Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja zauważyłem u siebie, że termostat będzie do wymiany... Też więcej pali, ale bez przesady.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Cholera sporo... A wcześniej palił w granicach normy? Może jakieś kiepskie paliwo wlałeś?
-
Odp: [B5 AHH] Biala Parowka A4 Avant ;> -40/40, nowe kolo 18" str 7
fura! Nie będę oryginalny i jak cała reszta z kujawsko pomorskiej grupy powiem: Wpadnij wreszcie na spota!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Grzechu, nie lepiej zespolone?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Niestety, nie znam nikogo. Daj na licytację od złotówki, jak będzie trzeba to się podbije
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Co tu taka cisza?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu - The Photoshop Master Jak już studia zawalę to idę do Stolicy do akademii fotografii i też będę w PS-e wymiatał! xD
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mnóstwo tego w sieci. Jak kupiłem furkę, od razu ściągnąłem wszystkie ebooki Przydatna sprawa.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No majki fotki rewelka. A wybór najlepszej foty - słuszny A jaka sesja mojego autka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A ja pieprzę walentynki. Kolejne komercyjne i niepotrzebne "święto". Dzień jak co dzień
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jasne, dzięki! Powiedz mi jakie piwko lubisz?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Codziennie za pług robię ;/ Ulicę niżej mieszka radna, i tam odśnieżali i wywozili już 3 razy. U mnie dzisiaj... Z 15 metrów ulicy, chyba tylko po to, żeby ze szczytu ładnie wyglądało...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wyrąbany? Szczęśliwy i pełen energii ;D Jak tam kratki Nowek? Pasują? Nareszcie śnieg z ulicy wywożą ^^
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No panowie, konkret! Oby więcej spotów z taką frekwencją ;D Znowu zamuliłem i nie wziąłem aparatu, dobrze, że Reniu z Majkim się zatroszczyli
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Shit... Ciekaw jestem przyczyny. Autko ubezpieczone?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panowie, oczekując Adamka z kumplami pijemy i pijemy, a i tak nei potrafię rozszyfrować Nowka A spot... KONKRET! Żeby wypaliło... Zdorwie! Chlup.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wszyscy się stęsknili
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Newman, jak możesz weź kalendarzyki Panowie, wiedziałem, że moje auto nie siedzi standardowo... Patrzę wczoraj na wlepę: 1BE Ależ się szybko skapnąłem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dobre pytanie O której? 18?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Z kostkami się zgodzę, niestety ja kupiłem w ASO i to jeszcze wadliwe...A co do cięcia... Czy ja wiem... Dobre wiertło, ostry brzeszczot... Cięcie dwóch storn zajęło mi może 10 minut? A po co od razu szlifierki? Większe ryzyko porysowania auta... Grzechu: Po cięciu koniecznie kamień, a później coś antykorozyjnego, jak będziesz robić to daj znać, pożyczę ci farbę. Albo jak chcesz to możemy się umówić i pomogę ogarnąć temat poliftów Nowek: Duże ślady spotkania bliskiego stopnia z Matizem? Kto panowie planuje pojawić się na spocie w niedzielę? Gdzie się ustawiamy?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie ma problemu, wal śmiało
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hehehe, wtyczki, silniczki, żarówki, ciąć trzeba... W sumie nic trudnego
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja również. Żadnych problemów...
-
[ALL B5] Moja V-ka...
Też proponuję lampki na polifty wymienić. I dokładka out...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bierz Depo. Sprawdzone i droższe tylko o 20zł...