Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pierwsza sprawa na czym grasz? Chcesz na pieca? NO problem... chwila i masz kopie Dupny model jazdy? R U kidin' me? Ustaw na poziomie trudności wyższym niż średni i idzie się posrać btw ja "męczyłem" się na srednim w Monaco (deszcz) :> Przy okazji kierka jest bardzo mile widziana przy takich gierkach Na PS3 Dobrze wiedzieć, jak będzie wolna siuta to z chęcią zakupię i się przekonam. Najwyżej opchnie się dalej
-
[ALL B5] Bardzo czuły potencjometr - Chorus
Procesor... Przypadłość taka. Albo "podgrzewanie" - moim zdaniem wątpliwe, albo wymiana procesora na ten bez wady, na allegro są. Możesz też kupić nowe radyjko oczywiście. Ja poluję na Concerta Plus, już z nowym prockiem.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Majkel! Pochwal się furą, nie początkiem weekendu Reniu jak tam F1? Niemogłem się doczekać tego tytułu, ale teraz nei ma siuty na zbędne wydatki, poza tym słyszałem kiepski opinie o modelu jazdy... Swoją drogą to któregoś dnia będę musiał na cały dzień do Torunia skoczyć i zostawić furkę do mycia, odkurzania, woskowania, a przede wszystkim prania tapicerki Tylko cały dzień bez fury w Toruniu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Artur przed chwilą ustrzelony na stawowej Jechałem za tobą białym Audi 80
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A ja na 13 na 1,5h i wsio
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Gniecie jaja: http://wroclaw.gumtree.pl/c-Samochody-Sprzedam-samochody-osobowe-AUDI-80-B1-RARE-W0QQAdIdZ231363517- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Skopiowane z profilu Audimaniacy na facebooku i opis: "Masz Audi RS4? Uważaj na fotoradar przy wyjeździe z garażu"- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A no to było po tym megaspocie, pojechałem do warszawki, zejechałem w środku nocy i prosto na imprezę, rano jeszcze browarek... po tym wszystkim poszedłem z lubą i kumplem do centrum i nas złapało dwóch panów z TVN Turbo właśnie :> Ciekawie musiałem wyglądać Dzisiaj o 15:55 jest powtórka widzę, to sobie obejrzę- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Najlepszego Artur! Kiedy byłem???? Przeglądarka? Na jakim programie byłem, bo nawet nie spytałem przy okazji "wywiadu"- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tyle już się przewijało na temat innych aut, że ciężko zpamiętać kto o czym mówił... Nie jakieś BMW?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja niestety też odpadam, sorry, że tek w ostatnim momencie.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
SPOT Niedziela 17 październik 2010, godz. 18.00, Bydgoszcz - HWS Łuczniczka 1. wera 2. Reniu 3. Artur 4. jedrekx 5. Kierownik 6. manny- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://moto.onet.pl/1628259,1,tymi-autami-jezdza-najgorsi-kierowcy,artykul.html?node=8- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No to nie dziwne, że cię nie widziałem Postawa godna pochwały Reniu Gdyby wszyscy tak robili to nie byłoby korków i mógłbym swobodnie śmigać na uczelnię, a nie stać przed każdym rondem- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A no przejeżdżałem tamtędy A ty gdzie byłeś, że cię nie widziałem- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witam wszystkich Od rana ustrzelony Jedras i Artur- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zdaje się, że na TVN od niedawna leci... Widziałem zwiastun, ale jakoś nie mialem okazji obejrzeć, daj znać jak się rozwinie czy warto obejrzeć- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Takich zabawek nie doświadczyłem... Ale z klamki 9mm strzelałem No z 4,5 też, wiatróweczka :polew:- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kozak fura- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Gwarantuję ci, że jadąc równo, w okolicy 2 tys obrotów, bez zatrzymywania, przyspieszania, zajechałbyś dalej... Tak czy siak... Rezerwa starcza na dość znaczny kawałek drogi i dziwi mnie, żeś pozwolił na pusty bak- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zabrakło paliwa? A księgowy się wcześniej nie odzywał?- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
W pełni się zgadzam. Chciałem uderzać do Dropsone'a o pomoc w założeniu FIS'a, ale po przecztytaniu tego wątku od deski do deski i notowanie informacji pojawiających się w wątku,okazuje się, że założenie FISa to banał. Naprawde wszystko jest tu napisane.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Cześć wszystkim Dzisiaj dzień wolny- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A co z Nowkiem? Ostatnio żegnał się na forum, ale nie napisał o co chodzi... - Meetingi Kujawsko-Pomorskie