Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. To są okolice katalizatora jak mniemam?
  2. Ja krótko: Wędzonki - ślinka pociekła Katy - trzeba wyciąć ustrojstwo GO GO PARAGWAJ! :polew:
  3. Dokładnie, jakbyś mógł wrzucić zdjecie... Od 3 dni probuje cos z tym zrobic i nic... Nie moge znalezc odplywu od zewnatrz...
  4. Odprowadzenie skroplin z klimy musisz sprawdzić pod tapicerką w nogach pasażera. Wężyk powinien być pod prawym progiem w okolicy przedniego koła Jak pisałem od wewnątrz samochodu już robiłem, ale to nic nie dało. Nie moge znaleźć tego odpływu od zewnątrz...
  5. Panowie, nie wiecie, gdzie DOKŁADNIE, jest odpływ skroplin z klimy? Zalewa mi wnetrze ciagle. Próbowałem od środka sprezonym powietrzem przedmuchac, ale to nic nie daje, musze sie tam dostac od zewnetrznej strony...
  6. Cholera... Spod łuczniczki pojechałem po mame do ostromecka, później do kauflandu i nikogo nie było, pod tesco też, pod łuczniczką również... Musieliśmy sie minac. Szkoda, bo widze, ze Artur byl, a czekala na niego niespodzianka w samochodzie ;P
  7. Witam Reniu Faktycznie pogoda super nic tylko fatałaszki zrzucić i rozwalić się na trawce
  8. Twojke zdrowie Newman!
  9. A tam Polskę stłukli... Żaden wyczyn w piłce nożnej ;P ESPANA! NETHELANDS! SOUTH AFFRICA! COTE D'IVOIRE!
  10. Hiszpania!
  11. Go go South Africa
  12. Ja preferuję tapety z http://carwalls.com/cars/7-Audi%20wallpapers.html
  13. nie mogę się odpędzić od wiadomości z prośbą o namiary na lakiernika ;P
  14. Chyba wszystkich dopadł kryzys finansowy widzę Kieras, jak ci się moje B8 podoba?
  15. Zrozum Niemca A fotele... Bardzo często zdarza mi się widzieć A4 z przetartymi boczkami, nie tylko moja opinia. Dobrze, że ci się nie przecierają
  16. Bez twojej pomocy się pewnie nie obędzie A w ogóle to mam interes do ciebie na PW.
  17. Całe calusie Również miałem mnóstwo do poprawienia: z maski i klapy schodził klar, tylni zderzak delikatnie wgnieciony, ktoś mi przetarł sowicie nadkole, mnóstwo głębszych rys, zadrapań, odprysków na całym aucie. Cena promocyjna, poszło na PW.
  18. Najgorsze za mną mam nadzieję Dzisiaj nowe oponki zawitały na aucie ;P
  19. http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/b5_afn_moje_a4_avant_19tdi_131km_1996r_nowe_foty-t101383.0.html;msg1651207#msg1651207 :gwizdanie:
  20. Witam w ten słoneczny dzień Faktycznie coś cicho

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.