Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Cholera. Po powrocie z gór mój wygrałby na bank Już umyty...
  2. Może też się pojawię. Ale jak już to o 19:00.
  3. Najlepszego w nowym roku. Oby był lepszy od poprzedniego. Szampańskiej zabawy i szerokości w 2010r
  4. Cholera... Gdyby nie to korki na zakopiance to pewnie na spot bym zajechał, a tak było troszeczkę za późno...
  5. Cholera, szkoda, że nie zdołałem dotrzeć na wigilijny spot. Widzę po fotach i filmikach, że było ciekawie Chłopaki, daliście się byle dwóm w Kii Cee'd Trzeba było ich wyjaśnić
  6. Ja jestem wstępnie za, jak będzie konkretny dzień i godzina ustalona to mogę coś więcej powiedzieć. Mam jeszcze sporo spraw do załatwienia przed wyjazdem, ale myślę, że te kilka godzin znajdę. BTW Majki stęskniłeś się za Bydgoszczą, żeś się na Schellu pokazał? Pozdro
  7. Podziękował
  8. Dziś odpada niestety ;/ Imieniny, rodzina przyjeżdża...
  9. Właśnie o tym myślę Zawsze coś utargować można... Tylko musze to koniecznie zrobić do środy, ew. czwartku. W piątek w góry śmigam ;D
  10. Przyłączam się do pytania Nowka... Czytałem, że Beru ludzie chwalą. Z wymianą podobno często są problemy.
  11. Trochę za późno wszedłem na forum... ;/ Ja mam dobre miejsce dosłownie 200m od domu. Boisko/Parking Zespołu Szkół Mechanicznych (bodajże) W tygodniu od 17 pusto, weekend cały czas pusto A dzisiaj z makro na Morską, później Św. Trójcy jechałem 3h...
  12. Autko odebrane od mechanika Wymieniony wahacz i osłony przegubów. Na śniegu wydaje się, że nie ma już żadnego stukania. Kolejny problem chyba z głowy
  13. O to się nie martw Tylko nie wiem czy w środę w ogóle wpadnę, choróbsko mnie zmogło...
  14. Ja też mogę Octavią wpaść ;P
  15. Pochwal się
  16. Ja dzisiaj pojechałem do mechanika: wahacze i osłony przegubów do wymiany, jeszcze nie wiadomo jak same przeguby. I tak oto przedświąteczne wydatki znowu rosną ;P
  17. Fotki pierwsza klasa :gwizdanie:
  18. Filip się ewidentnie obija... :gwizdanie:
  19. Ewidentnie na nas czatowali.
  20. Jędrek wyjaśnił Spocik udany, dzięki Dropsone za skasowanie inspekcji, przy najbliższej okazji odwdzięczę się browarkiem A frekwencja... wyższa była tylko kiedy pierwszy raz podjechałem Majki daj znać kiedy mamy robić za kreciki
  21. No patrz. Ja zagłosowałem zanim napisałeś i poszło na 9
  22. Pomysł z odwiedzeniem rafiego - jestem zdecydowanie za. Tylko koniecznie musi być człowiek w masce
  23. Jaka frekwencja się szykuje
  24. 1.Tomek 2.manny90 3.......... 4.......... 5..........
  25. Pewnie Majki musiał coś wyjaśnić Pochwal się Majki...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.