Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Czujka może i jest, ale może nie być wyświetlacza...
  2. Ja aktualizacji mapy googla jeszcze w życiu nie widziałem ;P
  3. Może jest tak zasyfiony, że światło nie przebija A bardziej prawdopodobne to przy wkładaniu może coś się poluzowało i dlatego nie świeci...
  4. Centralny mi padł... :wallbash:
  5. Znajomy zatrzymał auto i kazał swojej teściowej wysiąść w połowie drogi pomiędzy BDG a TRN, jak się jej jazda samochodem nie podoba. Od tej pory ma spokój :gwizdanie:
  6. Żaden problem, daj znać czy działa.
  7. Masz wejścia na 3 kostki mini-ISO, ta od RDSa jest zielona...
  8. zeby tylko Sprawdź to na hamowni
  9. Trochę lipa z tymi drogowymi. Tak czy siak musisz przełączyć manetkę, żeby mieć wszystkie światła... No ale zawsze to jakaś wygoda. Ja jednak preferuję światła do jazdy dziennej.
  10. Dokładnie. Chyba, że masz niepodłączoną wtyczkę do RDSa. Wyjmij radio i sprawdź, u mnie był taki problem właśnie, że wtyczka wypadła.
  11. I fura dostała jakby 2x więcej koni
  12. U mnie sprawa wyjazdu wygląda 50/50, niestety robota czeka. Jak będę jechał to mogę cię Reniu zabrać
  13. Możesz mieć najzwyczajniej nie podłączonego RDSa do FIS. Albo kodowanie licznika nie takie.
  14. Przyłączam się do pytania. wyjście RDS ma chyba każde...
  15. manny90 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Kujawsko-pomorskie
  16. Często stoi na shellu przy fordońskiej...
  17. Jasna cholera... Moja głowa...
  18. Ja również wstępnie chętny na taki wypadzik
  19. W sumie czemu nie, tylko powiedz z kim chcesz ten spot robić? Z niedzielą nie wiem jak będzie, w sobotę imprezka...
  20. http://www.youtube.com/watch?v=0VPChQKDUYU&feature=player_embedded
  21. Reniu, twoja furka mnie przywitała od rana
  22. Nie jest to prawdziwy paintball, ale zdecydowanie polecam Nie spróbujesz to się nie przekonasz.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.