Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ma ktoś może PlayStation 3? Właśnie odkryłem ciekawą rzecz na platformie PlayStation Home. Centrum Audi mianowicie I właśnie bujam się e-tronem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja skonfigurowałem swoje R8 V10
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No to liczę, że mamy nowego klubowicza
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No ja chętnie wywalę kata, nowek do mnie dzwonił. Ale jakoś ostatnio na spocie HDB wspominał że ma kogoś też i on będzie robił. Także jak będziesz Bartas to się odezwij
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Co słychać?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zdecydowanie popieram...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Co tu taka cisza? Trzeba w końcu wstać :gwizdanie: Cholera, studia to ciężki czas dla wątroby, głowy i portfela
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja odpadam.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Newman, podzielam mękę...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kurde! Ja często widzę to auto Pod Blankami I właśnie cały czas się zastanawiam czyje to Kolor granatowy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Miejmy nadzieję, że się mroczne przepowiednie meteorologów nie sprawdzą Drogowcy dziury łatają, niech będzie coraz cieplej - letnie laczki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Masz już jakiegoś pewnego fachowca co lipy nie odwali i właściwie dobierze odcień? Petara ma z tego co słyszałem, polecał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wariaci... potomstwa się pewnie spodziewa a Wy tylko o samochodach Nic z tych rzeczy W najbliższych planach lakiernik
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Podziękuję Wystarczą mi moje 16". Ważniejsze wydatki mnie czekają
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ładne fele, ładne..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A jakieś 195/65 R15? Muszę do skody kupić...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wszystkiego najlepszego
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki za spot panie i panowie Było Klub się rozrasta i bardzo dobrze.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Też muszę podjechać ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Może da się coś zorganizować, znajomy kupował zimówki używane ostatnio od jednego gościa i sobie chwali. Zapytam o numer, ale gwarancji ci nie udzielę, bo nie korzystałem osobiście. Jedynie opinie znajomego.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja dzisiaj wyczyściłem przepływkę i powymieniałem opaski na przewodach Jeszcze termostat wymienię i spalanie powinno wrócić do normy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No jak my sie spotykamy to innego wyjscia nie ma jak na % Prawdziwi farmerzy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Spokojnie, przyjadą
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Co słychać?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Będzie tym bardziej, że zostaję w Toronto na imprezie