Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Spoko, dzięki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Licznik też jest z tego okresu...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Potrzeba
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam użytkownika B5 Avant, rej. GTC z charakterystycznym motorem na klapie Od Tczewa do obwodnicy trójmiejskiej się za tobą ciągnąłem dzisiaj Pozdrowienia.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ok dam znać jutro A co do inspekcji to znajdę instrukcję i ogarniemy ;D
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie wiem o której na działęncję pojadę. Wszystko zależy od cioci kiedy klucze dostarczy. Mogę się do ciebie dopasować jakoś
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Licznik mam do 220km/h Spalanie z całej trasy wyszło 5,5l/100 (gd FIS) Artur masz jutro chwilę czasu? Musiałbym skasować inspekcję w liczniku i włączyć RDS na fisie, damy radę?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Właśni wróciłem z Sopotu Prędkościomierz na autostradzie zamknięty Fisior działa jak należy
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
NIe miałem Muszę nabyć czujnik I nie świeci się sensor Jak rozwiązałeś sprawę pomiaru temperatury oleju? Miska wymieniona czy tylko czujnik? Jeszcze nie działa, czekam na czujnik który wkręca się w okolice filtra z tego co mi wiadomo. Kable do podłączenia są przygotowane. Generalnie FIS przetestowany w trasie i zaskoczenie - nie wiedziałem, że: FIS co 2h miga i skłania w ten sposób do przerwy Ma funkcję ostrzegania o przekroczeniu prędkości Może z czasem grill zawita, ale jest to zdecydowanie drugorzędny plan. Koszt założenia Fisiora to Manetka + Licznik 270zł, kable miałem, jako wtyczki do FISU w liczniku kupiłem w komputerowym porty USB na śledziu z pinami 5x (w sumie 2 sztuki po 2 porty) za 4zł sztuka No i 2 Carlsbergi w promocji za 1,99 W sumie:282zł i jeszcze muszę dokupić 3 czujniki (w sumie jeszcze jakieś 50zł)
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zobaczymy ale raczej nie będę się w to bawił... Chociaż jak najdzie ochota na przeszukiwanie allegro to może się to zmienić Mykam do Trójmiasta
-
[B5 AFN] Butelkowy A4 Avant 1,9TDI 131KM Powoli do przodu... [OBSZYTE GRATY]
No to FIS almost gotów. Jeszcze tylko czekam na czujniki.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Chyba mod dający największą satysfakcję Jeszcze tylko niech dojdą wszystkie czujki i będzie http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=101383.new#new
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Najnowsze wieści: Wszystko w 100% działa powymieniane wszystkie żarówki i śmiga aż miło! Jest do 9:00 ktoś z Vagiem dostępny w bydgoszczy? Ruszam do Sopotu, a chętnie odblokowałbym RDS-a.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bry wszystkim Wczoraj wieczorem się przejechałem i jednak spalanie i wszystkie informacje pokazuje. :good: Najprawdopodobniej trzeba odblokować, żeby pokazywało RDS, bo wpiąłem się na pewno dobrze. Z rzeczy bardziej przykrych: Coś nie działa wyświetlacz z przebiegiem i przejechanym dystansem na paliwie. I jedna linia FISu przepalona. Jak wszystkim czasami przy postoju pokazuje mi spalanie ~51.3. Powiem szczerze, na początku przerażała mnie akcja FIS, ale po przeczytaniu wątku na forum od deski do deski spisałem wszystkie informacje i stwierdziłem, że to nie takie trudne. Jak się okazało miałem rację. Nie taki diabeł straszny. No i dobrze, że Dropsoneowi d*py nie zawracałem A co mam nie dawać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Na dziś koniec. FIS generalnie działa. Muszę kupić czujki sprysków, temp oleju, i temp zewn. Niestety muszę jeszcze posiedzieć jutro, bo nie pokazuje mi spalania,musiałem się źle podpiąć. No i jeszcze prawie wszystkie żarówki powymieniać. Jak na razie średnio RDS też nie działa na razie...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Szczerze to po prostu nie chce mi się zdjęć robić jednocześnie z FISEM Właśnie jestem w trakcie montażu...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ktoś z vagiem ma dzisiaj wieczorkiem kilkanascie minut wolnego? FIS właśnie się robi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Marcin gratuluję!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak wyrobię się z malowaniem to też będę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://moto.onet.pl/1623367,1,najszybsze-auto-swiata-w-sprzedazy,artykul.html?node=16 :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No proszę, kto się odezwał
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Skoro nie mozna dojsc do porozumienia gdzie nastepny spot ja proponuję Inowrocław Tylko pasjonaci z Ina coś nieaktywni ostatnio...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
czekamy na innych-dzieki reniu Te co Reniu wybrał, albo te : http://allegro.pl/item1183095175_audi_s5_a3_a4_a6_a8_s4_rs4_s6_rs8_a5_r8_5x112_vw.html
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Do mnie to koło nie przemawia... fajne ale bardziej myslalem o talich http://allegro.pl/item1183095527_rs4_black_audi_a3_a4_a5_r8_a6_a8_s4_5x112_vw_golf.html A te owszem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie czytałem samej aukcji ....wiadomo blondyn eee eee ee [br]Dopisany: 16 Sierpień 2010, 16:16_________________________________________________ ps . Nie orientuje się ktoś ile czasu ma straż miejska na przesłanie do mnie zdjecia ? Gdzieś czytałem że mają na to 2 tyg a ja dostałem to dziś (czyli po 16stu dniach ) z tego co mi wiadomo to 30 dni od daty ZGRANIA zdjęcia. PS Gdzie to?