Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Biorę, o której mogę dzisiaj podjechać?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Chyba z 1/2 Quattro
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ma ktoś dostęp do kanału? Przyszła dzisiaj osłona silnika z dołu i chciałbym założyć, szkoda mi jeździć bez..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Symetryczne światła przeciwmgłowe z tyłu A lampki zmieniłeś? PS. Misoo z podpisu jest już szczęśliwy Nie. Po prostu wieczorem sprzątałem samochód, uzupełniałem płyny itp. i wpadłem na pomysł sprawdzenia, czy jak włożę żarówkę do pustego gniazda po prawej stronie to będzie działać, okazało się, że instalacja jest, i wszysko działa :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Symetryczne światła przeciwmgłowe z tyłu
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowy mod zrobiony :gwizdanie:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dość odśnieżania... Niestety, żeby wyjechać z garażu muszę odśnieżyć jakieś 50m drogi Nowek... Fura mega Gratuluję! Dzisiaj miałem okazję przejechać się Range Roverem Sport... Mega auto na taką pogodę.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Akku odpukać nie zawodzi W zeszłym roku świece żarowe wymieniłem i mrozy nie straszne dla mego dieselka
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Biorę Tylko czy na pewno podchodzi do b5? Kształt wydaje mi się inny... Na pewno do prawego lusterka jest za duża, jakby wywalić jedną ze ścieżek to chyba podejdzie...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dobrym rozwiązaniem są też zwykłe liczniki obok świateł... No właśnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.boredpanda.com/hour-glass-led-traffic-lights-pic/ za***iste
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Siedziałem dzisiaj w nowym A8 :gwizdanie: Jest pełen kozak!
-
[B5 1z] prawdopodobnie najlepiej wyposażony przedlift A4 B5 w pl
Dokładnie.. a jak jest czerwone czy ciemne auto z chromem to wygląda naprawde super.. całe zrobione na ciemną auta "giną" w tłumie Podzielam Najlepiej w shwarz pakiet wygląda na białym aucie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Nowy garaż buduje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja z domu wyjechałem i tuż przed grunwaldzkim złapałem panę Na dodatek okazało się, że przy wymianie kółek na zimowe, zostawiłem klucz w garażu... :wallbash:
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://moto.onet.pl/223515,7447259,1,zdjecie.html?node=27 Fabryczna była im za słaba No i nowy radar...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
LISTA NA WYJAZD DO TORUNIA: 1. jedrekx 2. Reniu 3. manny, jeszcze potwierdzę ostatecznie...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Bry Dzisiaj niunia dostaje nowe filtry i olej
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Jest to jakieś rozwiązanie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Panie i Panowie... Idą święta. Może warto by zorganizować jakąś małą akcję/zbiórkę na dom dziecka czy coś podobnego? W zeszłym roku niestety za późno się obudziliśmy i nie doszło to do skutku, może warto by się zastanowić i zająć już teraz?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- W co kto gra (X360 & PS3) ?
Właśnie przeszedłem CoD:Black OPS... Wszystko fajnie ale strasznie krótko, jak w przypadku MoH...- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
gdzieś jest zdjęcie tej kostki kabelka w tym wątku. Z tego co pamiętam nie jest on tylko żółty.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Łysy nie próżnuje- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Do połowy grudnia. - W co kto gra (X360 & PS3) ?