Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A w Polsce pan Józio wziąłby takie do swojego warsztatu i naprawił za grosze
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja masy nie dawałem i błędów nie wywala...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Reniu, co to jest 1,2k http://moto.onet.pl/1627560,1,1-6-mln-zl-za-naprawe-superauta,artykul.html?node=2
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ja również zalałem full syntetyk po zakupie. Nalatane w tym momencie 225000, nie wiem co było lane wcześniej, żadnych problemów, wycieków... Wystarczy przeczytać pierwszy post, tam są wszystkie odpowiedzi.
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Szybko
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dzięki wszystkim za spota
-
Wyjmaki do Nawigacji i innych radyjek AUDI
Ja zrobiłem takie wyjmaki ze starych noży kuchennych, szlifierka i jechane. Masz racje. Mała rzecz, a cieszy.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Też zleciłem im wszystko, 100zł, a nie ma żadnego jeżdżenia, czekania, użerania się...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja się zbieram do zakupu PS Move Niestety wszystko zależy od tego, czy mandat przyjdzie, czy nie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Co zrobić... Może coś się zmieni w najbliższych wyborach. Nadzieja matką głupich
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
[br]Dopisany: 02 Październik 2010, 09:58_________________________________________________ do czego zmierzasz? Były ciche nadzieje, że Bydgoszcz będzie gościć jakąś drużynę...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.sport.pl/euro2012/1,109222,8452315,Euro_2012___UEFA_oglosila_liste_centrow_pobytowych.html :wallbash:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kto co lubi, ja zgadzam się z Reniem... TRAGEDIA!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja ciebie też nie, twoją furę tak Od dzisiaj śpię spokojnie Jest AC
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Kieras ustrzelony przed UTP A chwilę później mnie ustrzelił fotoradar na fordońskiej :wallbash: Cholera, gdybym wyjął tę cholerną antenę CB...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Co jest nie tak?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja od jutra będę spał spokojniej
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dropsone najlepszego!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kurde pany znajomy robi urodzinki wiec ciezko bedzie mi sie zjawic ale moj nr macie jak cos bedziecie szli to dajcie znaka to wam powiem gdzie jestem ale w sobote chetnie bym sie przeszedl z chlopami z A4 Club Club??
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Słyszałem coś o tym, bodajże na Benchmarku był artykuł o tym urządzeniu i związaną z tym sprawą w Australijskim sądzie... Dokładnie nie pamiętam.
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja bym nie brał...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Rafi Pokłony, wiszę ci browara- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Coś nie mogę ogarnąć z wami tego LBP... Ciągle czasowo nie wyrabiam- [B5 ADP] Audi A4-poprawiania fabryki ciąg dalszy [lusterko fotochromatyczne]
Potwierdzam, FIS nie taki straszny, wystarczy uważnie przeczytać temat... - Meetingi Kujawsko-Pomorskie