Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Pierwsza sprawa na czym grasz? Chcesz na pieca? NO problem... chwila i masz kopie Dupny model jazdy? R U kidin' me? Ustaw na poziomie trudności wyższym niż średni i idzie się posrać btw ja "męczyłem" się na srednim w Monaco (deszcz) :> Przy okazji kierka jest bardzo mile widziana przy takich gierkach Na PS3 Dobrze wiedzieć, jak będzie wolna siuta to z chęcią zakupię i się przekonam. Najwyżej opchnie się dalej
  2. Procesor... Przypadłość taka. Albo "podgrzewanie" - moim zdaniem wątpliwe, albo wymiana procesora na ten bez wady, na allegro są. Możesz też kupić nowe radyjko oczywiście. Ja poluję na Concerta Plus, już z nowym prockiem.
  3. Majkel! Pochwal się furą, nie początkiem weekendu Reniu jak tam F1? Niemogłem się doczekać tego tytułu, ale teraz nei ma siuty na zbędne wydatki, poza tym słyszałem kiepski opinie o modelu jazdy... Swoją drogą to któregoś dnia będę musiał na cały dzień do Torunia skoczyć i zostawić furkę do mycia, odkurzania, woskowania, a przede wszystkim prania tapicerki Tylko cały dzień bez fury w Toruniu
  4. Artur przed chwilą ustrzelony na stawowej Jechałem za tobą białym Audi 80
  5. A ja na 13 na 1,5h i wsio
  6. Gniecie jaja: http://wroclaw.gumtree.pl/c-Samochody-Sprzedam-samochody-osobowe-AUDI-80-B1-RARE-W0QQAdIdZ231363517
  7. Skopiowane z profilu Audimaniacy na facebooku i opis: "Masz Audi RS4? Uważaj na fotoradar przy wyjeździe z garażu"
  8. A no to było po tym megaspocie, pojechałem do warszawki, zejechałem w środku nocy i prosto na imprezę, rano jeszcze browarek... po tym wszystkim poszedłem z lubą i kumplem do centrum i nas złapało dwóch panów z TVN Turbo właśnie :> Ciekawie musiałem wyglądać Dzisiaj o 15:55 jest powtórka widzę, to sobie obejrzę
  9. Najlepszego Artur! Kiedy byłem???? Przeglądarka? Na jakim programie byłem, bo nawet nie spytałem przy okazji "wywiadu"
  10. Tyle już się przewijało na temat innych aut, że ciężko zpamiętać kto o czym mówił... Nie jakieś BMW?
  11. Ja niestety też odpadam, sorry, że tek w ostatnim momencie.
  12. SPOT Niedziela 17 październik 2010, godz. 18.00, Bydgoszcz - HWS Łuczniczka 1. wera 2. Reniu 3. Artur 4. jedrekx 5. Kierownik 6. manny
  13. http://moto.onet.pl/1628259,1,tymi-autami-jezdza-najgorsi-kierowcy,artykul.html?node=8
  14. No to nie dziwne, że cię nie widziałem Postawa godna pochwały Reniu Gdyby wszyscy tak robili to nie byłoby korków i mógłbym swobodnie śmigać na uczelnię, a nie stać przed każdym rondem
  15. A no przejeżdżałem tamtędy A ty gdzie byłeś, że cię nie widziałem
  16. Witam wszystkich Od rana ustrzelony Jedras i Artur
  17. Zdaje się, że na TVN od niedawna leci... Widziałem zwiastun, ale jakoś nie mialem okazji obejrzeć, daj znać jak się rozwinie czy warto obejrzeć
  18. Takich zabawek nie doświadczyłem... Ale z klamki 9mm strzelałem No z 4,5 też, wiatróweczka :polew:
  19. Gwarantuję ci, że jadąc równo, w okolicy 2 tys obrotów, bez zatrzymywania, przyspieszania, zajechałbyś dalej... Tak czy siak... Rezerwa starcza na dość znaczny kawałek drogi i dziwi mnie, żeś pozwolił na pusty bak
  20. zabrakło paliwa? A księgowy się wcześniej nie odzywał?
  21. W pełni się zgadzam. Chciałem uderzać do Dropsone'a o pomoc w założeniu FIS'a, ale po przecztytaniu tego wątku od deski do deski i notowanie informacji pojawiających się w wątku,okazuje się, że założenie FISa to banał. Naprawde wszystko jest tu napisane.
  22. Cześć wszystkim Dzisiaj dzień wolny
  23. A co z Nowkiem? Ostatnio żegnał się na forum, ale nie napisał o co chodzi...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.