Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Niestety. Nie ma reguły. Całkiem niedawno znajomym ukradli Tico...
  2. To się umówimy bliżej spota, podjadę po ciebie
  3. Kuźwa. Artur trzymaj się! Dobrze, ze nie zajumali i masz AC. U mnie również miejsce jest jakbyś na spota chciał podjechać
  4. Manny niezle ZOO masz w domu :polew: Nie moje Lubej. Ja za jakiś czas będę miał Golden Retrivery
  5. dobrze ze moja tego nie widzi! To pokaż
  6. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=156216.new#new
  7. Coś dzisiaj w planach?
  8. Ja podkleiłem ośmiorniczką i już rok trzyma, nic nie odchodzi, nic nie jest usyfione... Polecam.
  9. Zapraszamy Dropsone, przesli mi też na PW koszta jeśli możesz BTW Moja poprzednia prośba do ciebie już nieaktualna, już ogarnąłem Ale mi się ostatnio zebrało na grzebanie przy autku Zaczynam myśleć na foilią carbon 3m na dekory i konsolę środkową, jest trochę porysowana...
  10. Ja od poniedziałku właściwie w każdych godzinach.
  11. Jest i piąty
  12. Pięknie Reniu Też się w weekend za taki zabieg zabiorę
  13. Nie jestem pewien, ale na logikę jest. Wywalasz poduszkę i masz kierę bez.
  14. Bydgoszcz - Europejska Stolica Kultury 2016... Szkoda gadać. Kibice. Najbardziej rozbawiło mnie jak oglądałem filmik i słyszę wypowiedź jednego z "kibiców" - "ja wiem, że policja to prowokuje"
  15. Służę pomocą
  16. Ja jako wtyczki kupiłem 2 śledzie z portami USB (po 2 na śledziu). Każdy port USB miał wtyczkę 5 pinową. 4 wtyczki i kostka 20 pin Koszt? 8zł
  17. Kiero to ja wiem...poprostu pytam Manego czy sciagal sam Wszytko sam Do odkręcenia kierownicy wystarczy zwykły klucz nasadkowy, rozmiaru nie pamiętam, ale dość duży. Wpadniesz do mnie do garażu i ogarniemy
  18. No to i ja cieszę się pełnym FISem Wbrew pozorom nie jest to nic trudnego, wystarczy na spokojnie przeczytać ten wątek i do roboty
  19. No niestety, ryzyko trafienia "lewego" oleju jest bardzo duże. Ja przywiozłem olej jeszcze z niemiec, razem z autem. Teraz zbliża się czas wymiany, akurat znowu do Bawarii jadę to znowu kupię tam. Jakiś spokojniejszy wtedy jestem.
  20. Artur dzięki za poświęcony czas Okazało się, że RDS nie dział bo jeden wtyk wpiąłem w puste gniazdo w radio Teraz już śmiga... Czyli z fisa zostało tylko podpięcie temp oleju i czujnika płynu spryskiwaczy
  21. No to czujnik temperatury zewnętrznej ogarnięty Ściągnąłem temperaturę z klimatronika
  22. Bo się zepsuł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.