Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki wszystkim za spota Reniu, Jędras, czekamy na fotki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ktoś jeszcze chętny na spota jutro?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Opłacony, czekam aż dojdzie Później będę musiał się uśmiechnąć do nasze magika Dropsone, kłaniam się nisko
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja preferuję sobotę- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
bardzo chętnie Jestem za- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zdrowia!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Lakiernikowi by to w sumie nie robiło Muszę się opanować, dużo Arturowi zawdzięczam, nie będę mu takich psikusów robił ;P- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Arturowa fura ustrzelona dzisiaj na parkingu w Focusie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pozazdrościć...Licznik z pełnym FISem + manetka - KUPIONE- [B5 AHU] żabka
Tym bardziej, że jeśli chcesz światła do jazdy dziennej to muszą one się zapalać automatycznie po włączeniu zapłonu, a nie na przycisk...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzień dobry wszystkim- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Widzę, że cię wzięło- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kup nówkę Nie będzie problemu- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak szaleć to szaleć A serio... Dowalone 2.0 TDI albo po prostu 3.0TDI- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
5.0- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Herbatka, śniadanko i do remont zaczynam... Pięknie- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Do końca tygodnia jest odłożone dla mnie Muszę niestety siutę na szybkości skołować- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Czy klasa to się zobaczy Jeszcze nie moje, ale wszystko wskazuje na to, że do końca tygodnia będzie Pierwsza manetka FIS do avanta jaką znalazłem- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak tam dzionek? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mam pytanie: Czy jest możliwość wstawienia do mnie (AFN, manual) licznika z FIS, ten sam rocznik, też AFN tylko z automatem? Jaki będzie tego efekt?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
W Avancie większym problemem jest wychaczyć manetkę z obsługą tylniej wycieraczki...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jestem na dobrej drodze do FIS-a- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Sie wie Często Cię również widzę ok 16.30 koło Kauflanda jak wracasz do domu Ci co mają byc przyjadą, reszta ma inne plany, proste * * * SPOT AUDI A4 KLUB POLSKA reg. kujawsko-pomorski TORUŃ 08.08.2010 godz. 17 parking PiP na ul.Broniewskiego Lista obecnych: 1. Grzechu 2. Majki 3. Reniu 4. Manny (75%) 5. Gurban6 6. Komar (50%) 7. ... O której startujemy ze Strzyżawy? Ja ostatecznie odpadam, właśnie dostałem info, że rodzinka z RPA nas dzisiaj odwiedza, szkoda byłoby się nie spotkać Panowie znawcy mam pytanie... Mam okazję kupić licznik z FISem, wszystko pasuje tylko jest od automata, da się to jakoś obejść? - Meetingi Kujawsko-Pomorskie