Treść opublikowana przez manny90
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Miejmy nadzieję, że się nie powykruszamy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Mi również
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Powiem, że jest jedna wielka kicha, ciągle się Bydgoszcz z Toruniem kłócą
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Pozdrowienia z Sopotu Stwierdziłem, że trzeba uczcić koniec sesji Jutro jadę na spot do chłopaków z Trójmiasta
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A nie robił jakichś dopytek?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No to 4:0 dla mnie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ostatni egzamin i laba do czerwca
-
Gran Turismo 5
Ja byłem i się darłem do mikrofonu do Ciebie ale nie wiem czy mnie słyszałeś, też pisałem w pokoju ale zero odzewu z Twojej strony. tylko kaszlenie słyszałem Dzisiaj nie było chętnych, może jutro będzie więcej osób to najlepiej pisać tutaj kto będzie i będziemy robić listę aby każda osoba wiedziała kto będzie grał Jakiś syf mam z netem, w pokoju pustki widziałem, może coś nie odświeżyło jak wszedłeś, ja sobie poszedłem. Wchodzę na forum a tu d*pa: Brak dostępu do internetu Kaszel No tak, troszkę mnie jeszcze choróbsko trzyma
-
Gran Turismo 5
Cholera, trochę mi się z robotą obsunęło... Widzę, że w pokoju pustki.
-
Gran Turismo 5
Dzisiaj się piszę koło 22 ;D
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja się najprawdopodobniej spóźnię jakąś chwilę, jakbyście plany zmienili to dajcie znać na kom- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
aktualne No to postaram się wpaść Matarnia,to centrum gdzie jest Ikea?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Toruńska 101, bodajże...- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam! Info w opisie aktualne? Spot w środę? Tak się składa, że najprawdopodobniej od wtorku będę w Sopocie i myślałem, żeby wpaść do was na spocik skoro już będę w 3M- [B6 AWX] Work in progress...
Piknie- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Sprawdzałem działanie od bezpiecznika i nie działa. Ten włącznik stopów to przy pedale znajdę? Dzisiaj już nie ogarnę, ale jutro to zweryfikuję. Wtedy dam opis prac na forum.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Na wybrzeżu miałem 10*C, ale wicher taki, że szkoda gadać... Nie musiałem skęcać kierownicą, żewy na autostradzie na lewy pas wjeżdżać I cholera łożysko znowu do wymiany...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A4 wysprzątane, lecę na Gdańsk, do wieczora- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Cholera... Zastanawiam się, czy iść teraz A4 posprzątać w środku, jutro trasa na Gdańsk, musi być perfekt... Tylko pora już nie ta...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Co tam Reniu? Bezsenność?- [B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie
®S4 B7 TDI by Topor- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No i ja- Gran Turismo 5
Dzisiaj raczej odpadam Jutro bardzo chętnie zagram pod wieczór, w dzień trasa na Gdańsk- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja w końcu będę - Meetingi Kujawsko-Pomorskie