Treść opublikowana przez manny90
-
Gran Turismo 5
Możnaby zrobić jakieś małe mistrzostwa... Zgadać się najpierw na termin, określić tor, samochód/samochody, i zrobić jakiś ranking... Wiem, że może być ciężko się tak zgadać, ale spróbować chyba można.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Widzę, że towarzysto zaspane jakieś Pieprzony śnieg
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
5 jest to wejscie stopów i jak zauwazysz dodatkowe swiatelko jest podlaczone bezposrednio pod włacznik stopu nie jest ono monitorowane przez kontrole zarówek. No właśnie o wejściu stopów mówię Wg schematu powinno być podpięte pod T1E. Za cholerę nie widzę tej czarnej kostki. Sprawdzę podpięcie pod bezpiecznik stopów, chyba powinno działać...
-
[Newbie] Kujawsko-pomorskie
Bydgoszcz, najprawdopodobniej Tesco. Śledź wątek meetingi kujawsko-pomorskie
-
Gran Turismo 5
Zaraz wbijam ;P
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
To jest już podłączone. Zobacz na schemacie gdzie wychodzi 5(+7) pin z przekaźnika.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Dropsone później wyślę ci schematy. Nie ma na nich kontroli dodatkowego (środkowego) światła stopu, więc to muszę jeszcze ogarnąć. No i nie mogę znaleźć 1dno pinowej, czarnej kostki w słupku A, po lewej stronie, żeby wpiąć wyjście dla świateł stopu...- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany! Kontrola żarówek wyrezana Przynajmniej w połowie, bo jeszcze światła stopu nie ogarnięte. Za jakiś czas wszystko ładnie opisze i wstawię schemat. Co do stopów to nie mogę znaleźć kostki w którą muszę się wpiąć, czyli "T1e- 1-pin connector, black, left connector point, A pillar" Słupek A,lewa strona, czarna kosta 1pinowa... Gdzie to do cholery jest?- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Skończyłem dzisiaj to, co zacząłem ostatnio, ale nie działało... Na forum była podana błędna rozpiska, dostałem schematy ori podłączenia i... FIS pięknie informuje mnie o przepalonych żaróweczkach Chwila przerwy i idę przerobić instalację świateł, tak, żeby drogowe świeciły się razem z mijania, bo w tej chwili po przełączeniu na drogowe mijania gasną...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No to luzik ;P Spadam na zakupy a później do garażu- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Ja miałem niesamowite szczęście i trafiłem na pytania które wiedziałem. Do tego jeszcze dopowiadałem na pytania pozostałych jak poprosiła BTW Ktoś oblał?- [B5 AKN] Przełożenie kierownicy S na multifunkcję
Co do multifunkcji pisz do dropsone'a on rezał właśnie taką kierę, pewnie ci pomoże...- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Nie bój się :gwizdanie: Dzisiaj sprawę opanuję (mam nadzieję) i się wszystkim na forum podzielę, a jak!- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
No i git Jeszcze procesy rozwalimy i laba- Gran Turismo 5
Wstępnie się piszę- Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Dzięki kolego za poradnik W najbliższym czasie się przyda- Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
Dzięki za poradnik Zbieramy graty i działamy- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
P&P nie będzie ;P Zawsze trzeba ciągnąć instalację dla FISa... Wtyczka, trochę kabla...- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Z tymi torxami miałem na myśli obudowę licznika- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Wyjęcie licznika żaden problem. Zdejmujesz osłonę kolumny (mała, przy sammym liczniku), ukazują się 2 śruby. Jak je odkręcisz masz już licznik w dłoniach A sam licznik trzymają w kupie 2 małe torxy.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jutro dalszy ciąg zabawy z kontrolą żarówek. Mam nadzieję, że dzięki Ic3ek'owi wszystko pójdzie OK tym razem. Mam schemtaty i zdecydowanie różnią się one od tego co jest tu wklejone.- Meetingi Kujawsko-Pomorskie
A co zostało?- Gran Turismo 5
Ktoś chętny dzisiaj na partyjkę? Wg mnie można grać na zniszczenia, fakt, jedno uderzenie i się jechać nie da, ale... Czy gdyby ktoś z nas przypieprzył A4 w bandę z prędkością 100km/h to też by się ciężko jechało ;P - Meetingi Kujawsko-Pomorskie