Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Skóra albo program
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Teraz już wiecie, czemu moje auto brudne, manewry przed wojną Witam
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
myślę że trzeba tam wpaść koledzy postarajmy się wpaść jakąś grupą konkretną czwartek jest wolny także jest to warte uwagi ja mam wyjazd i nie ogarne wrocic Ja również. Na 90%.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Szczególnie kanał 1 i błąd 15.7 "Klapa powietrza, czasem blokowana"
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Po prostu wyczytałem w necie, że pewną kombinacją guzików na klimatroniku można odblokować quattro, niestety po testach okazało się, że jest to bzdura, tylko samochód się brudzi
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No, a teraz już cieplej nie będzie. Tak więc po co stać na parkingu skoro można pograć sobie czy to w Galerii czy też na Łuczniczce? Ja jestem za
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A ja na 12:00 na basenik
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mi też
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Tak
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
paranormal activity ja mysle Reniu mam taka samą lampke A ja lampkę i kalendarz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Z rańca niech się zainteresowani wypowiedzą, to się godzinę ustali...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Późne popołudnie/wieczór?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ktoś jeszcze?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jakiś spocik jutro robimy czy nie?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Zauważył ktoś ostatnio jakieś problemy z elektryką w aucie? Zastanawia mnie bo: -w samochodzie dziewczyny z dnia na dzień padł akumulator, po naładowaniu jest wielki syf, włączam awaryjne, a miga światło w kabinie, włączam długie - zapala się stop itp... -kumpel jednego dnia stracił podświetlenie zegarów, drugiego pozycyjnych tył, trzeciego stop, dzisiaj auto nie odpala... -z drugim wracałem z uczelni nagle cała elektryka padła, laweta i do warsztatu... -odpalam rano samochód i nic... właściwie zero elektryki s aucie, jedyne co działało to światło stopu. Sprawdzam bezpieczniki, większość padła... Dzieło przypadku? :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No to niezła maszyna
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Byłem przekonany, że wczoraj pisałeś, że dzisiaj odbierasz części Muszę się ogarnąć Co ciekawego wstawiłeś?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jak tam Reniu? Dzisiaj upgrade kompa?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja jednak dzisiaj odpadam, sorry.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
zobaczymy, czy ktoś chętny jeszcze się znajdzie, bo tak we dwóch trochę lipa, taki spontan to pod uczelnią mamy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Na 90% wpadnę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Hehe, byłem tu wiele razy , ale teraz mam okazję nocować w apartamentowcu Patio Mare, jakieś 500m od molo Wjechałem do garażu to nie wiedziałem na co najpierw patrzeć- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No a gdzie foto? :gwizdanie: wiesz, że my głodni Z tym jest problem, ochrona na parkingu i zakaz focenia. Spróbuję jakieś spy-foto zrobić. Ci ludzie cenią sobie prywatność...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dokładnie A moje autko teraz stoi obok DeLoreana i Audi R8 V10 Trochę wstyd, pozdrowienia z Sopotu - Meetingi Kujawsko-Pomorskie