Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Swoją drogą męcząca sprawa ustawienie zegara w B5...
  2. No nie są te ramki najlepsze, ale co zrobić Walnij jakąś kropelką czy innym gównem ;P
  3. Zadowolona?
  4. Wszyscy zajmują się dzisiaj swoimi Audi'czkami Dzień dziecka w końcu
  5. Ale się ktoś narobił Arcydzieło!
  6. Matadora nie polecam... Głośnie, szybko się ścierają... W rodzinnej flocie jest jeszcze Octavia I 1.9TDI, tam były Matadory, już są Continentale ContiPremiumContact 2 195/65/R15 i różnica jest kolosalna. Trzymają drogi, cichutkie, żadnych problemów. Do siebie teraz zamówiłem Pirelli P7 205/55/R15 91V, zobaczymy jak się będą sprawować, na pewno dam znać...
  7. Ten sam koncern, jakość na wysokim poziomie, ale auta prosto z salonu bym nie kupił, no chyba, że srałbym (przepraszam) pieniędzmi. Gdyby jednak tak było to kupiłbym A4/A6/A7!!!!!/A8!!!!! a nie Exeo
  8. Widzę, że wszyscy za Reniem poszli i zakładają rolety
  9. Mam nadzieję, że nie będzie jutro dużo do nadrabiania :gwizdanie:
  10. Ja się boję, że jak pójdę spać, to rano będę się przebijał przez 123.81^52.819*(125.72894)+12^2*56.736+ ~ stron Nie pójdę spać dopóki wszyscy nie będą offline
  11. Co tu się dzieje 2h nie byłem na forum i 5 stron do przeczytania, a teraz nie nadążam z odpowiedzią na bieżąco. Reniu mądrze gada. Niektórym wystarczy postać przy autach i pogadać. Z drugiej strony są też tacy którzy wolą różne inne atrakcje, ale w czym problem? Jak ktoś ma jakąś propozycję, niech pisze, na pewno jakiś odzew będzie. A kto niezainteresowany po prostu temat "oleje". Basta. Jak tylko będzie pogoda można udać się w miejscówkę grzecha, bierzemy grille, żarełko, jakąś piłkę itp. i tylko dobra zabawa przed nami. Będzie jeszcze cieplej można się spotkać nad jeziorkiem i dupencję wymoczyć... Nie ma co daleko w przyszłość wybiegać. Ze spotu na spot można coś organizować. Opcji jest wiele. Jak to pisałem wysłaliście 18 odpowiedzi
  12. :polew:
  13. Karoluss, auto sprzedane? Daję głowę, że wszyscy trzymali kciuki
  14. klina polecam
  15. Tak jak kierownik powiedział, dochód z kalendarza idzie na serwer, a myśmy (Kieras, Jedrek, Ja) po jednym zamówili Wpłacać panie i panowie. My już pomogliśmy
  16. :gwizdanie:
  17. Ja też chętny na przejażdżkę Nowek już zaoferował podwózkę, kto jeszcze? Jak na razie nie mam wyboru :gwizdanie: No, zawsze mogę na rower wskoczyć
  18. B8 na spotach :gwizdanie:
  19. Właśnie
  20. Jeżdżę na tym oleju i nie narzekam, nie pije, chodzi ładnie... Co prawda silnik inny, ale olej spełnia normę 505 01, którą musi spełniać dla twojej motorowni. Moim zdaniem dobry wybór.
  21. No to trzymam kciuki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.