Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Ma ktoś może PlayStation 3? Właśnie odkryłem ciekawą rzecz na platformie PlayStation Home. Centrum Audi mianowicie I właśnie bujam się e-tronem
  2. Ja skonfigurowałem swoje R8 V10
  3. No to liczę, że mamy nowego klubowicza
  4. No ja chętnie wywalę kata, nowek do mnie dzwonił. Ale jakoś ostatnio na spocie HDB wspominał że ma kogoś też i on będzie robił. Także jak będziesz Bartas to się odezwij
  5. Co słychać?
  6. Zdecydowanie popieram...
  7. Co tu taka cisza? Trzeba w końcu wstać :gwizdanie: Cholera, studia to ciężki czas dla wątroby, głowy i portfela
  8. Ja odpadam.
  9. Newman, podzielam mękę...
  10. Kurde! Ja często widzę to auto Pod Blankami I właśnie cały czas się zastanawiam czyje to Kolor granatowy
  11. Miejmy nadzieję, że się mroczne przepowiednie meteorologów nie sprawdzą Drogowcy dziury łatają, niech będzie coraz cieplej - letnie laczki
  12. Masz już jakiegoś pewnego fachowca co lipy nie odwali i właściwie dobierze odcień? Petara ma z tego co słyszałem, polecał
  13. wariaci... potomstwa się pewnie spodziewa a Wy tylko o samochodach Nic z tych rzeczy W najbliższych planach lakiernik
  14. Podziękuję Wystarczą mi moje 16". Ważniejsze wydatki mnie czekają
  15. Ładne fele, ładne..
  16. A jakieś 195/65 R15? Muszę do skody kupić...
  17. Wszystkiego najlepszego
  18. Dzięki za spot panie i panowie Było Klub się rozrasta i bardzo dobrze.
  19. Też muszę podjechać ;P
  20. Może da się coś zorganizować, znajomy kupował zimówki używane ostatnio od jednego gościa i sobie chwali. Zapytam o numer, ale gwarancji ci nie udzielę, bo nie korzystałem osobiście. Jedynie opinie znajomego.
  21. Ja dzisiaj wyczyściłem przepływkę i powymieniałem opaski na przewodach Jeszcze termostat wymienię i spalanie powinno wrócić do normy
  22. No jak my sie spotykamy to innego wyjscia nie ma jak na % Prawdziwi farmerzy
  23. Spokojnie, przyjadą
  24. Co słychać?
  25. Będzie tym bardziej, że zostaję w Toronto na imprezie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.