Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Dzięki wszystkim za spota Reniu, Jędras, czekamy na fotki
  2. Ktoś jeszcze chętny na spota jutro?
  3. Opłacony, czekam aż dojdzie Później będę musiał się uśmiechnąć do nasze magika Dropsone, kłaniam się nisko
  4. Ja preferuję sobotę
  5. bardzo chętnie Jestem za
  6. Zdrowia!
  7. Lakiernikowi by to w sumie nie robiło Muszę się opanować, dużo Arturowi zawdzięczam, nie będę mu takich psikusów robił ;P
  8. Arturowa fura ustrzelona dzisiaj na parkingu w Focusie
  9. Pozazdrościć...Licznik z pełnym FISem + manetka - KUPIONE
  10. manny90 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    Tym bardziej, że jeśli chcesz światła do jazdy dziennej to muszą one się zapalać automatycznie po włączeniu zapłonu, a nie na przycisk...
  11. Dzień dobry wszystkim
  12. Widzę, że cię wzięło
  13. Kup nówkę Nie będzie problemu
  14. Jak szaleć to szaleć A serio... Dowalone 2.0 TDI albo po prostu 3.0TDI
  15. Herbatka, śniadanko i do remont zaczynam... Pięknie
  16. Do końca tygodnia jest odłożone dla mnie Muszę niestety siutę na szybkości skołować
  17. Czy klasa to się zobaczy Jeszcze nie moje, ale wszystko wskazuje na to, że do końca tygodnia będzie Pierwsza manetka FIS do avanta jaką znalazłem
  18. Jak tam dzionek? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  19. Witam wszystkich
  20. Mam pytanie: Czy jest możliwość wstawienia do mnie (AFN, manual) licznika z FIS, ten sam rocznik, też AFN tylko z automatem? Jaki będzie tego efekt?
  21. W Avancie większym problemem jest wychaczyć manetkę z obsługą tylniej wycieraczki...
  22. Jestem na dobrej drodze do FIS-a
  23. Sie wie Często Cię również widzę ok 16.30 koło Kauflanda jak wracasz do domu Ci co mają byc przyjadą, reszta ma inne plany, proste * * * SPOT AUDI A4 KLUB POLSKA reg. kujawsko-pomorski TORUŃ 08.08.2010 godz. 17 parking PiP na ul.Broniewskiego Lista obecnych: 1. Grzechu 2. Majki 3. Reniu 4. Manny (75%) 5. Gurban6 6. Komar (50%) 7. ... O której startujemy ze Strzyżawy? Ja ostatecznie odpadam, właśnie dostałem info, że rodzinka z RPA nas dzisiaj odwiedza, szkoda byłoby się nie spotkać Panowie znawcy mam pytanie... Mam okazję kupić licznik z FISem, wszystko pasuje tylko jest od automata, da się to jakoś obejść?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.