Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

manny90

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez manny90

  1. Miejmy nadzieję, że się nie powykruszamy
  2. Mi również
  3. Powiem, że jest jedna wielka kicha, ciągle się Bydgoszcz z Toruniem kłócą
  4. Pozdrowienia z Sopotu Stwierdziłem, że trzeba uczcić koniec sesji Jutro jadę na spot do chłopaków z Trójmiasta
  5. A nie robił jakichś dopytek?
  6. No to 4:0 dla mnie
  7. Ostatni egzamin i laba do czerwca
  8. manny90 odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Ja byłem i się darłem do mikrofonu do Ciebie ale nie wiem czy mnie słyszałeś, też pisałem w pokoju ale zero odzewu z Twojej strony. tylko kaszlenie słyszałem Dzisiaj nie było chętnych, może jutro będzie więcej osób to najlepiej pisać tutaj kto będzie i będziemy robić listę aby każda osoba wiedziała kto będzie grał Jakiś syf mam z netem, w pokoju pustki widziałem, może coś nie odświeżyło jak wszedłeś, ja sobie poszedłem. Wchodzę na forum a tu d*pa: Brak dostępu do internetu Kaszel No tak, troszkę mnie jeszcze choróbsko trzyma
  9. manny90 odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Cholera, trochę mi się z robotą obsunęło... Widzę, że w pokoju pustki.
  10. manny90 odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzisiaj się piszę koło 22 ;D
  11. Ja się najprawdopodobniej spóźnię jakąś chwilę, jakbyście plany zmienili to dajcie znać na kom
  12. aktualne No to postaram się wpaść Matarnia,to centrum gdzie jest Ikea?
  13. Toruńska 101, bodajże...
  14. Witam! Info w opisie aktualne? Spot w środę? Tak się składa, że najprawdopodobniej od wtorku będę w Sopocie i myślałem, żeby wpaść do was na spocik skoro już będę w 3M
  15. Piknie
  16. Sprawdzałem działanie od bezpiecznika i nie działa. Ten włącznik stopów to przy pedale znajdę? Dzisiaj już nie ogarnę, ale jutro to zweryfikuję. Wtedy dam opis prac na forum.
  17. Na wybrzeżu miałem 10*C, ale wicher taki, że szkoda gadać... Nie musiałem skęcać kierownicą, żewy na autostradzie na lewy pas wjeżdżać I cholera łożysko znowu do wymiany...
  18. A4 wysprzątane, lecę na Gdańsk, do wieczora
  19. Cholera... Zastanawiam się, czy iść teraz A4 posprzątać w środku, jutro trasa na Gdańsk, musi być perfekt... Tylko pora już nie ta...
  20. Co tam Reniu? Bezsenność?
  21. ®S4 B7 TDI by Topor
  22. No i ja
  23. manny90 odpowiedział(a) na aju temat w Lifestyle i Hydepark
    Dzisiaj raczej odpadam Jutro bardzo chętnie zagram pod wieczór, w dzień trasa na Gdańsk
  24. Ja w końcu będę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.