Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Ja zauważyłem u siebie, że termostat będzie do wymiany... Też więcej pali, ale bez przesady.
  2. Cholera sporo... A wcześniej palił w granicach normy? Może jakieś kiepskie paliwo wlałeś?
  3. fura! Nie będę oryginalny i jak cała reszta z kujawsko pomorskiej grupy powiem: Wpadnij wreszcie na spota!
  4. Grzechu, nie lepiej zespolone?
  5. Niestety, nie znam nikogo. Daj na licytację od złotówki, jak będzie trzeba to się podbije
  6. Co tu taka cisza?
  7. Reniu - The Photoshop Master Jak już studia zawalę to idę do Stolicy do akademii fotografii i też będę w PS-e wymiatał! xD
  8. Mnóstwo tego w sieci. Jak kupiłem furkę, od razu ściągnąłem wszystkie ebooki Przydatna sprawa.
  9. No majki fotki rewelka. A wybór najlepszej foty - słuszny A jaka sesja mojego autka
  10. A ja pieprzę walentynki. Kolejne komercyjne i niepotrzebne "święto". Dzień jak co dzień
  11. Jasne, dzięki! Powiedz mi jakie piwko lubisz?
  12. Codziennie za pług robię ;/ Ulicę niżej mieszka radna, i tam odśnieżali i wywozili już 3 razy. U mnie dzisiaj... Z 15 metrów ulicy, chyba tylko po to, żeby ze szczytu ładnie wyglądało...
  13. Wyrąbany? Szczęśliwy i pełen energii ;D Jak tam kratki Nowek? Pasują? Nareszcie śnieg z ulicy wywożą ^^
  14. No panowie, konkret! Oby więcej spotów z taką frekwencją ;D Znowu zamuliłem i nie wziąłem aparatu, dobrze, że Reniu z Majkim się zatroszczyli
  15. Shit... Ciekaw jestem przyczyny. Autko ubezpieczone?
  16. Panowie, oczekując Adamka z kumplami pijemy i pijemy, a i tak nei potrafię rozszyfrować Nowka A spot... KONKRET! Żeby wypaliło... Zdorwie! Chlup.
  17. Wszyscy się stęsknili
  18. Newman, jak możesz weź kalendarzyki Panowie, wiedziałem, że moje auto nie siedzi standardowo... Patrzę wczoraj na wlepę: 1BE Ależ się szybko skapnąłem
  19. Dobre pytanie O której? 18?
  20. Z kostkami się zgodzę, niestety ja kupiłem w ASO i to jeszcze wadliwe...A co do cięcia... Czy ja wiem... Dobre wiertło, ostry brzeszczot... Cięcie dwóch storn zajęło mi może 10 minut? A po co od razu szlifierki? Większe ryzyko porysowania auta... Grzechu: Po cięciu koniecznie kamień, a później coś antykorozyjnego, jak będziesz robić to daj znać, pożyczę ci farbę. Albo jak chcesz to możemy się umówić i pomogę ogarnąć temat poliftów Nowek: Duże ślady spotkania bliskiego stopnia z Matizem? Kto panowie planuje pojawić się na spocie w niedzielę? Gdzie się ustawiamy?
  21. Nie ma problemu, wal śmiało
  22. Hehehe, wtyczki, silniczki, żarówki, ciąć trzeba... W sumie nic trudnego
  23. Ja również. Żadnych problemów...
  24. Też proponuję lampki na polifty wymienić. I dokładka out...
  25. Bierz Depo. Sprawdzone i droższe tylko o 20zł...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.