Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. A w Polsce pan Józio wziąłby takie do swojego warsztatu i naprawił za grosze
  2. Ja masy nie dawałem i błędów nie wywala...
  3. Reniu, co to jest 1,2k http://moto.onet.pl/1627560,1,1-6-mln-zl-za-naprawe-superauta,artykul.html?node=2
  4. Ja również zalałem full syntetyk po zakupie. Nalatane w tym momencie 225000, nie wiem co było lane wcześniej, żadnych problemów, wycieków... Wystarczy przeczytać pierwszy post, tam są wszystkie odpowiedzi.
  5. Dzięki wszystkim za spota
  6. Ja zrobiłem takie wyjmaki ze starych noży kuchennych, szlifierka i jechane. Masz racje. Mała rzecz, a cieszy.
  7. Też zleciłem im wszystko, 100zł, a nie ma żadnego jeżdżenia, czekania, użerania się...
  8. Ja się zbieram do zakupu PS Move Niestety wszystko zależy od tego, czy mandat przyjdzie, czy nie
  9. Co zrobić... Może coś się zmieni w najbliższych wyborach. Nadzieja matką głupich
  10. [br]Dopisany: 02 Październik 2010, 09:58_________________________________________________ do czego zmierzasz? Były ciche nadzieje, że Bydgoszcz będzie gościć jakąś drużynę...
  11. http://www.sport.pl/euro2012/1,109222,8452315,Euro_2012___UEFA_oglosila_liste_centrow_pobytowych.html :wallbash:
  12. Kto co lubi, ja zgadzam się z Reniem... TRAGEDIA!
  13. Ja ciebie też nie, twoją furę tak Od dzisiaj śpię spokojnie Jest AC
  14. Kieras ustrzelony przed UTP A chwilę później mnie ustrzelił fotoradar na fordońskiej :wallbash: Cholera, gdybym wyjął tę cholerną antenę CB...
  15. Co jest nie tak?
  16. Ja od jutra będę spał spokojniej
  17. Dropsone najlepszego!
  18. kurde pany znajomy robi urodzinki wiec ciezko bedzie mi sie zjawic ale moj nr macie jak cos bedziecie szli to dajcie znaka to wam powiem gdzie jestem ale w sobote chetnie bym sie przeszedl z chlopami z A4 Club Club??
  19. Słyszałem coś o tym, bodajże na Benchmarku był artykuł o tym urządzeniu i związaną z tym sprawą w Australijskim sądzie... Dokładnie nie pamiętam.
  20. Ja bym nie brał...
  21. Rafi Pokłony, wiszę ci browara
  22. Coś nie mogę ogarnąć z wami tego LBP... Ciągle czasowo nie wyrabiam
  23. Potwierdzam, FIS nie taki straszny, wystarczy uważnie przeczytać temat...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.