Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Cholera... Z przyjemnością bym się nareszcie na spocie pojawił, ale w sobotę ruszam na euro tripa... Już się doczekać nie mogę, będzie Saab 9-3 2.8 BiTurbo, ciekawe jak się maszyna będzie sprawować
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A no grałem. Dla mnie fajne na kilka minut, później straszna nuda...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Minę ma średnio szczęśliwą, nawet schował się w aucie :> Pewnie miał równie ciężki dzień jak Manny Możliwe że koledzy zrobili mu psikusa i zafundowali opływowy wygląd kiedy postanowił odpocząć Manny? A Tobie po leżakowaniu w wózku sklepowym włosy się ostały? Z włosami wszystko ok, nie ma skutków ubocznych od spędzenia nocy w wózku ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Na spota przyjadę tym wózkiem Netto moim sponsorem!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nie wiem jak ten wózek znalazł się w domu i chyba nie chce wiedzieć, powiem szczerze, niewygodnie było
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Oj ciężki dzień. Obudziłem się dzisiaj w wózku sklepowym Przyjemny chłód Kieras, jesteś jutro w robocie o 12? Będę u Bieranowskiego z samochodem, wymiana podnośnika szyby przedniej...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Za co dowód poleciał?
-
[B5 AHU] żabka
Manny przy rezaniu :gwizdanie: Dobra robota grzechu! Muszę lampki na spocie obczaić
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jimmy Jump! Uwielbiam jego akcje na największysz imprezach sportowych Finał... Nie po mojej myśli. Ale gdy Niemcy odpadli już wszystko było mi obojętne... Grzechu, żabka się prezentuje genialnie A jeśli masz czas to od wtorku może się prezentować jeszcze lepiej :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich po małej przerwie NIEMCY! NIEMCY! NIEMCY!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No dobra! Kamera w dłoń i kręcimy, Moda na sukces się chowa.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ojojoj... To chyba następny spot z moim udziałem będzie we wrześniu ;P Od poniedziałku nad morze, wracam i wybieram się na mały tour po europie -> Niemcy, Austria, Włochy, Szwajcaria, Monako, Francja, Luksemburg, Belgia, Holandia
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Holandia! Brazylia go home! Na kilka dni zdradziłem Audi i wożę dupsko Kią Szykuje się jakiś spocik w ten weekend?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzisiaj to ja miałem egzamin, a później oblewanie sesji Najwcześniej w kinie zobaczymy się za 2 tygodnie w pomarańczową środę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wiadomo, że skoda nigdy nie będzie lepsza od vw czy audi, koncern na to nie pozwoli. Od kilku lat mam okazję jeździć octavią i powiem, że oprócz plastikowego wnętrza nie mogę nic zarzucić skodzie...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Najlepszego Filip!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A ja skoczę chyba wymoczyć dupkę ;P Pierwszy raz w tym roku
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Fotki git! Spor git! Dzięki wszystkim za miłe spotkanko. Artur, dzięki za przewiezienie dupska BTW ;P Jak wracaliśmy minęliśmy Nowka jak popylał swoim avantem :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja się mogę do ina przejechać, ale furka niedysponowana, także pojadę o ile ktoś będzie tak miły i dupkę przewiezie ;P
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu... Ty wszystko na forum znajdziesz, ja od rana szukam i znaleźć nie mogę... Wymiana płynu wspomagania ;P Spróbuję wymiany, może akurat... Wczoraj na czerwonym słyszę jakieś dziwne wycie, myślałem, że to od tira obok. Jak już ruszyłem i skręciłem kierownicą wycie było wiele głośniejsze no i wspomagania brak.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Najlepszego!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Cholera... Pompa wspomagania poszła :wallbash: :wallbash:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
HAHAHAHAHA! Italia do domu! :D:D
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Spodoba mu się i ci nie odda
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Innej gry nie preferuję, symbolicznie, ale przynajmniej jest ryzyko i nie ma bezsensownego wchodzenia Taki mlody a juz hazardzista, az strach pomyslec co bedzie pozniej Co zrobić ;P Gdyby tak podliczyć wszystko to jakieś pół kafla zarobiłem w ciągu swojej pokerowej kariery