze dawno ;P Właśnie wszedłem do domu, jechałem z Kaliskiego 1:30 minut...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Na mandaty? Ja będę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Będę po raz pierwszy (Mówię to trzeci raz). Liczę na wyrozumiałość i ciepłe przyjęcie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No ni zaskoczył. Stało się tak jak przewidywałem, aczkolwiek nie sądziłem, że Gołota tak długo będzie się trzymać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pod uczelnią na początku twojej A3 nie poznałem przez zimowy felunek
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zdjęcia świetne!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nieszczęsne wykłady z mikroekonomii i korek na kamiennej... I nie zdążyłem.