Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Muszę ci w końcu za kalendarzyki oddać, od tamtego czasu widzieliśmy się na spocie raz
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
:thumbdown: Sorki Przemek za OT Również sorki i jeszcze raz gratuluję! Dobrze, że w niedziele będziesz, to się szybko na żywo zobaczy. Dropsone magik kujawsko pomorskiego! :gwizdanie:
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
ale Go sprzedałeś Przecież Dropson sam pisał że dostał boczki z głośnikami Bose :gwizdanie: Jestem ciekaw różnicy, słyszałem wiele opini, bardzo rozbieżnych, nareszcie ktoś u nas będzie maił i będzie można samemu się przekonać...- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
ale Go sprzedałeś ???- [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Wiedziałem Gratuluję! Mega robota! A Bose już zamontowane?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
NIEDZIELA 19.09.2010 GODZ.18:00 BYDGOSZCZ 1. MADAS 2. TOPOR 3. JOZEK726 4. RAFI 5. jedrekx 6. krzychu-trn 7. Komar865 8. dropsone 9. Reniu 10.Damian 11. Newman 12. Manny, pewnie z Arturem na pokładzie Jak mnie nie będzie, jak będę ;D (Miała by szwabia, ale nieaktualne, wesele też ) Cholera... Gruuby spot będzie widzę Idę reazć lampki dalej, skoro ma taka ekipa przyjechać Wczoraj udało mi się tylko podświetlenie nóg zrobić... Dropsone, weź tę lampkę na spota - biorę ją.[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2010, 10:53_________________________________________________ Potwierdzam! A w tle macie moją (rodzinną) Octavię- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.gokarty.bydgoszcz.pl/cennik Lampki doszły Idę do garażu.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Znajoma fura...- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
zapewne czujnik temp oleju. Jeśli chcesz, a nie masz to mozesz jeszcze czujnik plynu spryskiwaczy wsadzić. Co do tempomatu gdzieś jest odpowiedni temat. Ja sam sobie ogarnąłem, mimio, że wiedzy na te tamaty nie mam. Wystarczyło dokładne przestudiowanie tego tematu i wszystko ładnie, powoli zrobiłem Nie jest to takie strzaszne. JAk nie będziesz miał tych czujników Fis będzie działać, stracisz tylko te funkcje.- [B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
Furka z klasą! Gratuluję!- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie wczytuje mi się drugie zdjęcie z aukcji, ale analogowy zegarek z cyferkami wskazuje, że raczej będzie pasował...- Spotkania na drodze
Tak myślałem, ale parówkowa mi nie pasowała Oj się HDB zdenerwuje! To jest laserrot, nie jakaś parówka!- Spotkania na drodze
Myślę i myślę kto to może być... Parówkowa? Czyli jaka?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zarzuce mu ten temat! a on sam smiga Audiczka A4 B8 2008 albo 09 roczek ale juz mu pisze eska To czmu jeszcze go w klubie nie ma?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Spoko- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ale będzie nówka sztuka Jak byś czegoś potrzebował wal Komar! Jak to twój ziomek to pogadaj o jakieś zniżki dla klubu i się wybierzemy BTW... Co z gokartami?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A no są cały czas... Codziennie coś innego właściewie wchodzi. Restauracjew, SPA, rozrywka, właściwie wszystko http://www.groupon.pl/przegapione_oferty/torun tu masz oferty w toruniu- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Polecam: http://www.groupon.pl/in/.1Cvi7m Naprawdę, świetny program promocyjny Właśnie lubej kupiłem masaż czekoladowy za 64zł, czyli 51% taniej- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Głupoty gadacie Arturo, furka wraca do zdrowia? Jak już wygram w totka to na spoty będę tym przyjeżdżał- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
:gwizdanie: :gwizdanie: postaram sie ogarnac na niedziele... manny dostales pw co do podlaczenia tych lampek? Dropsone, dostałem ale po weselu jeszcze mnie trzyma wiecx jutro odpisze... Naspisz dokladniej o co chodzii z tym problemem...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
U dropsone'a mnie nic nie zdziwi Magik pierwsza klasa. Ja obstawiam skórki.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Oczywiście wszystkie lampki ORI- Wymiana kierownicy czteroramiennej na poliftową
czy w takim razie można podpiąć kierę od a3 np z zaślepką? np http://allegro.pl/show_item.php?item=1219368137 jak tu się przedstawia sprawa wieloklina, czy ktoś zgłębiał ten temat? Odnośnie wieloklina nie pomogę,wydaje mi się, że nie powinno być problemów. Zaślepka to przecież nie problem. Po prostu nie masz poduszki. BTW, średnio wygląda ta kierownica...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu już kiedyś ten temat poruszał, z tego co wiem to nie było tego w B5 tylko trzeba rezać. Z resztą te zdjęcia z Renia postu. - [B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl