Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Chyba zakupię
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dodane post wyżej. Mam nadzieję, że nie będą te fotki w głównym dziale przeszkadzać...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ta niemka ci się spodoba Wenecja. Wenecja. Wenecka uliczka. Domofon. Targ na jednej z weneckich alei. Wenecja. Wenecja. Dla odmiany Wenecja. Wenecja. Hotel w Wenecji, no i gondole. Gondola. Takie tam. Ostatnie. To już widok na marinę w Monte Carlo. Again. Chwilę później jechał tędy SLS AMG Moja flotylla. Port. Port. A tu ta niemka dla Jędrasa- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Właśnie uploaduje kilka zdjęć z Wenecji i Monako, jedno specjalnie dla Jędrka :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Chyba tylko Niemki, zdominowały włoskie plaże, a we Francji na żadnej imprezie nie byliśmy, bo za wejście wołali 30 euro Także jak chcesz to jakieś niemki chyba mam na zdjęciach- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reszta fotek to już właściwie imprezy, udokumentowanie naszego "obozowiska" itp, raczej mało interesujące Dorzucę za jakiś czas jeszcze fotki jak je przejrzę- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Focusik też niczego sobie A serio to dobrze, że miałem wyjęty i włączony aparat, bo nie zdążyłbym zrobić fotki ;P Za Veyronem jechał Aston Martin DBS, za nim jakieś Ferarri, niestety już nie uchwyciłem... Co jest?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No to kilka zdjęć z eurotripa: Ingolstadt. Ingolstadt. Ingolstadt. Pierwsze chwile w Italii. Świetne serpentyny, dla ścisłości zaraz za barierką jest przepaść... Włoski szrot Monte Carlo, Monako. Idzie sobie uświadomić jaki malutki jest zwykły śmiertelnik. Salon Ferrari w Monako. F... F... A tu piękne Volvo! Szkoda tylko, że mi się w kadr zadał ten szrot po lewej :gwizdanie:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
SPOT AUDI A4 KLUB POLSKA reg. kujawsko-pomorski TORUŃ 08.08.2010 godz. 17 parking PiP na ul. Broniewskiego Lista obecnych: 1. Grzechu 2. Majki 3. Reniu (50%) 4. Manny (75%) 5.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Najlepszego Majki!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich po przerwie! Zjechaliśmy z kumplami trochę wcześniej z eurotripa, niestety finansowo nie wydoiliśmy Wrażenia niesamowite. Niemcy, Austria, Włochy i mnóstwo Lambo, MONAKO!! - tam widziałem wiele: Bugatti Veyron , R8 , DBS, niezliczona ilość Ferrari, SLS AMG, SLR McLaren i innych fajnych zabawek. Później Francja i na końcu Holandia - tam jechałem kulturalnie autostradą 140km/h, nie zdążyłem się obejżeć a z lewej strony Veyron był i już nie było... Jutro będę siedział nad fotkami to wrzucę kilka. Moja furka już ogarnięta Jak spot wypada teraz?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Na razie wszystkim! Do usłyszenia za 2 tygodnie, czas rozpocząć przygodę! Jutro Ingolstadt Majki gratuluję fury! :good: To jest cudo, nie jakieś tam Audi...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Prosto i przyjemnie, jedynie ciężko wychodzi zaślepka pod ręcznym. U mnie bez problemu zeszła... Cała operacja założenia podłokietnika trwała jakieś 10 minut- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie jest źle, za jakieś 200-250 można wyhaczyć oryginalny z A4 nawet z tunelem. Ogólnie bardzo przyjemny element wyposażenia Jeden z najprzyjemniejszych- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Gościu musiał się dowartościować- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kieras mocne zjebki dostałeś wczoraj za "obijanie się"? Sorry- [B5 AHU] Przekładnia kierownicza cieknie
google.pl Google mi maglownicy nie zregeneruje. Znalazłem kilka adresów, ale nic poniżej 700zł, tutaj koledzy piszą, że za 400 robili, dlatego pytam.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nie chce wiedzieć... Nie sprawdzałem, nigdzie nie widziałem nowej, wszedzie regenerowane. Przeczytałem jedynie coś takiego "koszt przekładni nowej od 2000, do około 4000PLN" Nie wiem czy temu ufać. Ale skoro regeneracja tyle kosztuje to wydaje mi się to możliwe.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
550 netto, 2 lata gwarancji. Chyba lepiej dołożyć, zregenerować i mieć pewność, niż kupić używkę i za jakiś czas znowu mieć problem...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Shit... Dzwoniłem dzisiaj do kilku miejsc w polsce gdzie regenerują maglownice Ciężka sprawa, ciężka...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tym się najmniej martwię, za robociznę dużo mnie nie skasuje, to dobry znajomy. Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie regeneracja tej maglownicy, koszt i tak spory...- [B5 AHU] Przekładnia kierownicza cieknie
Panowie możecie dać jakieś namiary na magików od regeneracji? Jak to czasowo wygląda?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Na piątek jestem chętny! Dopiero dzisiaj mój mechanik dorwał się do auta, okazało się, że nie padła pompa wspomagania, tylko przekładnia kierownicza :wallbash: :wallbash: Cholera, ciężka sprawa, koszt zdecydowanie wyższy... - Meetingi Kujawsko-Pomorskie