Treść opublikowana przez manny90
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
No to furka jest jak nowa - dzisiaj odebrałem od lakiernika, cała była malowana Będą foty jutro prawdopodobnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zmienione ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No to furka ogarnięta, jutro zakładam nowe oponki i wrzucę fotki. Zaczynam zbierać na FISior Nowek, zgadamy się jutro jakoś i odbiorę ramki, pasuje?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A no jestem zadowolony Nówka sztuka Muszę tylko "A4" ściągnąć, nie zauważyłem, że jest jakiś nieoryginalny i kijowo wygląda bo "4" jest odwrotnie (odbicie lustrzane). Arturo masz u mnie flachę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Artur gratki Felunek najlepszy jaki mogłeś wziąć! ;P Ja też mam się czym chwalić :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A4, A6, A3... wszystkie Audiczki przygarniemy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam i miłego dnia życzę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hehehehe Ja sobie wolne zrobiłem Normalnie ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ha! Szefowa mojej drugiej połowy chce, żebym jej doradził w zakupie autka, wstępnie chce audi tt lub a4 Jej brat też chce zmienić furkę, BMW na Audi Może za jakiś czas będą nowe furki w klubie :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Najprawdopodobniej we wtorek jadę na zachód po furę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak już będzie fura to i ja się zjawię
-
Polecane opony letnie
Ja kupiłem swoje pirelli za 220szt, przesyłka gratis
-
[B5 AVG] Blue Avant TDI by Maxiu
Ładna sztuka. Ori chromy wokół okien i relingi są Ja bym jednak felgę zmienił, ale każdy robi to co mu się podoba Najważniejsze, żebyś ty był zadowolony Edit! Proponuję wypolerować fajeczki, wtedy będzie full chrom pakiet
-
Polecane opony letnie
Ja opierałem się głównie na testach ADAC, po czym wybrałem najtańsze ze ścisłej czołówki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mnie dziś nie będzie. Smacznego
-
Polecane opony letnie
Nie powiem ci jak ze ścieralnością, ale niedawno zakupiłem ContiPremiumContact 2 do siostry samochodu, trochę na nich pojeździłem i polecam, ciche, dobrze trzymają i na mokrej i na suchej nawierzchni, na prostej i w zakrętach, zdecydowanie dobry zakup. Do siebie kupiłem teraz Pirelli P7, ale jeszcze nic na ich temat nie mogę powiedzieć. Wybrałem je, bo czytałem dużo opinii, testów (m. in ADAC) i wypadały one bardzo dobrze, poza tym były w dobrej cenie. Dużo pozytywnych opinii pojawiało się też na temat Vredestein'ów które masz na liście.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Proponuje ceneo.pl
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ostatnio szukałem opon i do skody, i do audi... Na oponeo były zdecydowanie droższe te modele których szukałem. Kupiłem ostatnio Pirelli P7 z allegro, nówki sztuki, z końca marca tego roku za 220zł/szt (przesyłka gratis), te same opony na oponeo kosztują 301zł (przesyłka gratis) Z poprzednimi oponami dla skody było tak samo, ale wtedy najtaniej wyszło na http://www.netcar.pl
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zdrowie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jeśli chcesz kredyt, to moja druga połowa pracuje w branży, na pewno coś znajdzie, tymbardziej, że w bodajże 14 bankach można przebierać Jakbyco odezwij się.
-
Zniżki dla klubu A4 kuj-pom
Ja mam 10% zniżki na laserfight, jak ktoś się będzie wybierał, to chętnie karty użyczę Oprócz tego od czasu do czasu mogę od kumpla pożyczyć kartę 30% zniżki do Gordona
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to faktycznie bzdura... jezeli chodzi o miasto.. moj teraz wciaga 14... ale duzo w korkach stoje[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2010, 01:05_________________________________________________no i co... wszyscy juz spia ? a my tu dopiero polowe szampana opanowaliśmy bylismy dzisiaj z żonką w kinie na sex w wielkim miescie dwa... polecam dobrze sie wybawiłem Newman! Też dzisiaj byłem, polecam film Widzę, że środy z orange dalej uskuteczniasz, raz już się na seansie spotkaliśmy Odnośnie vagowania skody to się odezwę do ciebie Rafi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ech... Tłuc siostrze do głowy, żeby dbała o turbinę, ale ona woli stosować PSJ: Skoda non-stop w trybie awaryjnym, typowe objawy, 1,2,3-3k obrotów i d*pa. Będę miał sprawę do kogoś z vagiem, jak siostra z Poznania wróci...
-
[ALL B6] Otwor na narty itp w tylnej kanapie...
Myślałem o takim czymś, żeby narty wkładać, ale jest to nieopłacalne, bo z doświadczenia wiem, że wejdzie tam 1, maks 2 pary nart, o deskach nie ma co wspominać...
-
[ALL] Metoda na miły zapach - może komuś przypadnie do gustu.
Najlepszym odświeżaczem jaki widziałem była kostka toaletowa Domestos Postaram się znaleźć zdjęcie tego wynalazku w samochodzie, gdzieś na kompie mam