Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. generalnie zależy jak się trafi... kumpel ma a4 b6 (2001) 2.5tdi i nigdy nic się nie działo ryzyk fizyk...
  2. H4 w przedliftowych reflektorach H7 po lifcie...
  3. Najlepsze, ze wszystkich ledów do avanta, ale to jeszcze nie to...
  4. oj kierowniku ;P trzeba było zachować to w tajemnicy, rafi by się sam pochwalił
  5. też tak myślę, cena zabawy wydaje mi się znośna
  6. W piątek będę to zdam wam relację, wtedy możemy jakoś konkretniej się ustawić
  7. Panie i panowie co powiecie na maly meczyk w laserowego paitballa? http://laserfight.pl/
  8. Spontan mega! Kto nie był niech żałuje! Fajne furki i dziewczęta Tomek nam coś o tym powie...
  9. Ja jeszcze mam fotki z grilla ;P Dorzucę, jak znajdę czas, ostatnio ciężko...
  10. NAJLEPSZEGO RAFI!
  11. Przykre...
  12. Pierwsze zdjęcia są. Wieczorem wstawię resztę. http://www.a4-klub.pl/smf/kujawskopomorskie/fotki_ze_spotow-t125484.0.html;new#new
  13. 2.05.2010 Grill Reszta fotek później.
  14. Tomek4don, usiadłem ci dzisiaj na d*pie zieloną Octavią i mykałem za tobą Czerwonego Krzyża, Nasypową, Nakielską, Bronikowskiego i Mińską Pozdro!
  15. Dzięki za spota! Nowek trochę uciekł jak wracaliśmy, mnie na starcie notlauf złapał ;/ Jutro będą zdjęcia
  16. Najlepszego D3B4! Oj ciężki dzień. Głowa boli.
  17. Ja generalnie jestyem zajeba$% pracą non-stop, ale na niedzielę się piszę jak najbardziej, prawdopodobnie z dwoma kumplami. Jasno się robi ale imprezować dalej trzeba! Sezon grillowania uważam za otwarty!
  18. o kur@#!
  19. Panie i panowie! Spotkałem dzisiaj majkiego w Lubiczu i kazał przypomnieć raz jeszcze, że teraz kolej na Toruń. Prezes wspominał coś o Nieszawce(o ile pamiętam ?) pod Toruniem. Możan zrobić jakiegoś grilla
  20. Spot jak najbardziej ZA! Gdzie, nieważne. Majki, zorganizuj jakąś miejscówkę, może rzeczywiście grilla zrobimy...
  21. Szczerze to czarny znaczek Audi wygląda paskudnie. Takie jest moje zdanie, a na dodatek w ciemnym aucie wszystko będzie się zlewało w jedną ciemną bryłę... Zgadzam się...
  22. W przepisach nie ma nic takiego. Lampy muszą mieć oznaczenie RL, odpowiednio się załączać i być odpowiednio umiejscowione. Wsio.
  23. To Grzechu kiedy grill?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.